Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne wydarzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maksi.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Byłem raczej nieaktywny, prócz jedno-razowego użycia mojego konta przez mojego bliskiego przyjaciela, ale od początku...
Pokłóciłem się lekko z dziewczyną, no ale to akurat nie państwa sprawa, za przeproszeniem, ale spacerowaliśmy i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Odprowadziłem ją pod sam dom i poprosiła mnie, bym od razu poszedł do domu (patrząc na mój zły stan emocjonalny ostatnimi czasy) i pomyślałem sobie "Dobra nie będę jej denerwował" więc się zgodziłem. Gdy poszła poszedłem w stronę, można to nazwać, lasku. Napisałem jej w między czasie, że idę się do niego przejść.
Rozwiązał mi się but. Zdziwiłem się - mam dobre sznurówki, nowe, nigdy się nie rozwiązują, wiążę ciasno. Kucknęłem, i zacząłem wiązać. Odwróciłem się po chwili i zobaczyłem coś. To było... możecie mnie uznać za oszołoma, ale widziałem czerń. Wcześniej w tym miejscu były tam krzaki, ale gdy się odwróciłem to to była kurna czysty mrok. Zacząłem iść w stronę tego i czułem się, jak bym miał się zaraz popłakać, odczuwałem ból w okolicach serca i paniczny strach, podszedłem... i nie widziałem przez chwilę nic i... koniec, to coś zniknęło. Ale poczułem się, jak bym miał zaraz stracić kogoś bliskiego i otrzymałem sms od dziewczyny, pt" gdzie jesteś ". Zmartwiłem się. Pobiegłem przed jej dom i spotkałem jej siostrę. Zapytałem się czy "**** wychodziła" odpowiedziała mi, że tak i że poszła w tamtą stronę (wskazała na dróżkę obok lasku). Pobiegłem szybko i ją zobaczyłem, ale to nie było to samo. Szła jakaś zdołowana, a za nią była znowu ta czerń, pobiegłem w jej stronę i odczułem ulgę - nic jej nie było, a czerń jak dotknąłem moje kochanie, zniknęła. Odprowadziłem do domu ją i szybko pobiegłem do swojego. Ale czułem, że coś mnie... wiecie obserwuje. W domu czuje to samo - strach, ale już mniejszy, ale nawet teraz jak to pisze.....Uspokoiłem się jak z kumplem porozmawiałem, ale ciągle to samo...
Możecie mnie uznać za prowokatora, ale naprawdę, chcę wiedzieć o co chodzi. Nie jestem wierzący w praktyki religii - wierzę w Boga, którego mam sercu, który mną kieruję. Jestem raczej dobrym człowiekiem... nie wiem o co chodzi!
Proszę o rady... sugestię, zobaczę jak będzie jutro.
Mój kolega widział coś podobnego <mieszka kilka km dalej>.
Zdarzyło to się dziś, niedawno.
  • 0

#2

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

<--- Owy kolega , No więc widzialem dosłownie to samo w godzinach po 21:10-15 a moj kolega okolo godziny 21:30 i doslownie to samo czulem jakby ktos mi noz w serce cisnal , prosze was o pomoc i nie uwazajcie ze to zart iz nawet w 1 stopniu nie zartujemy . Dziekuje za kazda udzielona wskazowke.
  • 0

#3

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o mnie to raczej każdy mógł w nocy zobaczyc czerń. Nawet zwykłe oślepienie światłem a potem patrzysz gdzieś gdzie jest ciemniej. Szczerze to nie wydaje mi się to zbytnio dziwne. Może to tylko wina oczu :)
  • 0



#4

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

k o podobnej godzinie ta sama wada oczu i to samo widzielismy y?
pozatym uwierz mam bardzo dobry wzrok , wedlug lekarzy przynajmniej...
  • 0

#5

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam podobne zacmienia nieraz od niczego :) A w lesie ciemno moze byc od wszystkiego. Zwlaszcza wieczorem.
  • 0



#6

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kk twoi koledzy tez widza takie cos o bliskiej godzinie''? To fajnie masz.
  • 0

#7

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z opisu odczuć wszystko wskazuje na to że to... dementor! :hm:
  • 1



#8

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z opisu odczuć wszystko wskazuje na to że to... dementor! :hm:

lol xD , w zarcie tez tak pomyslalem ale bez przesady. : P
  • 0

#9

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe. Też miałam pisać o dementorze :-D.

A tak na serio myślę, że rzeczywiście to tylko i wyłącznie kwestia ciemności. Czy chwilę wcześniej patrzyliście może w kierunku jakiegoś źródła światła? Efekt mogło wywołać chociażby spojrzenie na ekran telefonu.
Kwestię odczuć może wyjaśnić fakt złego samopoczucia już przed zdarzeniem w połączeniu z niewątpliwie niepokojącą scenerią. Kto chodzi sam wieczorem po lesie?

Mam prośbę do szanownego kolegi - opisz jak dokładnie wyglądało twoje spotkanie z panem cieniem. To może pomóc.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 14.05.2010 - 10:57

  • 0



#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A teraz moja teoria. Schylasz się żeby zawiązać buta, krew napływa do głowy, gwałtownie podnosisz głowę, czujesz ucisk w sercu i głowie, spowodowany ciśnieniem. Nagle pojawiają się mroczki, to przez nacisk krwi na nerwy wzrokowe i jej nadmiar w naczyniówce... A teraz druga sprawa. Biegłeś za dziewczyną, serce bije bardzo szybko być może nie pobierasz tyle powietrza ile potrzeba, mózg jest nie dotleniony gdy stajesz więcej krwi w tlenem zaczyna dochodzić do głowy i czarne punkty znikają... Jak dla mnie to nic niesamowitego, sam nie raz tak miałem.

A co do drugiego kolegi- zwykły przypadek. To tak jakby dwie osoby dawno siebie nie widziały i po kilku miesiącach dzwonią do siebie w tym samym, momencie, po prostu przypadek. Ale tak szczerze, (czytając wasze odpowiedzi na inne posty) i tak wiem, że żadne wytłumaczenia was pewnie nie obchodzą, chcielibyście usłyszeć to co chcecie...

Użytkownik shortez edytował ten post 14.05.2010 - 08:00

  • 3



#11

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pan powyżej niezwykle trafnie to opisał i jak na moje oko tak właśnie było ;) Sama miewam czarno przed oczami jak np za szybko wstanę z krzesła. Nie sądzę aby ta hmm czerń była czymś fizycznym bo takie rzeczy po prostu nie istnieją.
  • 0



#12

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z shortezem, chciałem dokładnie tą samą teorię podać. Sam miałem tak wielokrotnie, ale od razu wiedziałem od czego to ;p Kiedy napisałeś o tym, że wiązałeś buta i szybko się podniosłeś, to jak dla mnie wytłumaczenie jest tylko takie ;)
  • 0



#13

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz moja teoria. Schylasz się żeby zawiązać buta, krew napływa do głowy, gwałtownie podnosisz głowę, czujesz ucisk w sercu i głowie, spowodowany ciśnieniem. Nagle pojawiają się mroczki, to przez nacisk krwi na nerwy wzrokowe i jej nadmiar w naczyniówce... A teraz druga sprawa. Biegłeś za dziewczyną, serce bije bardzo szybko być może nie pobierasz tyle powietrza ile potrzeba, mózg jest nie dotleniony gdy stajesz więcej krwi w tlenem zaczyna dochodzić do głowy i czarne punkty znikają... Jak dla mnie to nic niesamowitego, sam nie raz tak miałem.

A co do drugiego kolegi- zwykły przypadek. To tak jakby dwie osoby dawno siebie nie widziały i po kilku miesiącach dzwonią do siebie w tym samym, momencie, po prostu przypadek. Ale tak szczerze, (czytając wasze odpowiedzi na inne posty) i tak wiem, że żadne wytłumaczenia was pewnie nie obchodzą, chcielibyście usłyszeć to co chcecie...

Tak chce zeby mnie jakies widmo ganialo. Co do tej twojej teorii to fajne wytlumaczenie k, ale ciekawy przypadek ze widzielismy to samo (zjawe) bardzo ciekawe i to sie znacznie rozni od wykonania telefonu do kogos znajomego.-_-
  • 0

#14

Jacaca.
  • Postów: 118
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co tam palicie chłopaki, ale też chceDołączona grafika
  • 0

#15

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla tego na końcu napisałem. I tak wiem, że jakie by nie było wytłumaczenie, i tak go nie przyjmiecie zanim ktoś wam nie przytaknie.
I jeszcze raz, przypadki się zdarzają
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych