Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznać swoje wczesniejsze wcielenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#46

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale widzę nabieracie sie na bzdurna stronę.

Tylko nie mówcie ze w to wierzycie.


daj spokój, przecież widać, że wszyscy traktują to jak zabawę :) i na pewno nikt się na to "nie nabiera" i nikt w to nie wierzy.

no i przecież według tego, wszyscy ludzie urodzeni tego dnia co ja, musieliby robić dokładnie to samo i żyć w dokładnie tych samych czasach i w tym samym miejscu :)
  • 0

#47

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja coś pamiętam... często coś widzę z poprzedniego wcielenia... nie wiem, czy nie byłem czasem w żadnym z nich kosmitą albo po końcu świata. pamiętam że w jednym z nich napewno byłem dzieckiem i miałem dzieciństwo, zachowywałem się jak dziecko i byłem normalnie człowiekiem, przynajmniej w dzieciństwie.
  • -2

#48

black_angel*.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio od pewnego chłopaka dowiedziałam sie,że w poprzednim wcieleniu byłam sową,a w jeszcze wczesniejszym sokołem. Powiedział mi to patrzac na moje zdjecie i chwile rozmawiajac ze mna ..
Tłumaczył mi ze jesteśmy w zawieszeniu w chwili śmierci, że mamy świadomośc swojego istnienia ale nie istniejemy tylko czekamy ..a to w co sie reinkarnujemy w duzum stopniu zależy od przeżyć i od ostatniej myśli zanim umrzemy .

Podał mi taki przykład : zwierze np. pume reinkarnowało w człowieka w następnym wcieleniu i ten człowiek miał do wyboru: żyć dla innych, byc w zgodzie z otoczniem ,nie krzwdzić i być dobrym człowiekiem, albo drugi sposób życia ,byc np morderca podświadomie pragnącym śmierci innych istot ,poniewaz związek karmiczny z wcieleniem pumy do tego prowadzi (gdyz puma to drapieżnik). I jeśli dokona wyboru np tego pierwszego to awansuje i stanie sie istota wyrzszego rzedu ,a jeśli bedzie morderca to spadnie w chierarchii i po śmierci w kolejnym wcieleniu bedzie np lisem . Dletego jeśli związek karmiczny poprzedniego wcielenia jest zbyt silny to istota, która stała się człowiekiem popełni błąd i stanie sie morderca da się ponieśc pragniniom poprzedniego wcielenia,czyli pójdzie w pragnienia a nie w samodoskonalenie swojej świadomości . I wtedy człowiek taki spada w chierarchii .


przyznam że zaciekawiło mnie to w jaki sposób wtedy do mnie mówił ;]
  • 0

#49

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Central Africa around the year 825. Your profession was that of a handicraftsman or mechanic.
Your brief psychological profile in your past life:
Seeker of truth and wisdom. You could have seen your future lives. Others perceived you as an idealist illuminating path to future.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You fulfill your lesson by helping old folks and children. You came to this life to learn to care about the weak and the helpless.
Do you remember now?

Afryka? Phi, 825 rok ? Bez sensu to!
  • 0

#50

eMisja.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe skąd ten pomysł, żeby poprzednie wcielenie określac na podstawie daty urodzenia. ... ?
- A co z bliźniakami? Urodzili się tego samego dnia, to znaczy że kiedyś byli tą samą osobą?
- W dniu, w którym urodził się mój syn, przyszło na świat ośmioro dzieci w tym samym szpitalu. Ciekawe ile dzieci urodziło się w tym samym mieście w innych szpitalach albo w innych miastach albo..... ?
- Co w ogóle mówi nasza data urodzenia? Czy powiedziałaby coś innego człowiekowi gdyby urodził się "siłami natury" (tzn. o czasie) a coś innego jeśli urodził się przez cesarskie cięcie, gdy jego mama wcale jeszcze nie była gotowa wydac go na świat?
Proszę, nie powołujcie się wiecej na tę stronkę, bo sam temat jest ciekawy, a podany link w tak głupi sposób sprowadza dyskusję na manowce.
  • 1

#51

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
1.Czy poznanie swojego wczesniejszego wcielenia może mi w jakiś sposób zaszkodzić ?
2.Czy ktoś z Was poznał / pamięta swoje wcześniejsze wcielenie(a) ?
3.W jaki sposób pozn. swoje wczesniejsze wcielenie(a)?

Mi się wydaje jednak, że to są jakieś bzdury, jednak kupiłem ksiąrzkę na ten temat i zobaczymy czy po przeczytaniu zmienie zdanie.


1. Tak mozesz zaczac chciec sie zabic zeby poznac kolejne wcielenie w nadzieji ze wrocisz
2. Tak ja bylem lisciem klonu, pamietam jakby to bylo wczoraj. Wisialem sobie spokojnie na drzewie i leciutko lechtal mnie wiaterek kiedy to nagle cos mnie zerwalo. I zmarlem.
3. Zobaczylem w lustrze.


No właśnie jak to jest z tym poprzednim wcieleniem...??


I po to pisac? Nie mozesz poczekac az ktos odpoowie?
  • -1

#52

Samara Parówka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi wyszło tak:

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern South of Latin America around the year 1525. Your profession was that of a entertainer, musician, poet or temple-dancer.Your brief psychological profile in your past life:You always liked to travel and to investigate. You could have been a detective or a spy.The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
You should develop your talent for love, happiness and enthusiasm and you should distribute these feelings to all people.

tłumaczenie:
Ja nie wiem jak Ty się czujesz z tym ale byłaś/eś mężczyzną w twoim ostatnim wcieleniu. (jak byłam mała chciałam być chłopakiem a czasami nawet myslałam że nim jestem i ubierałam się od urodzenia do 1 kl gimnazjum jak chłopak) Byłaś/eś urodzona gdzies w terytorium współczesnego Południa Ameryki Łacińskiej wokół roku 1525. (to może świadczyć o tym jak bardzo lubie rozmawiać po angielsku bardziej niz po polsku, jak ciągnie mnie do tych rejonów). Twój zawód to był POETA, MUZYK albo "temple-danncer" (nie wiem co to znaczy niestety i jeżeli ktos wie to byłabym wdzięczna:) ). (to potwierdza to, że pisze wiersze i wiele ludzi mówi mi że mam predyspozycje i czasami nawet myslałam o tym ze moze kiedys poetką zostanę, a co to muzyka to grałam na akordeonie i fortepianie w dziecistwie a teraz gram na gitarze od niecałych dwóch lat i miałam dwa zespoły z przyjaciółmi i obecnie też ucze się na perkusji). Ty zawsze lubiłaś podróżować i badać. Mogłaś byc detektywem. (to cała prawda. lubie badać co potwierdza to że się znajduje na tej stronie. a od dziecka do 2 kl. gim chciałam być policjantem, detektywem). Ty miałaś rozwijać swój talent do miłości i entuzjazm i miałas odprowadzać te odczuwania do ludzi (nie wiem o co chodzi).

MIANOWICIE: to co przeczytałam WSZYSTKO się sprawdziło. teraz wierze juz do końca w reinkarnacje. WIerze, że to istnieje. Natomiast nie wiem do końca kim mogłam być skoro wszystko się sprawdziło. Co na to powiecie? :)
  • 0

#53

Samara Parówka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i przecież według tego, wszyscy ludzie urodzeni tego dnia co ja, musieliby robić dokładnie to samo i żyć w dokładnie tych samych czasach i w tym samym miejscu :)

no tak. mysle że to dziala wlasnie w taki sposob:) ale tez przeciez moze sie sprawdzic jednej osobie sposrod calej ludnosci co sie urodzila w takim i w takim czasie. mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi np. mase jest ludzi co sie urodzilo w tym dniu, miesiacu i roku co i ja. i nie wszystkim moze sie sprawdzac ta "wróżba''. Więc traktujemy to jako zabawe, ale mi się np. to sprawdziło w 100% i nie moge tego tak po prostu potraktować jako zabawę. musze się wybrać na regres kiedyś :roll:
  • 0

#54

prophet.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta strona w internecie to przeciez jakas polewka :mrgreen:
ludzie, w co wy wierzycie . to jest co takiego jak "zegar śmierci" . nie przesadzajmy.
a co do samej reinkarnacji. dla mnie to bajki ;]
chociaż nie powiem, że nie fajnie byłoby tu wrócić w innym wcieleniu ;p
  • 0

#55

Świlo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na stronie PastLifeAnalysis można sprawdzić kim było się w poprzednim wcieleniu. Troche to mało wiarygodne ale możecie poeksperymentować :)



I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ukraine around the year 1175. Your profession was that of a leader, major or captain. Your brief psychological profile in your past life:
Timid, constrained, quiet person. You had creative talents, which waited until this life to be liberated. Sometimes your environment considered you strange. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
It always seemed to you that your perceptions of the world are somewhat different. Your lesson is to trust your intuition as your best guide in your present life.
  • 0

#56

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam takie pytanie, czy w jeśli w tym wcieleniu jestem kobietą, to czy w innych mogę być mężczyzną? I jeśli tak to jak to możliwe?


Chciałam jeszcze napisać o tym, co przydarzyło mi się gdy byłam małym dzieckiem. Dwa razy miałam identyczny sen. IDENTYCZNY. Ale podczas jego śnienia, czułam jakby to była rzeczywistość, to było dziwne uczucie. Otóż w tym śnie, wstałam z mojego łóżka i podeszłam do okna. Ulicą, taką normalną, asfaltową, jechał jakiś orszak królewski. Było strasznie dużo ludzi na koniach i jakichś rycerzy.

Czy to możliwe, że to jakiś przebłysk z poprzedniego wcielenia??
  • 0

#57

Miderion.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam lecz jestem dość kiepski w j. angielskim. Ja osobiście uważam że ten"przelicznik" wybiera prawdziwe wydarzenia, daty, jeśli w to wierzymy. Doświadczeni zrozumieją ;)

I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Egypt around the year 1150. Your profession was that of a dancer, singer or actor. Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to study, to practice and to use the wisdom that lies within the psychological sciences and in ancient manuscripts. With strong faith and hard work you will reach your real destiny in your present life.
  • 0

#58 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

You were born somewhere in the territory of modern Egypt around the year 1150. Your profession was that of a dancer, singer or actor. Your brief psychological profile in your past life:
Ruthless character, carefully weighing his decisions in critical situations, with excellent self-control and strong will. Such people are generally liked, but not always loved. The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your lesson is to study, to practice and to use the wisdom that lies within the psychological sciences and in ancient manuscripts. With strong faith and hard work you will reach your real destiny in your present life.


Urodziłeś się gdzieś na terytorium współczesnego Egiptu ok 1150 roku. Byłeś tancerzem, piosenkarzem albo aktorem.
Twój portret psychologiczny:
Bezwzględny charakter, ostrożne podejmowanie decyzji w krytycznych sytuacjach, ze znakomitą samokontrolą i silną wolą. Tacy ludzie są na ogół lubiani, ale nie zawsze kochani.
Lekcja dla obecnego życia:
Twoją lekcją jest uczenie się, praktykowanie i stosowanie mądrości, która leży we wnętrzu nauk psychologicznych i w antycznych manuskryptach. Dzięki silnej wierze i ciężkiej pracy osiągniesz swoje prawdziwe przeznaczenie w obecnym życiu.
  • 1

#59

fainee.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już wcześniej się tym zainteresowałam, gdy mówili o tym w radiu (zet). Zaczęłam szukać o tym informacji w internecie i znalazłam utwory wykorzystywane do podróży do poprzedniego wcielenia:
http://chomikuj.pl/b...sja Hipnotyczna - Auto regresja hipnotyczna. Można ją także wykorzystywać do relaksacji, muzyka bardzo przyjemna. Polecam Turlińską wersję.
(jak zdecydujesz się tego wysłuchać, najpierw załuż opaskę na oczy lub czarny T-shirt i połóż się wygodnie)


Czy to działa? Zależy kto w co wierzy, ale nutka wspaniała (nawet na chwilę przysnęłam ;)).
  • 0

#60

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznę od tego że ciekawy temat.

Z mojego doświadczenia wiem od bioenergoterapeuty, a dokładniej wujka który zna się na rzeczy. Że moja świadomość jest bardzo stara. Nie dowiedziałem się kim byłem w poprzednim wcieleniu gdyż byłoby to przeciwne mojej religii. Według wiary katolickiej poświęcanie czasu takim rzeczom jest grzechem... Ale patrzę na takie sprawy ze strony naukowej i zauważyłem iż w niektórych sytuacjach posiadam wiedzę jakiej nie powinienem mieć.

W mojej rodzinie była również dosyć nietypowa sytuacja, kiedy mój biologiczny dziadek zacumował w jakimś mieście i wchodząc do miasta w którym był pierwszy raz w życiu, dokładnie wiedział gdzie co się znajdowało. Znał wszystkie starsze kąty tego miasta, a co ciekawe potwierdziły to 2 inne osoby które wtedy z nim były.

Nie wiem czy każdy miał poprzednie wcielenie, ale jestem skłonny uwierzyć w to że każdy posiada jakąś część świadomości której nie zna... Ja np. miałem taką sytuację że śniło mi się pewne miejsce i wydarzenia z nim związane. Brałem to za normalny sen dopóki nie przeżyłem go naprawdę. Dlatego wierzę w istnienie jakieś dziwnej podświadomości.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych