Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatki i nauka telekinezy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

diler15.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam od niedawna zaczalem sie uczyc telekinezy lecz do tej pory nie udalo mi sie nic przesunac. mam pytanie od czego najlatwiej zaczac uczyc sie telekinezy. Ja zaczalem od wykalaczki po jakim czasie uda mi sie ja przesunac cwiczac tak okolo po godzienie dziennie? Czy podczas telekinezy powinienem miec zamkniete oczy to jest bez roznicy? Co sobie wyonbrazacie podczas przesuwania jakich kolwiek rzeczy? Czego wyobrazenie daje wam najlepsze efekty podczas telekinezy? Mam jeszcze jedno pytanie czy podczas proby telekinezy moze grac muzyka czy ma byc kompletna cisza? Jeszcze mam pytanie czy podczas telekinezy powinienem sie skupic tylko na tym co mam przesunac czy moge rowniez na czym przyjemnym i wtedy pomyslec ze chce to przesunac? I ostatnie czy musze sie skuppic tak mocno jak sie da czy tak na luzie?

Dzieki za odpowiedzi.

Użytkownik diler15 edytował ten post 03.06.2010 - 12:33

  • 1

#2

perun.
  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

taa pan diler attack wersja rozszerzona?marna prowokacja?:P
  • 0

#3

diler15.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

taa pan diler attack wersja rozszerzona?marna prowokacja?:P


Perun o co ci chodzi? Szukam odpowiedzi na pytania a ty ciskasz mi jakimis glupotami. Jesli nie zamierzasz mi pomoc to sie w ogole nie odzywaj.
  • 1

#4

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam od niedawna zaczalem sie uczyc telekinezy lecz do tej pory nie udalo mi sie nic przesunac.

I Ci się nie uda.

mam pytanie od czego najlatwiej zaczac uczyc sie telekinezy.

Nie widze pytajnika. Aczkolwiek, najłatwiej będzie jeżeli poszukasz innego zajęcia.

Ja zaczalem od wykalaczki po jakim czasie uda mi sie ja przesunac cwiczac tak okolo po godzienie dziennie?

Prędzej umrzesz niż Ci się uda.

Czy podczas telekinezy powinienem miec zamkniete oczy to jest bez roznicy?

Bez różnicy. Jednak z zamkniętymi oczami, masz większą szansę, że ktoś przesunie przedmiot za Ciebie. Używając oczywiście siły fizycznej...

Co sobie wyonbrazacie podczas przesuwania jakich kolwiek rzeczy?

Jak czasem niose komputer, albo przesuwam z kumplem szafy serwerowe to sobie nic nie wyobrażam. Tylko się męczę gdy je muszę popychać albo nosić.

Czego wyobrazenie daje wam najlepsze efekty podczas telekinezy?

Szczerze, to nie zajmuje się tym bo większe jest prawdopodobieństwo, że takie coś jest nie możliwe. Poza tym, szybciej jest przesunąć przedmiot używając odpowiedniego sprzętu.

Mam jeszcze jedno pytanie czy podczas proby telekinezy moze grac muzyka czy ma byc kompletna cisza?

Obojętne.

Jeszcze mam pytanie czy podczas telekinezy powinienem sie skupic tylko na tym co mam przesunac czy moge rowniez na czym przyjemnym i wtedy pomyslec ze chce to przesunac?

Myśl o czymś przyjemnym. Może Ci będzie łatwiej przyjąć porażkę, gdy stwierdzisz, że nigdy Ci się nigdy nie uda.

I ostatnie czy musze sie skuppic tak mocno jak sie da czy tak na luzie?

Tak na luzie, ale jak najmocniej.

Dzieki za odpowiedzi.

Ależ proszę,
Pozdrawiam.
N.N.
  • 2

#5

diler15.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Po [przekleństwo] w ogole wchodzą tu takie [przekleństwo] jak ty nie znacie odpowiedzi to [przekleństwo]
Dołączona grafika

Użytkownik Ringëril edytował ten post 03.06.2010 - 16:39
przekleństwa

  • 0

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chcesz się czegokolwiek nauczyć to radzę zacząć od podstaw.
http://www.paranorma...showtopic=20684
  • 0

#7

nyc666.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie robcie dzieciakowi nadziei lepiej niech już sobie pójdzie na dwór albo cos w tym stylu
  • 1

#8

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w sumie bez obrazy nic do niego nie mam ale niech się chłopak nie nastawia :)
  • 0

#9

Pain.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak pomyśle o mojej dziewczynie automatycznie podnosze duzy organ mojego ciała... słyszałem że niektórzy przywiązują do niego ciężarki, tak więc jakieś pół kilo mozna by tym sposobem ruszyć :) sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :] Choć czasami dzieją się wokół mnie dziwne rzeczy, i czasem naprawdę mam wrażenie że wpłynął na to mój umysł, to myślę że ruszenie czegokolwiek jest wbrew czemukolwiek ;)

Użytkownik Pain edytował ten post 10.06.2010 - 10:35

  • 0

#10

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie można zaraz zakładać, że skoro 6 miliardów z kawałkiem ludzi nie umie poruszyć niczego siłą woli, to jemu też się nie uda.
Jak Pan Albert powiedział: wszyscy wiedzą, że telekineza jest niemożliwa. Az tu nagle przychodzi taki diler15, który o tym nie wie i pokazuje, że to jednak możliwe ;)

nie robcie dzieciakowi nadziei lepiej niech już sobie pójdzie na dwór albo cos w tym stylu

Dokładnie, sport to zdrowie, więc niech ćwiczy ma świeżym powietrzu telekinezę.

@Nik4ND3R
I tak umrzesz, więc po co żyjesz?
  • 0

#11

StivSon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorry ja to sie tam nie znam ale zanim ruszysz wykalaczke to minie jakies 10 lat ale ja znam szybszy sposob prznoszenia przedmiotow . do tego sluza rece
  • 1

#12 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja jaestem jasnowidzem ^^

Czasem jak oglądam telewizje i skacze po programach pomyśle sobie o jakimś filmie lub programie który miło by było oglądnąć i trafiam na niego !
  • 0

#13

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jak pomyśle o mojej dziewczynie automatycznie podnosze duzy organ mojego ciała... słyszałem że niektórzy przywiązują do niego ciężarki, tak więc jakieś pół kilo mozna by tym sposobem ruszyć

Słyszałem, że Rosjanie potrafią tak wiadro z wodą podnieść, ale pewnie to przechwałki. No i z telekinezą nie ma nic wspólnego :P
Ale jak można przeczytać (a także obejrzeć) telekineza jest efektem ubocznym opętania. Nie tylko wykałaczkę można wtedy przesunąć, ale i komodę, lampę itp. No i oczywiście łóżko do którego jest się przywiązanym na czas egzorcyzmów. Polecam Egzorcyzmy Emily Rose (podobno film oparty na faktach)
  • 0

#14

Verick.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie robcie dzieciakowi nadziei lepiej niech już sobie pójdzie na dwór albo cos w tym stylu


Ty też raczej siedziałeś "na dworze albo coś w tym stylu" bo na pewno nie w szkole, jednak czytając ten temat widzę, że wyjątkiem nie jesteś i czasem zastanawiam się czy coś mnie przypadkiem nie ominęło i edukacja w Polsce nadal jest obowiązkowa.

A wracając do tematu to według mnie jeśli autor tematu wierzy w telekinezę i w to, że może mu się udać ją opanować to niech sobie ćwiczy i próbuje, i nie bierze do siebie pseudo-odpowiedzi typu: "Nie uda Ci się. Pozdro."

Użytkownik Verick edytował ten post 08.08.2010 - 21:34

  • 0

#15 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie można zaraz zakładać, że skoro 6 miliardów z kawałkiem ludzi nie umie poruszyć niczego siłą woli, to jemu też się nie uda.
Jak Pan Albert powiedział: wszyscy wiedzą, że telekineza jest niemożliwa. Az tu nagle przychodzi taki diler15, który o tym nie wie i pokazuje, że to jednak możliwe

I w tych kilku zdaniach zawarta jest cala prawda! Wszyscy mamy wprowadzony w podswiadomosc "program", ze telekineza nie jest mozliwa, az tu przychodzi taki jeden i tej blokady nie ma. I ? .... Przesunie to co zechce, nie tylko wykalaczke, ale wiadro z woda tez. Pytanie: czy twoja podswiadomosc wie, ze jest to mozliwe, czy nie? Cala reszta to tylko kwestia nauki koncentracji.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 08.08.2010 - 21:53

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych