Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6286

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Pishor idź pilnować lepiej swoich tematów albo szukaj ludzi którzy odpowiedza na twoje pytania tam zawarte. Naprawde zaznaczajac chyba już szósty raz że temat cię nie interesuje wyszedłeś na nieźle zakręconą jednostkę.

Dość dziwne rozumienie pojęcia "śliczna pogody". To może jednak lepiej z domu nie wychodzić?

Ironia.

Mariush

Nie napisałem nigdzie, że facet z Łowicza zrobił fake. Nie siej fermentu. Wręcz przeciwnie, uważam film za prawdziwy.Widać na nim trwałą smugę pozostawioną przez samolot krążący w holdingu. Prawdopodobnie warunki na Okęciu nie pozwalały mu na lądowanie. Zakładając poprawność datownika kamery (26.10.2006 godz. ok 9.30) sprawdziłem warunki pogodowe występujące w tym czasie na warszawskim lotnisku. Wg danych z OGIMET-u dla 6:00 UTC (8:00 czasu letniego) nad Okęciem występowała gęsta mgła ograniczająca widoczność do 300 m, a wysokość podstawy chmur wynosiła ok 50-100 m. To warunki raczej mocno niesprzyjające. (Źródło)

Ale dlaczego 4 smugi powstały idealnie na jednej linii? Prąd powietrzny?No i napisz w końcu Mariush bo przyznam że średnio chce mi się z tobą rozmawiać, uważasz że 911 to ściema czy wierzysz nadal w oficjalną wersję. Jak to drugie to naprawdę nie obraź się jak będę zlewał twoje wypociny.

Użytkownik Krytyczny edytował ten post 08.03.2015 - 15:54

  • 0

#6287

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zobaczcie ludzie co oni oprócz chemii jeszcze na nas zrzucają. Wiele razy widziałem "to coś" na roślinach, wiele razy przyczepiło mi się to do twarzy. To jest po prostu coś nieprawdopodobnego!

 

 

To "coś"? Mówisz o tym, co w filmiku zostało nazwane "vibrating energy, creating holographic imagery"? Przyczepił Ci się do twarzy hologram obcych, który genetycznie modyfikuje ziemskie rośliny. W to wierzysz, ale w niejednorodność atmosfery to już mniej?

 

Jak to drugie to naprawdę nie obraź się jak będę zlewał twoje wypociny.

 

 

a sam piszesz, że

 

Pishor idź pilnować lepiej swoich tematów albo szukaj ludzi którzy odpowiedza na twoje pytania tam zawarte

 

 

Może zaczniesz (zaczniecie?) pisać o 9/11 w temacie o 9/11? Moderację uprasza się o reakcję w przypadku kolejnego offtopu, bo to już trochę przesada, w co drugim poście jest przytyk do tego...

 

To jak z tymi pentagramami, @Krytyczny? Co to ma wspólnego z hologramami roślinek oraz chemtrails? Hmmm?


Użytkownik Monolith edytował ten post 08.03.2015 - 15:57

  • 1

#6288

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krytyczny ty to na serio z tymi filmami czy masz jakiś kiepski dzień dzisiaj ???  Ty nigdy kurzu i babiego lata nie widziałeś? :facepalm:


  • 0



#6289

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pishor idź pilnować lepiej swoich tematów albo szukaj ludzi którzy odpowiedza na twoje pytania tam zawarte.

Zaraz pójdę - poczekam tylko na wyjaśnienie związku tego pentagramu z całą teorią.

To chyba nie będzie stanowiło jakiegoś szczególnego wyzwania dla tak obytego z tematem kogoś jak ty?

 

Naprawde zaznaczajac chyba już szósty raz że temat cię nie interesuje wyszedłeś na nieźle zakręconą jednostkę.

 

:D:D:D

To ci się udało - "zakręcona jednostka" :D

Tak przy okazji - najwyżej dwa razy napisałem, że temat mnie nie interesuje.

Ale to detal.

Zostawmy to na boku i skupmy się na tym pentagramie - czego on dowodzi? Jak fakt jego powstania potwierdza teorię chemtralis?


  • 0



#6290

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Zostawmy to na boku i skupmy się na tym pentagramie - czego on dowodzi? Jak fakt jego powstania potwierdza teorię chemtralis?

 

Żebyśmy później nie żałowali tych wyjaśnień.

 

Dobre jajca są tu dzisiaj :D


  • 0



#6291

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Krytyczny

 

Zobaczcie ludzie co oni oprócz chemii jeszcze na nas zrzucają. Wiele razy widziałem "to coś" na roślinach, wiele razy przyczepiło mi się to do twarzy.

Dzisiaj w czasie oprysku gdy wyszedłem na pole zaobserwowałem na polu za domem tysiące falujących nitek na tle brył zaoranej na jesieni ziemi ,a pająków nie było wcale widać .bo to przecież marzec...

 

Sebastian

 

Ty nigdy kurzu i babiego lata nie widziałeś?

Babie lato występuje we wrześniu i październiku ,a ten syf widzę cały rok.


  • 0

#6292

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Babie lato! Zobacz dokładnie cały dokument, to jeden z najbardziej szokujących materiałów jakie widziałem, do tego potwierdza jedną z moich obserwacji. Kiedyś szedłem sobie drogą przez pole i zobaczyłem na niej mnóstwo właśnie takich dziwnych włókien, kuleczek, które jak byłem jakieś 10 metrów od nich... UWAGA: razem wszystkie usunęły się z drogi. To było w zeszłe lato, powiedziałem o tym żonie i w sumie o tym zapomniałem. Wiele razy wychodząc z domu do twarzy przylepiła mi się coś jak pajęczyna. Też myślałem że to babie lato, ale bardzo ciężko mi ona z tej twarzy schodziła. Coś jakby się jej bardzo mocno celowo trzymała. Teraz jak natrafiłem na ten szokujący dokument mogę stwierdzić że te wszystkie wydarzenia teraz łączę w jedną całość.

Pishor
Nie wiem dlaczego oni robią te pentagramy. Może chodzi o to że wtedy nienaturalne zachmurzenie szybciej powstanie, może to jakiś rytuał. Duck knows. Dla mnie potwierdzeniem tej teorii jest to że te wzory co możemy zobaczyć na wielu zdjęciach i nagraniach są celowo robione, te smugi rozchodzą się do nienaturalnego zachmurzenia, piloci tworzą je w zsynchronizowany sposób. Jak ciebie to nie przekonuje to trudno ale nic więcej na ich temat nie mam do dodania. Dla mnie ta teoria już dawno została udowodniona a teraz jedynie roztrząsamy jej skalę, wpływ na nasze życie i moim zdaniem ciekawe detale.

Użytkownik Krytyczny edytował ten post 08.03.2015 - 16:16

  • 0

#6293

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego 4 smugi powstały idealnie na jednej linii? Prąd powietrzny?

Zrobienie jednej pętli w holdingu trwa kilka minut. W tym czasie smuga może przedryfować bez problemu odległości rzędu kilometrów.
 

No i napisz w końcu Mariush bo przyznam że średnio chce mi się z tobą rozmawiać, uważasz że 911 to ściema czy wierzysz nadal w oficjalną wersję. Jak to drugie to naprawdę nie obraź się jak będę zlewał twoje wypociny.

911 to nie ściema i nie wierzę w oficjalna wersję. Pasuje? Możemy dalej dyskutować?


  • 0



#6294

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mariush

Zrobienie jednej pętli w holdingu trwa kilka minut. W tym czasie smuga może przedryfować bez problemu odległości rzędu kilometrów.
Ale na nagraniu z Łowicza nie widzimy jednej smugi która sobie "przedryfowała" tylko kilka smug które zaczynają się od jednej linii.

911 to nie ściema i nie wierzę w oficjalna wersję. Pasuje? Możemy dalej dyskutować?
Tu jest twój ostatni post w temacie Twoje zdanie na temat wydarzeń z 11 Września 2001 http://www.paranorma...-83#entry634069
Dopisz tam proszę, że nie wierzysz w oficjalną wersję i obiecuję, że ani ja ani mam nadzieję nikt inny nie zrobi tobie zarzutu jaki był tu wielokrotnie stawiany i będę z tobą normalnie rozmawiał.
  • 0

#6295

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Nie wiem dlaczego oni robią te pentagramy. Może chodzi o to że wtedy nienaturalne zachmurzenie szybciej powstanie, może to jakiś rytuał. Duck knows. Dla mnie potwierdzeniem tej teorii jest to że te wzory co możemy zobaczyć na wielu zdjęciach i nagraniach są celowo robione, te smugi rozchodzą się do nienaturalnego zachmurzenia, piloci tworzą je w zsynchronizowany sposób.

 

A jak myślisz  - dlaczego robią też np. serca?

 

serce%201.jpg

 

serce%202.jpg

 

serce%203.jpg

 

serce%204.jpg

 

serce%205.jpg

 

Też można zobaczyć je na wielu zdjęciach i też są one robione celowo. Nie wiem tylko czy rozchodzą się one "do nienaturalnego zachmurzenia" ale tego nie wiem również o pentagramach - może dlatego, że tego nie udowodniłeś.

 

Inaczej mówiąc - skoro (jak twierdzisz) pentagramy są dowodem na poparcie teorii chemtralis, to czego dowodem są serca?


  • 1



#6296

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UWAGA: razem wszystkie usunęły się z drogi.

 

 

Usunęły się z drogi, ale jednak miewałeś je na twarzy, ubraniu? To co, goniłeś na polu za białymi kuleczkami? Stary, ale zdajesz sobie sprawę, jak to brzmi?

 

Albo słaby troll, albo idź się przebadać. To nie pojazd -> mówię serio. Latające przed oczami białe plamki oraz uczucie, że jesteś nimi oblepiony (odpowiedz mi na pytanie, jak można być oblepionym "hologramem energetycznym") to według mnie podstawa, żeby się martwić. To nie przytyk - to troska.  ;)


  • 2

#6297

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ok to moja ostatnia dzisiaj wypowiedź bo muszę spadać załatwiać sprawy.

Pishor
Jeżeli te serca nie powstały na jakichs pokazach lotniczych (kłębki na smugach sugerują że jednak nie) i jeżeli rozejdą się one do zachmurzenia przypominającego naturalne chmury cirrus, to przyznam, że nie wiem dlaczego chemiczni piloci bawią się w te wzory. Może pentagramy to ich główne rysunki a serca robią dla hecy, just for fun. Ja pentagramy widziałem, serc nie, ale nikt nie odpowie na te pytania dopóki któryś z tych pilotów nie zabierze oficjalnie głosu. jakieś anonimowe świadectwa mimo że ciekawe nic nam praktycznie nie mówią.

Monolith

Stary, ale zdajesz sobie sprawę, jak to brzmi?
Albo słaby troll, albo idź się przebadać. To nie pojazd -> mówię serio. Latające przed oczami białe plamki oraz uczucie, że jesteś nimi oblepiony (odpowiedz mi na pytanie, jak można być oblepionym "hologramem energetycznym") to według mnie podstawa, żeby się martwić. To nie przytyk - to troska. ;)

A wiesz gdzie ja to mam jak to brzmi i koło czego mi to lata? Zatroszcz się sam o siebie, bo coś czuję że czeka nas w niedalekiej przyszłości coś NAPRAWDĘ GRUBEGO!

Miłego dnia wam wszystkim życzę.

 

  Edycja: D.K.

 

ban180.gif

 

Kolejne multikonto powszechnie znanego pod licznymi ksywkami i cenionego za swoją wytrwałość użytkownika.


  • 0

#6298

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha, czyli zero odpowiedzi na większość pytań. Cóż, wróć, kiedy będziesz mieć czas, wtedy na pewno wszystkiego się dowiemy.


  • 0

#6299

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Jeżeli te serca nie powstały na jakichs pokazach lotniczych (kłębki na smugach sugerują że jednak nie) i jeżeli rozejdą się one do zachmurzenia przypominającego naturalne chmury cirrus, to przyznam, że nie wiem dlaczego chemiczni piloci bawią się w te wzory.

 

Nie jestem specjalistą od "kłębków na smugach" i nie wiem, czy na poniższym nagraniu tworzą się one na nich, czy nie.

Ale słuchając głosu spikera w tle i owacji zgromadzonej publiczności, zaryzykuję stwierdzenie, że jego akcja rozgrywa się na pokazie lotniczym. Tylko nie wiem, czy widoczne na nagraniu samoloty sterują "chemiczni piloci".

 


  • 1



#6300

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taki piękny dzień, tyle oprysków i żaden zwolennik nie potrafi nic powiedzieć o samolotach ? Dziwne! Pewnie to niewidzialne i nieoznakowane cysterny NATO :) hehe

Trudno jest wytłumaczyć zwolennikom to że dzisiejszy cywilny ruch lotniczy jest tak bardzo natężony że ilość przecinających się smug kondensacyjnych będzie powodować powstawanie różnych wzorów. Na próżno szukać u zwolenników logicznego myślenia.

Poniżej mapka Dróg Lotniczych z dnia 5 Marca 2015:

http://www.pl-vacc.o...P_ENR_6_2-1.pdf

Zwolennicy, czy wam tak trudno to jest zrozumieć ?

Użytkownik Kostek edytował ten post 08.03.2015 - 17:10

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych