Skocz do zawartości


Zdjęcie

Udokumentowana obserwacja UFO nad Geelong


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UFO nad Geelong Najnowsza wiadomość: Niesamowita obserwacja nagrana przez biznesmena pokazuje tajemnicze kule światła poruszające się nieregularnie nad Corio Bay.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=hTmrK_wh5FQ&feature=player_embedded#%21"]http://www.youtube.c...ayer_embedded#![/url]

Biznesmen Anthony Ruduka sfilmował to z piętra swojego domu ok. północy w poniedziałek. Nagranie pokazuje świetliste kule latające nad Corio Bay z duża szybkością, na różnych wysokościach. Kule zmieniają kolor i kształt podczas tego 20 minutowego nagrania.

Pan Raduka powiedział, że światła były bardzo szybkie, a kierunek ich poruszania był zbyt nieregularny jak na samoloty.

"Oglądaliśmy samoloty bojowe z naszego piętra podczas pokazów lotniczych, te światła poruszały się 10 razy szybciej" powiedział.

"To mogło być UFO, nie wiem co to jest. cokolwiek by nam nie przyszło do głowy, nie wyjaśnia faktu, że zmieniały kolory i że poruszały się z taką prędkością".

Pan Raduka stwierdził, że nigdy jeszcze czegoś takiego nie widział.

"Staliśmy tam po prostu z pół godziny starając się dociec co to może być". Przemieszczały się nawet nad dachami, więc były zbyt nisko jak na samoloty".

 
Źródło: UFO sighting over Geelong caught on video
Tłumaczenie: 23 kwietnia 2010
Tłumaczenie dla Paranormalne.pl: FCrimson


Użytkownik FCrimson edytował ten post 23.04.2010 - 08:21

  • 0



#2

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście poruszają się w nietypowy sposób. W pewnym momencie widać jak zmienia kolor na taki fioletowo-niebieskawy. Szkoda że obiekty nie zostały nagrane przez coś profesjonalnego co miało by większego zooma.
  • 0

#3

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na pewno to nie były samoloty. To poruszało się tak swobodnie jak ryba w wodzie - góra, dół, przód, tył, przyspieszenia kiedy tylko chciało razem ze zmianami kierunku i nagłe zwolnienia... + ta zmiana kolorów. Ciekawy jestem, czy ktoś jeszcze prócz tych ludzi na dachu widział to, nagrał ? Jeżeli to nie żaden fotomontaż to być może mamy do czynienia z ufo, a film wygląda wiarygodnie :)

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 19.05.2010 - 15:07

  • 0

#4

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwne te światła. Faktycznie nie przypominają niczego konkretnego. Nie przychodzi mi do głowy coś co mogłoby poruszać się w podobny sposób. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Po co rzekome UFO miałoby kręcić się tak w kółko, latać do góry i w dół, robić beczki, piruety czy coś jeszcze. Bez wątpienia jeden z bardziej wiarygodnych filmów :>
  • 0

#5

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takich filmików jest tysiące, wiele też omawianych na naszym forum. np tu: http://www.paranorma...showtopic=21388
przyznam że filmik ciekawy. Oczywiście nic sie nie wyjaśni...

Użytkownik Lordofdragonss edytował ten post 19.05.2010 - 17:08

  • 0

#6

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie jedno... Latały tak nisko nad dachami a tak mało świadków? Na pewno nie wydawały żadnych dźwięków bo od razu by ludzie wyszli z domu. U mnie jak samolot leci nad blokiem to huk niesamowity i aż od razu pędzi się do okna. Wiec to jest na prawdę interesujące.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych