Skocz do zawartości


Katastrofa samolotu prezydenta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
743 odpowiedzi w tym temacie

#46

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Raczej nie byl to zamach, ale chyba zdajecie sobie sprawe ze inne, powiedzmy zainteresowane naszym regionem panstwa , bede chialy wykorzystac ta sytuacje na swoja korzysc. To jest tak pewne jak to, ze po nocy nastapi dzien. Smierc samego prezydenta byla by ciosem, a tu dodatkowo zginelo mnostwo osob z zycia politycznego w tym pelniacy wazne funkcje w panstwie np szef sztabu generalnego WP. To naprawde wprowadzi chaos do niektorych organow panstwa. Do tego trzeba uwazac na naszych rodzimych politykow ktorzy takze beda chcieli wykorzystac ta sytuacje. Tez macie wrazenie ze wraz ze smiercia L.Kaczynskiego skonczy sie nasza polityka wyrywania bylych radzieckich republik z pod wplywow Rosji? Od dzisiaj polska polityka bedzie wygladac calkiem innaczej, ale mimo wszystko mam nadzieje ze ten Cios wyjdzie nam Polakom na dobre.
  • 1

#47

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus ogarnij się, po co wyjeżdżasz teraz z chemtrails. Temat dotyczy czego innego. Na spokojnie trzeba śledzić rozwój wydarzeń. Nikt nie każde Ci też śledzić mainstreamowych mediów.
  • 0



#48

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najbardziej mi żal tych rodzin .... :( Czuję rozpacz, ale też i złość. Podobno ambulansy nie były na miejscu katastrofy. Pytam się, dlaczego !?
  • 1

#49 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mam siły nic napisać. Zginęły osoby, które podtrzymywały przedwojenny styl patriotycznej polityki. Tragedia nie do przecenienia. Elita patriotyczna przestała istnieć, pomocy znikąd, a zostaliśmy już tylko między wilkami. Oby dobry Bóg sprawił by ta tragedia stała się ożywczym impulsem dla polskiego patriotyzmu, a ofiarom wynagrodził to zdarzenie po drugiej stronie.
  • 3

#50

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od 17 lat jestem Polakiem. Muszę wam powiedzieć, dziwnie się z tym czuję. Cały czas słyszę o drugiej wojnie światowej, o naszych dawnych problemach i o tym jak trudną historię mieliśmy. A dzisiaj zginęło mnóstwo polityków i cywili.

My Polacy to mamy pecha...
  • 0

#51

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tragedia - to jedno co mogę powiedzieć. Szkoda ludzi, rodaków.

Dołączona grafika

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 10.04.2010 - 10:28

  • 0



#52

Sadow.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W radiu TOK FM podawali, że to było czwarte podejście do lądowania na lotnisku w Smoleńsku. Rosjanie ze względu na złą pogodę proponowali też lotniska zastępcze w Mińsku i Moskwie.
  • 0

#53

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko, że tak na prawdę do końca nigdy nie będziemy wiedzieli co, jak, gdzie i kiedy... Już Ruskie o to zadbają :/
  • 0

#54

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie tylko zaczyna zastanawiać. Cały kraj jechał na Kaczyńskiego (były nawet sygnatury o tym, kiedy kończy kadencje).... Ciekawe co Ci ludzie teraz czują. Osobiście, chociaż nie przepadałem zbytnio za tym człowiekiem, trzeba wziąć do głowy, że był jednak głową państwa, i to państwo go wybrało i należy mu się jako taki szacunek.

PS.
Mija 70 rocznica wydarzeń w Katyniu, a nasz samolot z ekipą rządu rozbija się na ruskich ziemiach.
  • 2



#55

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamyka się pewien etap ... pojawia się pytanie o sens życia.


Czyżby to kres dziejów ... stare robi miejsce nowemu.
Byli to politycy konserwatywni, zachowawczy ... przyszedł czas na zmiany.

Użytkownik Aidil edytował ten post 10.04.2010 - 10:31

  • 0



#56

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy Premier już się wypowiadał w tej sprawie? Chociaż faktycznie to teraz główne stanowisko w państwie pełni marszałek sejmu.
  • 0



#57

LotosUR.
  • Postów: 146
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 1

#58

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A pomyśleć że 2 tygodnie temu Ryszard Kaczorowski (ostatni prezydent RP na uchodźstwie) był u mnie w szkole. Nigdy bym sięnie spodziewał że niedługo potem zginie...
  • 0



#59

Liqid.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie my jesteśmy od wysyłania oskarżeń na inne osoby. Ludzie piszą i nie tylko tutaj, że to spisek ale akurat to jest bardzo poważne oskarżenie i do tego aktualnie nikt nie ma prawa. Cierpliwie wyczekajmy na moment w którym specjalne jednostki przedstawią 99% rekonstrukcję wydarzeń, na pewno zbadają wrak samolotu i na pewno dojdą do tego co zdecydowało o wypadku.
  • 9

#60

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podają właśnie ze z nieoficjalnych informacji wynika iż 3 osoby przeżyły katastrofę, ale są ciężko ranne. Jednak nie podają czy były na pokładzie samolotu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych