Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Thekarasek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć
Mam 13 lat i koledzy opowiedzieli mi o energii PSI. Wszedłem na to forum i przeczytałem artykuł o tworzeniu PSI-Ball'i. Spórbowałem i nagle moje ręce nagle zaczeły parzyć. Co sie mogło stać?

Edit Asieńka: Skoro przeczytałeś artykuł to należało przeczytać posty pod nim, jak i inne tematy o PSI-ballach Nie musisz zakładać tematu by nas poinformować że artykuł przeczytałeś.
Dołączona grafika
  • 0

#2 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Cześć
Mam 13 lat i koledzy opowiedzieli mi o energii PSI. Wszedłem na to forum i przeczytałem artykuł o tworzeniu PSI-Ball'i. Spórbowałem i nagle moje ręce nagle zaczeły parzyć. Co sie mogło stać?

Parzyć? raczej cierpnąc(jeżeli zaciskałeś) albo miałeś odczułeś prądy , ale żeby parzyć...
Jak coś odczułeś to pewnie miałeś tam energię. Możliwe , że wytworzyłęs swoją kulę energi potocznie zwaną psi ballem .

Użytkownik Dolg edytował ten post 31.05.2010 - 16:27

  • 0

#3

Thekarasek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to napewno parzylo
  • 0

#4

jebaćadminacokontnieusuwa.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć
Mam 13 lat

Podobno dzieci mają wrodzona zdolność kontrolowania energii psi która nie trenowana, z czasem zanika. Trenuj dalej.
  • 0

#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak blisko trzymałeś ręce?
  • 0



#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Możliwe , że wytworzyłęs swoją kulę energi potocznie zwaną psi ballem .


Albo to wynik autosugestii wywołanej przeczytaniem artykułu.

Użytkownik coś_innego edytował ten post 24.07.2010 - 09:32

  • 1

#7

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się jak długo będzie krążyć ta legenda miejska o psi-ballach.

No bo kurczę, jeśli zaciskasz ręce, naginasz, trzymasz je napięte w powietrzu, czy może nawet dotykasz jednej ręki drugą czy co tam z nimi robisz, to... no przecież normalne, że w końcui możesz poczuć:
- zmęczenie mięśni
- mrowienie bądź drętwienie
- ciepło
etc.
Jeżeli to jest "energia psi" to tak samo kurczę, zrobię 50 przysiadów i też mogę powiedzieć, że mi ciepło w nogach i że mam tam energię PSI.

Parapsychologia schodzi na psy. Kurczę, jest duży rozrzut to co kiedyś się nazywało parapsychologią, a teraz. Kiedyś to były eksperymenty z ESP a teraz to jest wmawianie sobie istnienia niewidzialnej energii między palcami. Kiedyś ludzie podchodzili bardziej sceptycznie, badali wyniki eksperymentów, a teraz dzieciaki wchodzą i od razu się chwalą wywoływaniem wiatrów, poruszaniem przedmiotów etc.

Użytkownik Last edytował ten post 08.08.2010 - 14:22

  • 0

#8 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Psi to niedlugo bedzie urban legend xD

Pamietam za małolata sie tym bawiłem i wnioski jakie wyciągnołme to im bardziej sięskupiasz na tych rękach i bardziej sie koncentujesz to tym bardzie jnieswiadomie napisan sciegna a z czase m zaczynasz czuć mrowienie . Ale to nie ma nic wspólnego z energią tylko zmęczeniem i koncentracją na danej części ciała.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych