Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sympatyczny duszek...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam wszystkich.
na forum loguję się od czasu do czasu, żeby sobie czasem poczytać i podumać nad waszymi wypowiedziami.
sama jednak od dawna nie wypowiadam się na forum. dzisiaj odzywam się, ponieważ przy okazji porządkowania dysku przypomniałam sobie o jednym ciekawym zdjęciu, który w zależności od nastawienia człowieka budzi śmiech lub przerażenie ; >
owo zdjęcie wrzucam raczej jako ciekawostkę, nie poszukuje odpowiedzi na pytanie czy to duch i co to za duch, a może to obcy albo nie wiem, jakieś nadprzyrodzone ektoplazmatyczne coś - to raczej dosyć niefortunne odbicie lub coś w tym stylu.
powiedzmy, że wierzę w zjawiska paranormalne, ale nie dopatruję się
ich dosłownie wszędzie i raczej nie widzę go też w tym zdjęciu. po prostu to odbicie w oku kojarzy mi się z czymś w rodzaju zabawnego duszka kacpra i chciałam się tym z wami, specjalistami i pasjonatami podzielić ; > zdjęcie zostało wykonane w lutym tego roku, ani przed ani po ani nawet w trakcie wykonywania zdjęcia nie działo się nic dziwnego.
a oto rzeczony duszek kacper, twarz kobiety, obcy czy whoever you like [każdy widzi tam co innego. na moje to jest kacper, wypisz, wymaluj!]:

http://img576.images...f/img0018e.jpg/

daję oryginał zdjęcia, żeby nie było, że fotoszopka.
zdjęcie jest doskonałym przykładem na to, że czasem nasze oczy nas zwodzą i widzimy coś dziwnego.
grunt w tym, żeby nie dać się zwariować.
dzięki za uwagę. powodzenia w poszukiwaniu prawdziwych duszków na zdjęciach, nie kacprów i tym podobnych ;)
  • 2

#2

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

na moje to jest kacper, wypisz, wymaluj!]:


Nic dodać, nic ująć.
Dobra fotka i co najważniejsze bardzo dobra jakość.
Wchodząc tu myślałem, że znów będę szukał jakiegoś dziwadła, które tak naprawdę jest plamą w brudnej piwnicy, a tu takie miłe zaskoczenie.
Pierwszy raz odechciało mi się majstrować przy fotce :). Wolę myśleć, że to faktycznie coś para...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 01.06.2010 - 17:45

  • 0



#3

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hhmhm, w sumie szkoda, że napisałaś o tym Kacprze, fajniejsza zabawa była by, gdyby każdy napisał co widzi - a tak, każdy doszukuje się przyjaznego duszka :P Mi to osobiście przypomina taką maskę z teatru.
  • 0



#4

... Z Ulm.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja widzę teletubisia... :mrgreen: Radził bym zamykać okna na noc.
  • 0

#5

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

fota wyswietlona na monitorze [ducha, maski lub czegos innego] odbita w oku
  • 0

#6

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fota wyswietlona na monitorze [ducha, maski lub czegos innego] odbita w oku



i sądzisz, że bawiłabym się w to tylko po to, żeby ostatecznie nie próbować
wywoływać burzy w szklance wody jakie to tu paranormalne kreatury się nie ukazują? ; >
swoją drogą, niezły pomysł, zobaczę, czy faktycznie da się zrobić coś takiego i
ewentualnie pokażę to tutaj, jak tylko dostanę mój aparat z powrotem w łapki.


Smok, racja, pewnie byłoby lepiej i każdy mógłby się wypowiedzieć co tam widzi. jak już mówiłam, w moim
otoczeniu jest tak, że każdy widzi tam coś innego, niektórzy nawet porywają się na stwierdzenie, że to jest moja własna twarz! ;)

... Z Ulm - ej, faktycznie, to wygląda jak teletubiś!

Użytkownik Flea xD edytował ten post 01.06.2010 - 21:25

  • 0

#7

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie przypomina twarz z wielkim nochalem coś jak Shreck :P ale na wielu moich zdj. Bo często zdarza mi się fotografować ludzi widać w oczach odbite przedmioty bądź nawet mnie. Mnie wygląda to na coś koło futryny, okna albo drzwi...
  • 0

#8

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

piękne oczy masz(ok oko).... a tak na poważnie ktoś kto robił ci zdjęcie odbił sie po prostu w twoim oku(pewnie to twój chłopak) :P:P dokładnie tak samo jak odbija się światło od lustra....
  • 0

#9

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

piękne oczy masz(ok oko).... a tak na poważnie ktoś kto robił ci zdjęcie odbił sie po prostu w twoim oku(pewnie to twój chłopak) :P:P dokładnie tak samo jak odbija się światło od lustra....



no właśnie cały szkopuł w tym, że zdjęcie robiłam sama. gdyby robił je ktoś, to pewnie nie zastanawiałabym się cóż to takiego dało taki śmieszny efekt. ktoś tam wspominał chyba o drzwiach czy futrynie - w pobliżu faktycznie są przeszklone drzwi, mogłyby się w jakiś sposób odbić, tyle, że są trochę za daleko. no nic, sprawdzę to jak będę miała aparat. potem takie różne para-trolle będą miały 'pomysł na ducha' instant i forum zostanie zalane zdjęciami rzekomych duchów ; p
  • 0

#10

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja w oku widzę zarys jakiegoś prostokątnego odbicia ;) Może aparat lub gniazdko się odbiło... Lub też jakiś inny kształtopodobny przedmiot?
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych