Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5626

Avio.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nawet jak dajemy wam na tacy gotowe zdjęcia to i tak nie wierzycie. No to róbcie dalej fotki pasażerskim 767.


  • -3

#5627

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po proszę Cię o przedstawienie w punktach jak opryskujecie i skład oprysków.


  • 0



#5628

Avio.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Przed lotem 4 osobowa ekipa (2 pilotów i 2 zrzucających) ładuje "paczki" na pokład samolotu. Gdy jesteśmy na odpowiednim pułapie dostajemy znak od pilota oznaczający rozpoczęcie zrzutu. W samolocie znajduje się rura z licznikiem gps do której wrzucamy co mniej więcej sekundę, paczki z płynem. Na każdy lot wyznaczona jest trasa. Możemy monitorować ilośc zrzuconych paczek. Trasy biegną przewaznie nad miastami i rzekami. W zespole zrzucających, jedna osoba odpowiada za zrzucanie a druga za monitorowanie ilości wyrzuconych paczek.


  • -2

#5629

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie kłam było o tym napisane.Dostał notatkę nie list,lekko się pomyliłem.

 Eh.  :wtf:  Aniołek się lekko pomylił, ale ja kłamię. I nie ma różnicy pomiędzy kartką w robocie a listem w skrzynce pocztowej. :facepalm:

 

 

Przed lotem 4 osobowa ekipa (2 pilotów i 2 zrzucających) ładuje "paczki" na pokład samolotu. Gdy jesteśmy na odpowiednim pułapie dostajemy znak od pilota oznaczający rozpoczęcie zrzutu. W samolocie znajduje się rura z licznikiem gps do której wrzucamy co mniej więcej sekundę, paczki z płynem. Na każdy lot wyznaczona jest trasa. Możemy monitorować ilośc zrzuconych paczek. Trasy biegną przewaznie nad miastami i rzekami. W zespole zrzucających, jedna osoba odpowiada za zrzucanie a druga za monitorowanie ilości wyrzuconych paczek.

A gdzie siedzicie w samolotach rejsowych gdy pasażerowie są na pokładzie.


Użytkownik pan juzek edytował ten post 06.10.2014 - 20:41

  • 0



#5630

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A składem się z wami nie dzielą? Forma płynna? Gdzie latacie? Jaki samolot? Jak wyglądają osławione dysze do opryskiwania?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 06.10.2014 - 20:42

  • 0



#5631

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet jak dajemy wam na tacy gotowe zdjęcia to i tak nie wierzycie. No to róbcie dalej fotki pasażerskim 767.

Ty sobie chyba kpisz teraz z nas, a w szczególności ze mnie ? Co wy nam podsyłacie, zdjęcia z komórek albo z cyfrówek ? A jeśli chodzi o ścisłość, to ja nie podesłałem jeszcze zdjęć B767.

Ale wiesz co, mam fotkę B767 z ciekawą smugą.. o prosze:
13_21_b763_delta___n192dn___dal273_ist_j

Pokaż mi zdjęcia samolotów które was opryskują, ok ?
  • 0

#5632

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam zrzucam cheme od jakiegoś czasu.

Zrzucanie szczepionki przeciw wściekliźnie raczej nie mieści się w definicji "chemtrails".
  • 1



#5633

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby to był ten słynny film którego nikt nie chciał przetłumaczyć?

 

Wpis przeniesiony z filmoteki.


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 08.10.2014 - 20:02

  • 0



#5634

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

E tam, pewnie sobie oni wszyscy na biegu wymyślili, albo wzięli tylko z neta :lol

 

Wpis przeniesiony z filmoteki.


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 08.10.2014 - 20:02

  • -1

#5635

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Część pierwsza:

 

Facet w szarej koszuli, w okularach:
"Jeśli w zimny dzień przeszlibyśmy 2 mile, a potem odwróciwszy się widzieli swoją smugę kondensacyjną, rozciągającą się przez całe dwie mile... To szalone tak jak twierdzenie, że to, co widać na niebie to właśnie smugi kondensacyjne"
Ta, jasne... to nic, że samoloty przemieszczają się z prędkością paru tysięcy kilometrów na godzinę i to kilkanaście kilometrów nad ziemią, gdzie powietrze ma -krótko pisząc- inne właściwości.

Pilot w białym mundurze:
"Białe kryształki lodu rozgrzewają się i rozpuszczają, dym rozprasza się. Nigdy nie trwa to dłużej niż minutę."
Smuga kondensacyjna to zwyczajna chmura, która powstała w mało zwyczajny sposób, bo za sprawą samolotu. Dlaczego więc ma rozpraszać się w minutę, skoro inne chmury mogą trwać godzinami?

Siwy gość w okularach:
A jakieś dowody? Bo do tej pory jedyne, co usłyszałam to "obserwowałem chmury i mogę zaświadczyć, że nie są naturalne". Cytując internety: pics or it didn't happen.

Facet w kraciastej koszuli, z zegarkiem:
"Spójrzcie w górę. Jako pilot, przed lotem po prostu patrzę w górę i, kurde - naprawdę odwalają tam robotę."
Jako pilot powinien też znać właściwości atmosfery...

 

Gość w jasnej koszuli, z krawatem:
"Biała mgiełka widoczna wokół Słońca to unoszące się w powietrzu aluminium, które pochodzi z samolotów."
Otóż nie - to zwyczajne zjawisko.

 

Facet w szarej koszuli, w okularach:
"Znajdowane są duże ilości aluminium, bo samoloty rozpylają aluminium, stront, bar, mangan."
Znajdowane przez kogo?

 

I tak dalej, i tak dalej... Na razie mamy słowo przeciwko słowu - żadnych dowodów, zwykłe gadanie.

 

Wpis przeniesiony z filmoteki.


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 08.10.2014 - 20:03

  • 0



#5636

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie widać jaką wiedzę z meteorologii i fizyki mają "zwolennicy" chemtrails. A do wypowiedzi pilotów, to uważam że te osoby wcale nie są pilotami, a już na pewno nie pilotami maszyn poruszających się na wysokościach przelotowych. Piloci muszą mieć dość dobrą znajomość fizyki atmosfery oraz muszą prawidłowo odczytywać prognozy pogody przekazywane przez kontrolerów ATC, a także muszą sami prawidłowo identyfikować ewentualne zmiany pogody podczas lotu.

Tekst wypowiedziany przez rzekomego "pilota":
 

"Białe kryształki lodu rozgrzewają się i rozpuszczają, dym rozprasza się. Nigdy nie trwa to dłużej niż minutę."

jest zwyczajną bzdurą potwierdzającą że owy człowiek nie ma nic wspólnego z lotnictwem.

 

Wpis przeniesiony z filmoteki.


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 08.10.2014 - 20:03

  • 0

#5637

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzę że naszych kolegów zwolenników wcięło na dobre... Żaden nie ma odwagi aby się odnieść do moich postów oraz zdjęć które przedstawiłem... dziwne ? Wasze "otwarte umysły" nie potrafią przetrawić takich prostych rzeczy, podanych na tacy ?
  • 0

#5638

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych [Chemtrails] 2014 (link) został zamknięty, gdyż traktuje o tym samym. Spełnia on jednak filmotekowe normy, więc nie usunę go, a komentarze przeniosę tutaj w celu zachowania ciągłości dyskusji.


  • 0



#5639

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ten film to jedno wielkie kłamstwo, aż się słuchać odechciewa...

 

Praktycznie całość to bzdura na bzdurze, ale to najbardziej przykuło moją uwagę:

 

 

"Białe kryształki lodu rozgrzewają się i rozpuszczają, dym rozprasza się. Nigdy nie trwa to dłużej niż minutę."

 

Na pewno te kryształki rozgrzewają się będąc otoczonymi przez powietrze o temperaturze -40 stopni C... Oczywiście wg tego pana sąsiednie kryształki lodu, z których zrobione są chmury, już się nie rozgrzewają? Bardzo jestem ciekaw dlaczego...

 

Oraz pan, który zaczął rzucać jakimiś z nieba wziętymi liczbami:

 

Kiedyś było 0 (mikrogramów / litr glinu w deszczówce), w pierwszej dekadzie wieku 100, od roku 2010 ponad 1000, a najnowszy wynik to 13100.

 

 

Oczywiście żadnych źródeł swoich liczb nie podał, ale i tak, oto badanie deszczówki i śniegu na obecność glinu z 1967 roku:

 

contrailscience.com_skitch_Rutherford_20

Jak widać 50 lat temu normalnie notowane były wartości 1000 mikrogramów glinu / litr, a nie tak jak twierdzi ten "naukowiec" 0.


Użytkownik skittles edytował ten post 08.10.2014 - 23:35

  • 7



#5640

Zniesmaczony.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

Widzę że naszych kolegów zwolenników wcięło na dobre... Żaden nie ma odwagi aby się odnieść do moich postów oraz zdjęć które przedstawiłem... dziwne ? Wasze "otwarte umysły" nie potrafią przetrawić takich prostych rzeczy, podanych na tacy ?

 
Ze swoim kłamstwem o smudze iryzacynej sobie kompletnie nie poradziłeś. Te nowe, dziwne smugi wylatujące z całej szerokości skrzydeł samolotów, faktycznie czasami "tęczują" i wtedy możemy mówić o iryzacji tych smug, ale nie zawsze się tak dzieje i dlatego zmyślone naprędce pojęcie smuga iryzacyjna, które pojawiło się jedynie na forum spotterów, to kompletna bzdura.

Dokładnie widać jaką wiedzę z meteorologii i fizyki mają "zwolennicy" chemtrails. A do wypowiedzi pilotów, to uważam że te osoby wcale nie są pilotami, a już na pewno nie pilotami maszyn poruszających się na wysokościach przelotowych. Piloci muszą mieć dość dobrą znajomość fizyki atmosfery oraz muszą prawidłowo odczytywać prognozy pogody przekazywane przez kontrolerów ATC, a także muszą sami prawidłowo identyfikować ewentualne zmiany pogody podczas lotu.

Ja jednak uważam, że to nie doświadczeni piloci, meteorolodzy i naukowcy mają problemy z wiedzą, tylko właśnie Wy, czyli osoby, które próbują w nikczemny sposób ukryć tę zbrodnię i wmawiają ludziom najrozmaitsze wyssane z palca pierdoły.

Blitz Wolf

Pilot w białym mundurze:
"Białe kryształki lodu rozgrzewają się i rozpuszczają, dym rozprasza się. Nigdy nie trwa to dłużej niż minutę."
Smuga kondensacyjna to zwyczajna chmura, która powstała w mało zwyczajny sposób, bo za sprawą samolotu. Dlaczego więc ma rozpraszać się w minutę, skoro inne chmury mogą trwać godzinami?

Przez całą dyskusję w tym temacie padały argumenty, że smugi kondensacyjne zawsze były delikatnymi obłoczkami, które prędzej, czy później zawsze po maksymalnie paru minutach znikały i ten doświadczony pilot to potwierdza. Mówi coś zupełnie oczywistego. Niestety, ale tego Pana nie można nazwać paranoikiem bez wiedzy i doświadczenia. Dla Was jednak żadna osoba mówiąca o tej parszywej zbrodni nie będzie wiarygodna, bo taka właśnie jest procedura utrzymywania kłamstwa przy życiu. W sprawie 11 września 2001 r. ta sztuka udaje się już prawie 13 lat!! Masz media, masz władzę i możesz manipulować ludźmi do woli.

Zaciekawiony

Czyżby to był ten słynny film którego nikt nie chciał przetłumaczyć?

Tak jak pisałem wcześniej, przetłumaczone nagranie daje jeszcze wyraźniejszy obraz tego, jak jesteśmy bezczelnie okłamywani przez tutejszą zorganizowaną grupę zaprzeczaczy-hobbystów. Okłamują i obrażają nas od rana do nocy. Siła argumentów osób wypowiadających się na tym zarejestrowanym spotkaniu jest wręcz miażdżąca. Pytanie tylko jak ukarać osoby, które zaangażowały się w udział w tym przestępstwie?

Te przetłumaczone fragmenty nagrania powinny się znaleźć w tym temacie, co niniejszym czynię.
www.youtube.com/watch?v=a3vONH83zvs
www.youtube.com/watch?v=YSCcZmxfeN8
Dalej nie można już bezkarnie okłamywać ludzi. Polecam również końcówkę, z reakcji członków rady wynika, że oni już tej zbrodni nie odpuszczą i będą walczyć o jej zatrzymanie do skutku!! W końcu ludzie wzięli sprawy w swoje ręce...

Na stronie demotywatory.pl znowu wrzucono na główną demotywator o chemtrails. Oczywiście można było wrzucić sto razy lepszy, bez tych słabych zdjęć z niby instalacjami do oprysków, ale jednak po raz kolejny ktoś wywołuje ten temat i chwała mu za to! Stronę tą odwiedzają miliony Polaków, ale też dziennikarze i politycy. Niech każda taka informacja da im do myślenia, czy warto nadal zdradzać obywateli własnego kraju, czy warto nadal być wynajętą prostytutką, która bierze kasę i o nic nie pyta, o nic się nie martwi...
http://demotywatory....-kiedys-podobne

Użytkownik Zniesmaczony edytował ten post 09.10.2014 - 10:17

  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych