Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO w Australii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.sfora.pl/...ustralii-a20836


co o tym myślicie ? to już nie pierwsze takie spiralne światło...
  • 0

#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie nie ma już sensu komentować takich pojedynczych zjawisk, przecież to jest oczywiste że cały czas będą się pojawiać różne dziwne rzeczy na niebie, które można uznać za UFO, i takie pisanie o każdym pojedyńczym (rutynowym na swój sposób) przypadku mija się z celem, jak zobaczycie gromadę statków obcych dajcie znać ale na razie dajcie sobie z tym spokój.A co do zdjęcia to według mnie bolid.
  • -1



#3

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W tym rzecz, że taka świecąca spirala to nie jest pierwsze takie zjawisko ostatni czasy. Wcześniej widziano coś podobnego tylko większego w norwegi i w końcu doszli do wniosku że niby była to pozostałość po jakiejś rakiecie od ruskich czy coś, ale wątpię żeby mieli oni rację.

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 05.06.2010 - 09:00

  • 0

#4

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

...jak zobaczycie gromadę statków obcych dajcie znać ale na razie dajcie sobie z tym spokój...


Przecież to jest strona takim zjawiskom poświęcona. To, czy to fake czy nie to inna sprawa ale chyba warto mieć rękę na pulsie. Czasami z pozoru mało istotne zdarzenia po jakimś czasie nabierają znaczenia i tworzą jakiś obraz sytuacji.
  • 0



#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie da się ukryć, że coś jest na rzeczy, zjawisko widziane w Norwegii, Chinach, Anglii i Australii, wam się naprawdę wydaję, że Rosjanie mogą sobie tak strzelać nad każdym krajem ;) Skoro eksperci mówią, że to na pewno rakieta znaczy, że na pewno to zjawisko rakietą nie jest :)

Użytkownik crc edytował ten post 05.06.2010 - 10:00

  • 0

#6

Bomber.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sądzę, że są 2 możliwości albo te obiekty to coś w rodzaju stargate'ów, może służą do tymczasowego przemieszczania się, albo to jakieś iluzje tworzone przez tzw. projekt bluebeam, w którego jednak nie wierzę.
  • 0

#7

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

albo to jakieś iluzje tworzone przez tzw. projekt bluebeam, w którego jednak nie wierzę.


Taka mała parafraza, "to mógł być cud Boży, ale je nie wierzę w żadnego Boga".

Co do samego zjawiska, to teraz również zaczynam wątpić w to, że to pozostałości po jakiejś ruskiej rakiecie, chyba, że tak sobie lata na chybił trafił z kraju do kraju.
  • 0



#8

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do pana co by chciał foty gromady statków.. jaja sobie robisz? i tak byś nie uwierzył! typowy sceptyk nie uwierzy nawet jak mu obcy wylądują przed nosem, wmówi sobie że na skutek tego forum doznał halucynacji..

Zjawisko nietypowe, ale należy zauważyć że ostatnio jest wiele anomalii np. pogodowych, dużo trzęsień itd. być może ma to związek, jest wynikiem jakiejś zmiany na lub otoczeniu Ziemi jak w polu magnetycznym, albo jakimś promieniowaniu kosmicznym, słonecznym..
napewno bym się zbytnio nie ekscytował tymi zmianami jako apokalipsą czy coś, bo przecież historia zna przyp. przedziwne jak przemarsz armii szweddzkiej przez bałtyk do Polski - to musiała być zima! poprostu Ziemia ma swoje cykle, raz jest spokojnie, a innym razem przechlapane..
obyśmy jakoś dali radę..
  • 0

#9

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojecia co to jest, ale jest piekne i chcę chociaż raz zobaczyć takie coś na żywca!

Fake żaden to nie jest, bo widzę, że wiele ludzi nagrywalo to zjawisko...
  • 0

#10

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak sobie myślałem nad tym i skojarzyłem dwie rzeczy - zwróćcie uwagę w jaki sposób to spiralne światło wiruje i teraz popatrzcie na piktogramy w jaki sposób zboże jest ułożone.

http://img384.images...wiska161cj.jpg/



moim zdaniem jest podobieństwo
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych