Skocz do zawartości


Tajemnica szczęscia- 15 modlitw św.Brygidy -cały rok.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam i mam pytanie czy ktoś z Was próbowal lub odmówił 15 modlitw Tajemnica szczęścia przekazanych ludziom za pośrednictwem św.Brygidy Szwedzkiej? Chodzi mi o obietnice z tym zwiazane dla tej osoby, która odmawiać bedzie to dzień w dzień przez cały rok- to jest warunek.Ja tego dokonalem i powiem Wam - nie było to łatwe.Ale moje pytanie odnosi się do tego co dzialo się z Wami w ciągu tego roku -a w szczególności w nocy i we snach .Nie bede tu uprzedzal faktów - potem napiszę coś o tym -nie chce nikogo nakierowywac na odpowiedz-zobaczymy.Proszę o Wasze opinie-może ktoś się znajdzie.
  • 0

#2

Pytong.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:D Mam pytanie, wiem że trzeba codziennie odmawiać 15 razy Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo, tam jeszcze jest jakichś 15 szczególnych modlitw, kiedy trzeba je odmawiac ?? po kolei codziennie ?? iczy wszyktie w jeden dzień ???

[ Dodano: 2006-06-23, 20:09 ]
Juz wiem jak to odmawiac, nie wczytałem sie wczesniej dokładnie, jak ktos chce to praktykowac : http://mtrojnar.rzes...ida/ts_logo.htm - tu są wszystkie potrzebne informacje
  • 0

#3

widmus.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak czytam takie bzdury to mnie krew zalewa!! nie ma czegoś takiego jak tajemnice świętej Brygidy!! Tak samo jak modlitwa do Marii i innych takich bzdur!! JEDYNYM POŚREDNIKIEM MIĘDZY BOGIEM A LUDZMI JEST JEZUS (cytat z Biblii jest całkiem co innego

Mnie krew zalewa, kiedy czytam Twoje pełne błędów posty. Pierwsze ostrzeżenie słowne - NHolokaust
  • 0

#4

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak samo jak modlitwa do Marii i innych takich bzdur!!

Masz na myśli modlitwę do Marii Magdaleny (o ile taka istnieje) ?
Powinieneś - jako wierzący i praktykujący - wiedzieć, że jeśli już to używamy imienia Maryja w przypadku 'matki' Jezusa. Zresztą, z technicznego punktu widzenia, że się tak wyrażę, popełniasz masę błędów. Pismo Natchnione (Biblia) piszesz małą literą, podobnie imiona osób "wybranych" przez Boga, etc.

czy wy nie macie własnego zdania kupujecie to co mówi wam nauczycielka od religii

Nie byłbym tego taki pewien, tym bardziej że jest dość duży odsetek osób na forum, dla których nauczycielka religii (profesjonalnie: katechetka) jest wspomnieniem z czasów liceum.
  • 0



#5 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Dokladnie- dla mnie katechetka jest wspomnieniem z czasow odległych..Czlowieku modlisz sie do Boga! A Bóg powoluje takze swoich posredników, a Twój Aniol stróż,nie modlisz się do niego?Masz jakieś wypaczone spojrzenie na temat co jest bzdurą a co nie.A Swięci ? Mogę tu długo wymieniac.A Ojciec Pio to też bzdura.Zanim się wypowiesz to sobie poczytaj biografie św.Brygidy.Widmus jaki z Ciebie katolik czlowiek wez przestan bo wstyd i żenada!!!Zacznij odmawiac te modlitwy bo to przecież tylko Ojcze Nasz i Zdrowaś + dodatek specjalny x15 .Jak wytrzymasz pare tygodni to jestes dobry i nie chodzi mi tu o dyscypline i wytrwalośc - tylko o to co zacznie sie dziac szczegolnie w nocy i we snach.Kto zaczyna wtedy nawiedzac i ciekawe z jakiego powodu-hmm pewnie powód leży w jednej z obietnic.
  • 0

#6

Pytong.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Juras10 mógłbyś opowiedzieć dokładniej co sie u ciebie działo w nocy i we snach ?? Czyżbyś widział zmarłych ze swojej rodziny ?? Zgadłem ?
  • 0

#7 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Te wizje i sny to pieklo czyściec szatan i demony itp. niebo itp. Budzisz sie zlany potem.Po paru miesiacach to ustaje i przechodzi do rzeczywistości w sensie -cos lub ktos robi wszystko abys przerwal,zapomnial,nie mial czasu itp.takie tanie sztuczki :) Pare osób probowalo to odmawiac ale po kilku tygodniach zwatpily ze strachu:)
  • 0

#8

Pytong.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mnie zdziwiłes, za miesiąc zaczne to odmawiac, bo teraz nie za bardzo bede miał jak, po jakimś czasie napisze czy też mam te wizje , pozdrawiam :)

[ Dodano: 2006-06-25, 21:10 ]
Juras zauważyłeś jakieś zmiany w twoim życiu po odmuwieniu tej modlitwy ?? Jeśli pamiętasz to opisz dokładniej jedną z tych wizji, np. piekła ;p
  • 0

#9 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

TAk zauważylem zmiany.Zmiany w rodzinie - dalszej i bliższej,np.jeden alkoholik i dziwkarz sie nawrócil calkowicie- z dnia na dzień przestal pic-zaczął pracować normalnie żyć-zmienil sie totalnie na pozytyw.Już minęłó kilka lat i nie pije wogole nawet piwa nic i fajki tez odrzucil.Ale myśle ,ze to jakas sila tym kieruje bo nie wszyscy zostaja nawroceni i doswiadczeni.Hm co do snów i tych wizji to bylo pare .Z tych co pamietam to jestem na jakiejs łące w nocy pali sie ognisko i stoją wokol takie dziwne snopy ,siedze przy ognisku a wokól niego skacza i piszczą syczą kwicza takie stworki ok.0,5m wysokosci czarne wlochate strasznie smierdzą Nagle wiem ,że to demony i zaczynam uciekac -jestem scigany-doganiaja mnie i powalaja na ziemię związując sznurem-potem łażą po mnie skaczą itp.Bluzgaja slowami typu ty sk.. ty szmato ty taki owaki jazda extra hehe:).Inny bajer to np. idę gdzies chyba pieklo albo czyscie nie wiem - widze takie jakby boksy cos jak dla koni .Przy kazdym boksie jest łańcuch i do lancucha jest przykuty czlowiek a raczej jego dusza - jest tego cale rzedy cos jak obóz.Patrze a ten czlowiek zaczyna sie kruszyc jak szklo i rozpada sie powoli zamieniajac w pyl popioł.Znika i tylko widac jak spada łancuch z obrożą na ziemie w ten pyl.Iza pare sekund znow pojawia sie ten sam czlowiek i znow powtarza sie caly cykl i tak w kolko.Innym razem mialem sen -jakis cmentarz stary i banda szatanistow- jestem związany i na kolanach-oni wszyscy w czarnych kapturach jakies mlode dziewczyny i faceci -wiek ok.18-25lat-jest ich kilkoro-dwóch glównych chyba kaplanów staje przede mną i każa mi pluć na krzyż i chwalic szatana itd. Nie poddaje sie mimo tego ,ze za kazdym razem dosteje w pysk metalowym krzyżem lub reką.Takich snow jest duzo -kazdy inny.
Ciekawe czy inni mają podobne sny i wizje? Z tego co się konsultowalem z innymi to kazdy inaczej ale glówny trzon podobny-zło.To tyle.

Juras10, rozumiem że z Twoimi przeżyciami wiąże się wiele emocji, ale postaraj się panować nad językiem - NHolokaust
  • 0

#10

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam do Ciebie pytanie czy Ty tak poprostu bo nagle cos Cie naszlo, zaczoles odmawiac te modlitwy ?? Kiedy to bylo i ile wtedy miales lat ?? Zainteresowalo mnie Twoje doswiadczenie musisz byc wytrwaly skoro dales rade wytrzymac cos takiego. Zastanawiam sie nad tym czy nie zaczac odmawiac tych modlitw ale czy dam rade chyba bede musial sie troche do tego duchowo i psychicznie przygotowac. Jak mozesz to odpisz na moje pytania :smile:
  • 0

#11 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmm to bylo kilka lat temu, wtedy mialem ok.23lat.A zacząłem to odmawiać z powodu tych obietnic.Książkę musialem sobie kupić-a pierwszy raz ujrzalem to w jakims pismie ezoterycznym i pomyslalem ,ze to znak.Byłem wtedy w trudnej sytuacji - po smierci mojego kumpla.Szukalem czegoś co pozwolilo by mi się podnieść i dlatego spróbowalem.Totalna determinacja doprowadzila mnie do końca:) Najgorsze sa poczatki-jak przebrniesz pare pierwszych miesięcy to potem pójdzie gladko-bo będzie Ci szkoda to porzucic bo juz tyle odmówileś :) itd. Spróbuj i napisz o swoich przeżyciach.
  • 0

#12

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprobuje ale juz po wyjezdzie bo tam nie bardzo bede mial jak sie skupic ale jak juz sie tylko podejme tego trudnego zadania to napewno bede pisal :smile: nie wiem czy jestem na tyle silny bo to przezwycierzyc ale sie postaram ja mam 16 lat wiec jakos sie nastawie i wtedy moze dam rade :)

[ Dodano: 2006-06-26, 15:37 ]
Po ilu dniach miales pierwszy swoj jakis straszny sen taki ostrzegawczy by tego saprzestac ?? A jak wygladaly jesli miales jakies wizje czy tylo miales je w snie ??

[ Dodano: 2006-06-26, 16:00 ]
Znalazlem Dwie Ksiazki jedna z modlitwa a druga z obszernijszym juz materialem nie wiem co jest w tej drugiej ale jak poczytam to napisze to jest dosyc stara ksiazka.
  • 0

#13 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Glównie sny.A wszystko zależy chyba od tego kto to odmawia bo każdy ma inaczej.Teraz istnieje mozliwość ,ze sie zasugerujesz tym i bedziesz na sile probowal miec np.koszmar:) Mnie nikt nie zasugerowal przed tym bo nie mialem takiej mozliwości dlatego nie chcialem tu pisac o tym co i jak.Spróbuj.Moja kumplea tez probowala i wielu probowalo ale najczęsciej to z lenistwa odpuszczali albo zapomnieli albo dlatego,że nie wytrzymywali ciśnienia hehe:) pozdrawiam...
  • 0

#14

maciek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja uwazam ze a korat u Ciebie byly koszmary umnie jak dam rade moze byc jeszcze cos innego. A tak sobie pomyslalem ze szatan probowal Cie od tego odwrocic bo potrzebowales wsparcia i wzrociles sie do Boga i byles podlamany troche slaby duchowo szatan chcial to wykorzystac. Sam nie wiem nie mowie ze to akorat dlatego ale tak jakos sobie pomyslalem. Postaram sie juz nie myslec o tym ze moge miec koszmary czy cos we snie ale postaram sie bardziej skupic na modlitwie i sie nie poddac :) a Ty jak uwazasz ??
  • 0

#15 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

ZXrobisz jak uznasz sam- to Twoje decyzje - ja tu niczego nie moge narzucać.Tyle
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych