Skocz do zawartości


Kaczyński zabił siebie, oraz innych


405 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta (299 użytkowników oddało głos)

Kto jest winny?

  1. Głosowano Prezydent (63 głosów [21.07%])

    Procent z głosów: 21.07%

  2. Piloci (22 głosów [7.36%])

    Procent z głosów: 7.36%

  3. Kontrolerzy (7 głosów [2.34%])

    Procent z głosów: 2.34%

  4. Głosowano Ruscy coś kręcą (107 głosów [35.79%])

    Procent z głosów: 35.79%

  5. Głosowano To coś jeszcze innego... (27 głosów [9.03%])

    Procent z głosów: 9.03%

  6. Głosowano Łańcuch zdarzeń (73 głosów [24.41%])

    Procent z głosów: 24.41%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

I jescze kropka nad i, najświeższa/najważniejsza/kluczowa przyczyna wg raportu MAK

Obecność w kabinie pilotów osób wysokiej rangi, w tym dowódcy sił powietrznych oraz dyrektora protokołu dyplomatycznego, a także oczekiwana negatywna reakcja Lecha Kaczyńskiego spowodowały wywarcie presji psychologicznej na załogę samolotu, która kontynuowała podejście do lądowania.

Alkohol we krwi generała Andrzeja Błasika

W raporcie przedstawiono także wyniki badania, które we krwi generała Błasika wykryto "alkohol etylowy w koncentracji – 0.6 promila, co odpowiada lekkiemu stopniowi zatrucia alkoholowego, w nerkach nie znaleziono śladów alkoholu. W takim bądź razie, najbardziej prawdopodobne jest, że alkohol został spożyty w czasie lotu".

Co tu więcej gadać, wyższą rangą od Błasika był Kaczyński, Błasik musiał z nim drinować i dyskutować o sytuacji, nie wyobrażam sobie sytuacji żeby Błasik sam bez jego wiedzy wydał takie polecenie.

Gdzie są teraz Ci spiskowcy? Dowodów Wam zabrakło? Z resztą o jakich w ogóle dowodach mowa... Bo ja sobie spokojnie poczekałem na finał i jestem teraz tego pewny w 200%, chociaż i bez tego każdy logicznie myślący człowiek stwierdziłby to samo.

Użytkownik Nivers edytował ten post 12.01.2011 - 21:39

  • 0

#77

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Akurat obecność Błasika niewiele zmieniała.
  • 1



#78

MERAGEL.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jescze kropka nad i, najświeższa/najważniejsza/kluczowa przyczyna wg raportu MAK

Obecność w kabinie pilotów osób wysokiej rangi, w tym dowódcy sił powietrznych oraz dyrektora protokołu dyplomatycznego, a także oczekiwana negatywna reakcja Lecha Kaczyńskiego spowodowały wywarcie presji psychologicznej na załogę samolotu, która kontynuowała podejście do lądowania.

Alkohol we krwi generała Andrzeja Błasika

W raporcie przedstawiono także wyniki badania, które we krwi generała Błasika wykryto "alkohol etylowy w koncentracji – 0.6 promila, co odpowiada lekkiemu stopniowi zatrucia alkoholowego, w nerkach nie znaleziono śladów alkoholu. W takim bądź razie, najbardziej prawdopodobne jest, że alkohol został spożyty w czasie lotu".

Co tu więcej gadać, wyższą rangą od Błasika był Kaczyński, Błasik musiał z nim drinować i dyskutować o sytuacji, nie wyobrażam sobie sytuacji żeby Błasik sam bez jego wiedzy wydał takie polecenie.

Gdzie są teraz Ci spiskowcy? Dowodów Wam zabrakło? Z resztą o jakich w ogóle dowodach mowa... Bo ja sobie spokojnie poczekałem na finał i jestem teraz tego pewny w 200%, chociaż i bez tego każdy logicznie myślący człowiek stwierdziłby to samo.


Myslący człowiek Polak zrozumiałby że raport MAK jest tendencyjny i zakłamany czy wsłuchałaes się w słowa ministra Millera ...o dziwo wkóncu pomalu wyjawia to o czym polska strona wie na temat smoleńskiej katastrofy i neguje opierajac sie na faktach, że wina nie lezy po stronie ofiar...
  • 0

#79

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W raporcie przedstawiono także wyniki badania, które we krwi generała Błasika wykryto "alkohol etylowy w koncentracji – 0.6 promila, co odpowiada lekkiemu stopniowi zatrucia alkoholowego, w nerkach nie znaleziono śladów alkoholu


Da da, tawariszu.

18 kwietnia 2010

Poinformowano, że wciąż nie udało się zidentyfikować ciał 21 ofiar. Byli to: gen. Andrzej Błasik, Edward Duchnowski, Grażyna Gęsicka, gen. Kazimierz Gilarski, ppłk Robert Grzywna, Mariusz Handzlik, Natalia Januszko, adm. Andrzej Karweta, Janusz Krupski, gen. Bronisław Kwiatkowski, Tadeusz Lutoborski, ppor. Andrzej Michalak, Aleksandra Natalli-Świat, gen. Włodzimierz Potasiński, mjr Arkadiusz Protasiuk, Andrzej Przewoźnik, Arkadiusz Rybicki, Wiesław Woda, Edward Wojtas, Stanisław Zając, kpt. Artur Ziętek.

21 kwietnia 2010

Minister zdrowia Ewa Kopacz ponownie poleciała do Moskwy w celu uzyskania informacji o postępie identyfikacji pozostałych ofiar. Rosyjska minister zdrowia Tatiana Golikowa poinformowała ją, że ciała wszystkich pozostałych 21 ofiar zostały zidentyfikowane dzięki badaniom genetycznym i że badania DNA zostały zakończone.


No ale sprawdzanie nerek śp. generała oczywiście się odbyło ;]
  • 0



#80 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Don Corleone w poprzednim moim poście podałem link do Twojej odpowiedzi, dlaczego nie czytasz? Nie lubię osób co nie siedzą w temacie, a muszą napisać swoje wypociny w jednym marnym zdaniu ;/ powtórzę że Błasik swoje show zaczął już na starcie, gdy pilot odmówił, to właśnie Błasik go do tego przekonał, to jest w dokumentach człowieku, a nie w mojej głowie, i tak się to ciągnęło aż do końca.

Teraz to już nie są moje opinie, tylko udokumentowane raporty w owej sprawie.

Najfajniejsze ejst to, że żaden dowód niektórych osób z forum (w większosci małolatów) nie przekonuje, dla nich już do końca życia będzie to spisek, Eury napisał swojego czasu że ich ruskie wystrzelali, i pisał to w sposób jakby na prawdę w to wierzył, poźniej ktoś wyskoczył ze sztuczna mgłą, i powstał łancuch różnych bajek spiskowych.

Ruski to jest ruski, ruski się nie pierd*oli. ruskie to mocarstwo, gdyby chcieli zrównaliby Polskę równo z ziemią bez żadnych podchodów, tak jak zrobili wjazd do Gruzji i nikt by nam nie pomógł, a gdyby zdarzył się cud i ktoś poszedłby za nami wybuchła by 3 WŚ. Co ta Polska w ogóle ma do gadania? oj sorry w gadce to akurat jesteśmy dobrzy :mrgreen:
  • 0

#81

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myslący człowiek Polak zrozumiałby że raport MAK jest tendencyjny i zakłamany czy wsłuchałaes się w słowa ministra Millera ...o dziwo wkóncu pomalu wyjawia to o czym polska strona wie na temat smoleńskiej katastrofy i neguje opierajac sie na faktach, że wina nie lezy po stronie ofiar...

Zakładam, że jesteś wielkim ekspertem.

@Nivers - nie widzę żadnego linka w poprzednim poście.

Teraz to już nie są moje opinie, tylko udokumentowane raporty w owej sprawie.

Czytałeś te raporty, czy powtarzasz bzdury medialne?
  • 0



#82

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raport przeczytałem i nie widzę w nim nic dziwnego. CFIT jak CFIT, kopia Mirosławca. To normalne, że Rosjanie bronią swoich - kontroler nie ma żadnej fizycznej możliwości zatrzymania lądującego samolotu, bo co? Położy się na pasie? Po to właśnie jest procedura. Ziemia musi ufać pilotowi, a pilot ziemi. Jeśli ktoś procedurę łamie, sam sobie jest winien. Są plany odwołania się do ICAO. Ekspertem nie jestem, ale podejrzewam, że jedyne co ICAO może do tego raportu "dopisać" to fakt, że lotnisko w Smoleńsku było "produktem lotniskopodobnym", a lądowanie tam w takich warunkach było proszeniem się o śmierć.
  • 0



#83

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie. Nie wiem jak w Rosji (a już szczególnie w MIL procedurach), ale u nas jest przepis, że w momencie nie spełnienia minimów podejścia w momencie jego rozpoczynania, nie można zapędzić się dalej niż do outer marker/pozycji ekwiwalentnej, więc na siłę się można do tego przyczepić.
A co do zarzutów o spóźniony "horyzont" - to nie jest zadaniem kontrolera.
  • 0



#84

kmtsw.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raport przeczytałem i nie widzę w nim nic dziwnego. CFIT jak CFIT, kopia Mirosławca. To normalne, że Rosjanie bronią swoich - kontroler nie ma żadnej fizycznej możliwości zatrzymania lądującego samolotu, bo co? Położy się na pasie? Po to właśnie jest procedura. Ziemia musi ufać pilotowi, a pilot ziemi. Jeśli ktoś procedurę łamie, sam sobie jest winien. Są plany odwołania się do ICAO. Ekspertem nie jestem, ale podejrzewam, że jedyne co ICAO może do tego raportu "dopisać" to fakt, że lotnisko w Smoleńsku było "produktem lotniskopodobnym", a lądowanie tam w takich warunkach było proszeniem się o śmierć.


Ale ma chyba (kontroler) coś do powiedzenia na temat położenia samolotu? Cy jest w osi pasa, czy nie jest... A mówił, że jest.

aa.. Dobry wieczór, witam wszystkich :-)

Szczególne pozdrowienia należą się założycielowi tematu. Bardzo rzetelne podejście, mam na myśli tytuł.
  • 0

#85

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, zdążyłem skopiować temat z innego forum zanim został skasowany, proszę o poważne podejscie do tematu, myślę że tutaj nie pójdzie do kasacji. Opinie pozostawiam Wam.

Nie piloci, nie kontrolerzy lotu, nie terroryści, a Prezydent Lech Kaczyński przyczynił się do tej smutnej katastrofy i to on za nią odpowiada. Na początku były obawy że warunki do lądowania wcale nie były takie złe, ba, dziennikarze którzy przylecieli godzinę wcześniej też stwierdzili że nie widzieli żadnej mgły, na filmach po katastrofie mgła wydawała się być 'lekka' wszystko wyjaśnił trzeci film świadka który trafił do sieci, dopiero na nim widać jakie były warunki. Z filmu można stwierdzić że widoczność ograniczona jest do kilkudziesięciu metrów, bardzo możliwe jest że w czasie katastrofy była jeszcze większa, stojąc w miejscu z pozoru może się wydawać nie groźna, ale wszyscy wiemy co się dzieje gdy przykładowo przy takiej mgle jedziemy samochodem, a co dopiero mknąć samolotem ok 300-400km/h

.....

Wniosek: Prezydent chciał lądować, tylko tym razem dowódca załogi uległ Prezydentowi :-(


Dosyć szybko wydałeś osąd już 13 dni po katastrofie... jakie miałeś dowody nagrania że Prezydent chce lądować ??? miałeś dostęp do czarnych skrzynek i to tego co jest w nich zapisane o ile prawdziwe czarne skrzynki jeszcze istnieją ???


A ja sądzę że to był zamach , Rosjanie to mistrzowie dezinformacji i kamuflażu zatajania prawdy ... czy Lech Kaczyński był lubiany w Rosji?? :

"Rosyjscy przywódcy mieli powody, by nie kochać Lecha Kaczyńskiego. 15 listopada 2006 r. prezydent Kaczyński zaproponował Unii Europejskiej, by wprowadziła sankcje przeciwko Rosji w odpowiedzi na zakaz importu polskich produktów do Rosji – Polska nałożyła weto na decyzje rozpoczęcia negocjacji miedzy UE i Rosją. Podczas rosyjsko-gruzińskiej wojny w 2008 r. prezydent Kaczyński poparł Gruzję i stał się orędownikiem sprawy gruzińskiej w świecie, wspierał przystąpienie Gruzji do NATO. To za prezydentury Lecha Kaczyńskiego zapadła decyzja o rozmieszczeniu amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej na terytorium RP. Polska proponowała też alternatywne drogi pozyskania zasobów energetycznych i uniezależnienie się europy od dostaw rosyjskiego gazu."

Zauważmy, że Lech Kaczyński za bardzo chciał być niezależnym politykiem i dążył do uniezależnienia się od wpływów wschodniego sąsiada, za bardzo starał się hamować imperialne zapędy Putina, za dużo mieszał na arenie międzynarodowej, tworzył wspólnotę państw bloku wschodniego i zbyt gorliwie namawiał do obrony wobec poczynań Kremla (słynne jego zdanie, że „dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę”). Za bardzo obsadzał strategiczne stanowiska ludźmi, którzy pomagali mu w tych dążeniach. Byli to ludzie, którzy rozpracowywali wrogą agenturę, obce wpływy, mieli dostęp do tajnych danych, zastrzeżonego zbioru dokumentów w IPN, dążyli do niezależnej polityki finansowej, energetycznej i . To za jego kadencji i podczas rządów Jarosława Kaczyńskiego (który też miał lecieć tym samolotem) rozwiązano WSI, oraz utworzono i upubliczniono raport weryfikacji tych służb podporządkowanych rosyjskim wpływom. Innym motywem może być “uświadamianie” zachodu. Może Putin chciał pokazać światu, że Lech Kaczyński wstawiał się za Gruzją i “zginął nieszczęśliwie” w straszliwym wypadku. Opinia publiczna uwierzyłaby w to, ale nie koniecznie politycy, którzy znają trochę lepiej te realia, mają dostęp do służb wywiadu. Może chodziło o dostęp do kodów NATO, może o osłabienie prawicy (to z nią najciężej jest nawiązać współpracę). Jak pamiętamy, to nasz Prezydent i jego otoczenie domagało się odtajnienia przez Rosję akt katyńskich. To on wystąpił z sprzeciwem wobec rurociągu bałtyckiego Rosja-Niemcy. W tym samolocie była cała śmietanka, cała elita wysokich stanowisk z propolskim nastawieniem, prowadząca niezależną politykę, mająca duże wpływy, dużą wiedzę, odwrócona od Rosji, zwrócona ku NATO, całą mocą broniąca naszych narodowych interesów.

Putin nie należy do praworządnych przywódców.
Niedowiarkom trzeba przypomnieć udział KGB w zamachu na papieża, zatrucie dioksynami prozachodniego kandydata na urząd prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenki, śmiertelne napromieniowanie izotopem polonu Aleksandra Litwinienki, zastrzelenie opozycyjnej dziennikarki Anny Politkowskiej etc. To pokolenie KGB-istów Putina przeprowadziło atak na pałac Tadz-Bek i zlikwidowało Hafizullah Amina, stojącego na czele Afganistanu, a przed nim jego poprzednika Nur Mohammed Taraka. Oni zlikwidowali pierwszego prezydenta Czeczenii Dżochara Dudajewa i przeprowadzili kilka zamachów na prezydenta Gruzji Eduarda Szewardnadze.
Co do samego zamachu : sposobność też była niebywała. Tak liczne grono wrogów podanych na talerzu, wszyscy w jednym samolocie, rząd ochoczy do wszelkiej współpracy, a interesy gazowe opiewające na wiele miliardów dolarów wiszą na włosku. Nie pomoże kwestia np. mgły, bo łatwo ją sztucznie wywołać (o tym słów kilka w dalszej części). Zaproponowanie lotniska zapasowego oddalonego o 4 godziny drogi nie jest kuszącą propozycją i łatwo można się było spodziewać, że pilot przynajmniej będzie podchodził do lądowania. A poza tym, jak się planuje zamach, to przeważnie oprócz planu A, przygotowuje się również plan B. W tym przypadku może nie trzeba było go używać. W każdym razie nie musiało być środowiskowych czynników sprzyjających katastrofie, bo równie dobrze można je było samemu stworzyć. Tym samym trudno wykazać jakiekolwiek alibi dla Rosjan.

Dużo się mówi o możliwości wywierania nacisków na pilotów. Wszystko za sprawą słynnego incydentu w Gruzji, kiedy to Prezydent nakłaniał pilota (który był razem z Protasiukiem) aby mimo grożącego niebezpieczeństwa wylądował w Tbilisi. Pilot oczywiście odmówił, za co spotkały go później szykany ze strony posłów PiS, oraz pochwała i odznaczenie od swojego przełożonego. Czy jednak doszło do nacisków i czy mogły one być powodem tej katastrofy?

1. Możliwość wywierania nacisków na chwilę obecną nie jest faktem, a jedynie spekulacją.
2. Nawet jeśli takie naciski miały miejsce, to niedorzecznością jest twierdzić, że przełożeni kazali mu lądować natychmiast w miejscu, w którym się znajdowali. Jeśli taki manewr mógłby z tego powodu skończyć się wypadkiem, to skończyłby na samym lotnisku, lub w jego najbliższym otoczeniu. Fakt wywierania nacisków w żaden sposób nie może wytłumaczyć, dlaczego samolot rozbił się w takiej odległości od pasa, dlaczego rozpadł się na takie kawałki i dlaczego tak bardzo zszedł z kursu i ścieżki.
3. Od strony psychologicznej jest to wyjątkowo mało prawdopodobne. Podczas tego incydentu był obecny Protasiuk. Widział cały przebieg tej sytuacji i widział jak się ta historia skończyła – ostatecznie wygrał to pilot, który za swoją nieuległość został odznaczony przez swojego przełożonego. Jedynie Lech Kaczyński mógł się czuć przegrany i nie widzę powodu, dla którego miałby się powtórnie pogrążać. Również w takiej sytuacji piloci upewniają się w obowiązujących przepisach i procedurach – a one mówią wyraźnie, że nikt nie ma prawa wywierać wpływu na pilotów.
4. Jeśli w samochodzie pasażer naciska na kierowcę, aby ten jechał 20 km/h szybciej, niż zezwalają przepisy, a na zakręcie stoi zamachowiec i strzela w kierowcę, w wyniku czego pojazd spada w przepaść, to w żaden sposób nie możemy obarczać winą za wypadek pasażera za wywieranie nacisków.
5. zwolennicy takiego scenariusza przywiązują dużą wagę do precedensu z Tbilisi (na zasadzie, że skoro wcześniej tak zrobił, to i teraz mógł tak zrobić), a nie zwracają uwagi na precedensy dotyczące Putina, o których była mowa wcześniej, a które ukazują, w jaki sposób rozprawia się on z politycznymi wrogami. Tak samo możemy powiedzieć, że jeśli wcześniej tak robił, to i tym razem mógł to zrobić.

Na koniec pytanie... co sądzisz o wynikach swojej ankiety???
  • -1

#86 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Boli Cię że miałem rację? Na początku dostałem ze 100 minusów za ten temat, rzucili się na mnie jak psy na świeże kości, poza tematem 'anonimowe' osoby jechały mi jak tylko mogły, z biegiem czasu wyszedłem na zero, a nawet delikatnie na plus, co znaczy że jednak są osoby które mnie rozumieją i chwała im za to, nie musisz się sugerować moimi opiniami, też na siłę nie próbuje komuś wmówić że było tak, czy tak, to o czym mówiłem pół roku temu piszą teraz gazety, nie jestem jasnowidzem kieruję się przeczuciem i logiką, nigdy nie jechałem osobom które się ze mną nie zgadzały. Nie zamierzam też teraz nawet z Tobą dyskutować.

Sądzisz że to jest zamach? Spoko, wiele ludzi tak twierdzi, nie mam nic do tego, cieszy mnie jednak fakt że po napisaniu tego tematu część ludzi po bardzo długim czasie przyznały mi rację. a co do ankiety? hmmm to tylko ankieta, myślę że gdyby była przeprowadzona teraz i żeby każdy miał prawo głosu, a nie tylko użytkownicy z paranormalne.pl wyniki byłyby inne. Wolność słowa, w wolnym kraju.

Pozdrawiam

Użytkownik Nivers edytował ten post 14.01.2011 - 13:13

  • 0

#87

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby się kierować logiką to trzeba ją oprzeć na faktach , a nie na papce medialnej którą podaje Ci TVN i GW.
Poza tym naciski Błasika właśnie są tylko spekulacją - jak można na 1 spekulacji oprzeć osąd ??!!!!
Trzeba być idiotą żeby to łyknąć !
Twoja teza że Kaczyński zabił siebie to tak jakby twierdzić , że to nie wróg zabija żołnierzy w armii , a jej generał - bo nim dowodzi i odpowiada za życie swoich żołnierzy.
Albo np że za śmierć pasażerów Titanica odpowiada kapitan ... bo w czasie rejsu przez 1 godz np był na mostku jakiś generał i coś tam gadał .
Zresztą dziwne że jeszcze dorośli ludzie wierzą w bajki TVN i GW , no ale cóż różny jest poziom intelektualny ludzi .
Nivers stworzyłeś najbardziej niedorzeczną spiskową teorię , jaką można wymyślić .
A widzę że Don Corleone również ze zmierzwioną grzywą Nicholsona wierzy w bajki - pasuje ci ten Avatar , szczególnie do porządku w logice Twojego rozumowania

Użytkownik prometeusz edytował ten post 14.01.2011 - 13:35

  • 1

#88

kumbaya.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jescze kropka nad i, najświeższa/najważniejsza/kluczowa przyczyna wg raportu MAK

Alkohol we krwi generała Andrzeja Błasika

W raporcie przedstawiono także wyniki badania, które we krwi generała Błasika wykryto "alkohol etylowy w koncentracji – 0.6 promila, co odpowiada lekkiemu stopniowi zatrucia alkoholowego, w nerkach nie znaleziono śladów alkoholu. W takim bądź razie, najbardziej prawdopodobne jest, że alkohol został spożyty w czasie lotu".

Co tu więcej gadać, wyższą rangą od Błasika był Kaczyński, Błasik musiał z nim drinować i dyskutować o sytuacji, nie wyobrażam sobie sytuacji żeby Błasik sam bez jego wiedzy wydał takie polecenie.


Hej,
Co do całej katastrofy - nie wierzę w żadną teorię spiskową.
Zastanawiają mnie natomiast Twoje wypowiedzi.

odnosząc się do Twojego postu:
zamieszczam link oraz cytat jakby nie chciało Ci się przeczytać całego wywiadu:

oto link: http://www.rp.pl/art...cznie-pil-.html

oto cytat:
"Jeżeli badanie wskaże stężenie alkoholu do 1 promila, to jego wynik jest niemiarodajny. W takiej sytuacji alkohol mógł powstać endogennie, czyli znajdować się w organizmie denata pomimo że przed śmiercią nie spożywał alkoholu."

Odnośnie pilotów,
w kabinie pilotów oraz na pokładzie samolotu "szefem" jest nie Prezydent, lecz 1 kapitan samolotu i decyzji kolego Nivers nie podejmuje nikt inny poza nim. Zakładam, że mógł nie posłuchać, ponieważ piloci którzy latają z Prezydentem to nie są osoby z pierwszej łapanki. Zarobki takich pilotów są 10-krotnie niższe niż pilotów latających samolotami cywilnymi. To są osoby, które są niesamowicie zdolne i kochają to co robią. Myślę, że z takim stażem oraz doświadczeniem po uprzednim zwolnieniu bądź wyrzuceniu z jednostki za? no właśnie za co? za nie wykonanie polecenia? jakiego? z powodzeniem zostaliby zatrudnieni w liniach lotniczych.
2. raport MAK - czy jest kompletny?
mam jedno pytanie? gdzie jest wzmianka o kontrolerach lotu, gdzie oni są? kim oni są? ślad po Nich zaginął?
pozdrawiam wszystkich
  • 0

#89

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boli Cię że miałem rację? Na początku dostałem ze 100 minusów za ten temat, rzucili się na mnie jak psy na świeże kości, poza tematem 'anonimowe' osoby jechały mi jak tylko mogły, z biegiem czasu wyszedłem na zero, a nawet delikatnie na plus, co znaczy że jednak są osoby które mnie rozumieją i chwała im za to, nie musisz się sugerować moimi opiniami, też na siłę nie próbuje komuś wmówić że było tak, czy tak, to o czym mówiłem pół roku temu piszą teraz gazety, nie jestem jasnowidzem kieruję się przeczuciem i logiką, nigdy nie jechałem osobom które się ze mną nie zgadzały. Nie zamierzam też teraz nawet z Tobą dyskutować.


Tak boli mnie to że część wykształconych inteligentnych ludzi Polaków , nie pamięta już historii !!!!! przestaje samodzielnie myśleć , żyjemy jeszcze w wolnym kraju gdzie każdy może glosić to co myśli, może mówić o jego poglądach. Pytanie jak długo ???
Na zachód nie mamy co liczyć bo boją się Rosji, gdy zechcą zrobią z nami co będą chcieli bez patrzenia na zachód !Rosjanie dali sygnał na zachód że to terytorium jest pod ich kontrolą, czy to się komuś podoba czy nie i zachód siedzi cicho , widać to było na pogrzebie Prezydenta kto był i miał odwagę przyjechać !!!

Chcę Tobie powiedzieć że nie zgadzam się z Tobą!!!!! a obarczanie za śmierć naszego Prezydenta który był POLAKIEM I WIELKIM PATRIOTĄ jest niesmaczne nie masz na to żadnych dowodów ,konkretów , nie masz nic a szkalujesz dobre imię swojego rodaka, który w poszukiwaniu prawdy zapłacił wraz z całymi naszymi elitami politycznymi najwyższą cenę.Może będziesz miał chwilę i przeczytasz historię naszego kraju stosunki polsko-rosyjskie i sam dojdziesz do wniosku że to nie był wypadek !!!

Sądzisz że to jest zamach? Spoko, wiele ludzi tak twierdzi, nie mam nic do tego, cieszy mnie jednak fakt że po napisaniu tego tematu część ludzi po bardzo długim czasie przyznały mi rację. a co do ankiety? hmmm to tylko ankieta, myślę że gdyby była przeprowadzona teraz i żeby każdy miał prawo głosu, a nie tylko użytkownicy z paranormalne.pl wyniki byłyby inne. Wolność słowa, w wolnym kraju.

Pozdrawiam



Robisz ankietę a potem piszesz że to tylko "ankieta" i tu o dziwo twierdzisz że wyniki byłyby inne gdyby wszyscy mieli prawo głosu a co reszta nie ma???? mogą wejść na portal zalogować się oddać głos i już, wycofujesz się za swojej ankiety ??? bo jest jaka zafałszowana (chodzi o inne wyniki) ??? nie za bardzo Ciebie rozumiem zrobiłeś ankietę i twierdzisz że nie jest miarodajna ??? to po co ją robisz ?
Takim tekstem nie jesteś konsekwentny w tym co robisz (delikatnie pisząc bo zaraz i tak byłyby kropy i warningi ).
Prosze kolega jest niezadowolony ze swojej ankiety bo wyniki są nie po jego myśli , a kto nie z nami przeciwko nam hehehe jak za KOMUNY !!!!!


Pisząc ten temat nie wiedziałeś nic nie miałeś żadnych dowodów i nadal ich nie masz i NIE BĘDZIESZ MIAŁ że to ś.p. L. Kaczyński był winien katastrofy samolotu którym leciał 10.4.2010 .


Pozdrawiam .

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 14.01.2011 - 15:08

  • -1

#90 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Urzekła mnie Twoja historia. Najważniejsze dla mnie i dla innych dowody zostały spalone, ja wiem swoje Ty wiesz swoje i zdania nie zmienię. Wiem jakie były stosunki polsko rosyjskie, wiem także po części bardziej niż Ty jaką osobą był Kaczyński. Widzę też że kompletnie mnie rozumiesz wypisując teksty typu "Prosze kolega jest niezadowolony ze swojej ankiety bo wyniki są nie po jego myśli , a kto nie z nami przeciwko nam hehehe jak za KOMUNY !!!!!" skąd Ty to bierzesz? Jestem bardzo zadowolony, kompletnie nie ogarniasz ludzi, na 12 Twoich postów, masz 13 minusów, co może świadczyć o Twoich wypisywanych mądrościach.

Załóż sobie temat na forum że ich ruskie zabili i głoś kazania.

::::::::::: ::::::::

"Nivers stworzyłeś najbardziej niedorzeczną spiskową teorię , jaką można wymyślić ."

Znasz definicje znaczenia słowa 'spisek'? Spisukuje ten wyżej nade mną.., a raczej próbuje wmówić że to spisek, moja historia nie ma nic wspólnego z tym słowem.

P.

Użytkownik Nivers edytował ten post 14.01.2011 - 15:26

  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych