Skocz do zawartości


Zdjęcie

Międzyplanetarne "Pojutrze"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, ja ręcze głową i szyją, że mówiłeś iż Darwinizm nie ma nic wspólnego z ewolucją ;->
  • 0

#17

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx, ja ręcze głową i szyją, że mówiłeś iż Darwinizm nie ma nic wspólnego z ewolucją ;->

Przeczytaj jeszcze raz wątek o którym mowa. Uważaj tylko, żeby przy tym nie zmaleć ;->
  • 0



#18

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, ja ręcze głową i szyją, że mówiłeś iż Darwinizm nie ma nic wspólnego z ewolucją ;->

Przeczytaj jeszcze raz wątek o którym mowa. Uważaj tylko, żeby przy tym nie zmaleć ;->

Miszczu, ino zaglądnij tu sobie ;-> :victory:
  • 0

#19

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miszczu, ino zaglądnij tu;->

Właśnie o tym mówię :-]
  • 0



#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to dobrze, że się rozumiemy :thc:
  • 0

#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do bibliografii to przejrzyjcie oryginalny link...
  • 0



#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To ze uwazales ze Teoria darwina nie mowi o Ewolucji...no ale byles w bledzie. Tak samo moze byc tutaj:>

O, przegapiłem jeden wątek ;-> Już się poprawiam. Nadal obstaję przy twierdzeniu, że darwinizm nie dotyczy tylko i wyłącznie ewolucji człowieka.
---mały edit---
Skąd właściwie ubzdurałeś sobie, że uważam, że teoria ewolucji nie mówi o ewolucji?


a patrzyles na post w ktorym napisales ze nie jest teoria ewoulucji tylko teoria mowiaca o czyms innym? no chyba ze zmieniles:>

dobra koniec off topa....

dajmy spobie spokoj bo znow wpadniemy w jakies niesnaski, op co to nam:)
  • 0

#23

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a patrzyles na post w ktorym napisales ze nie jest teoria ewoulucji tylko teoria mowiaca o czyms innym? no chyba ze zmieniles:>

Twój post utwierdził mnie w przekonaniu, że umiejętność czytania ze zrozumieniem jest Ci całkowicie obca. Nie mamy o czym więcej dyskutować. Dobranoc.
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a patrzyles na post w ktorym napisales ze nie jest teoria ewoulucji tylko teoria mowiaca o czyms innym? no chyba ze zmieniles:>

Twój post utwierdził mnie w przekonaniu, że umiejętność czytania ze zrozumieniem jest Ci całkowicie obca. Nie mamy o czym więcej dyskutować. Dobranoc.


"Ja tylko przypomnę, że teoria Darwina nie opisuje ewolucji człowieka, tylko przedstawia pochodzenie gatunków na drodze doboru naturalnego :-)"


no a co to jest? nie wykrecaj sie ok i nie zarzucaj mi braku zrozumienia, bo tu bardzo wyraznie napisales o co Ci chodzi:> Ja mowie dowidzenia bo u mnie jeszcze swita:>
  • 0

#25

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no a co to jest? nie wykrecaj sie ok i nie zarzucaj mi braku zrozumienia, bo tu bardzo wyraznie napisales o co Ci chodzi:>

Zgadza się, napisałem bardzo wyraźnie, dobierając słownictwo na poziomie starszych klas szkoły podstawowej. Z tego co widzę, to albo jest to słownictwo zbyt dla Ciebie zaawansowane, albo zwyczajnie nie masz pojęcia o czym mówi teoria Darwina. Niezależnie od tego, jak jest naprawdę, nie mam zamiaru kontynuować z Tobą dyskusji. Tym razem ignor permanentny.

Obaj wracajcie do tematu, zanim się pozabijacie - NHolokaust
  • 0



#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

przestań ze mnie robić idiotę..glupich to szukaj sobie u CIebie na osiedlu:>

Widzisz jak się denerwujesz? Zwróciłem Ci uwage i odrazu pokazujesz rogi. ;-)

Skoro upierałeś sie, że Teoria Ewolucji Darwina nie mówi o Ewolucji to jak to można inaczej zrozumieć? Zamiast mnie obrażać i unosić się swoim urażonym Ego , mógłbyś sie przyznać czasem do błedu.
  • 0

#27

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obaj wracajcie do tematu, zanim się pozabijacie .

Spokojnie, nikt nikogo nie będzie zabijał, co najwyżej wirtualnie ;-) Zaś co do tematu, to przeczytałem cały artykuł i widzę, że teoria wielkich, nagłych i gwałtownych zmian w US powstała w wyniku analizy błędów pomiarowych i wzrostu precyzji samych pomiarów w ciągu ostatnich lat. Autorzy najwyraźniej założyli, że zanim zaczęto wysyłać sondy do innych planet, US był całkowicie statyczny.
  • 0



#28

Danielo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dziwią mnie zmiany klimatyczne na Ziemi(m.in efekt rozwoju cywilizacyjnego człowieka) ale zastanawiają te wszystkie zmiany na pozostałych planetach naszego układu.
Chyba nasza gwiazda zaczyna powoli narzucać swoje warunki.


Dokładnie. Trzeba pamiętać, że słońce obiega centrum galaktyki, czyli nie jesteśmy co roku "w tym samym miejscu". Co kilkaset milionów lat słońce przechodzi przez niebezpieczną część galaktyki i być może właśnie dzieje się to teraz. Możliwe jest, że przez to zmiany są widoczne w całym układzie słonecznym.
  • 0

#29

Heroes.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale nieźle temat odkurzyłeś, :) a co do tego to się zgadzam z tobą, ale można zauważyć, że w ostatnie zimy w ogóle śnieg nie padał
  • 0

#30 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam!
Kilku rosyjskich naukowców dość dobrze opisało to co dzieje się z naszą dużą bryką, czyli układem słonecznym.
Otóż wchodzimy w część kosmosu która jest dużo bardziej zagęszczona i układ słoneczny się rozgrzewa w bardzo szybkim tempie. Planety świecą jaśniej, powiększają się ich pola magnetyczne.
Aleksiej Dmitriew badający to zjawisko stwierdził już dawno na podstawie obliczeń opartch na danych z sond Voyager 1 i 2 że fala uderzeniowa wokół układu słonecznego zagęściła się i jej wielkość wzrosła ostatnio z 3-4 AU do 40 AU (AU to odległość z Ziemii do słońca, około 150mln kilometrów). Profesor w swej pracy "Planetofizyczny stan Ziemii i życia" pisze: "... Zagęszczenie się fali prowadzi do powstania smugi plazmy wokół Układu Słonecznego i do jej wdzierania się w przestrzeń międzyplanetarną... Jest ona swego rodzaju dodatkowym wkładem materii i energii w nasz Układ Słoneczny".
Dodam jeszcze że np na Jowiszu od około roku 2000 formował się obiekt Oval BA - dzisiaj jest już prawie (60%)wielkości Wielkiej Czerwonej Plamy (największej burzy słonecznej w naszym układzie) i też staje się czerwony...
Na Saturnie w 2006 obserwowano burzę rozmiarów Marsa, co nie zdarzało się wcześniej na taką skalę.
Wenus świeci ponad 200% jaśniej niż kilka lat temu.
Oczywiście teoria Dmitriewa pierwotnie została wyśmiana - potwierdził ją Władimir B. Baranow tworząc matematyczny model heliosfery, efekt prac nad hydrodynamką plazmy międzygwiezdnej. W 1999r. na moskiewskiej konferencji specjaliści z Rosji, Europy i USA sprawdzili model Baranowa, który wykazał 96% zgodność obserwacji Voyagerów, nowszych informacji z NASA i szacunków Dmitriewa - twierdzącego że nasz układ słoneczny pozostanie przez następne 3000 lat w tym dziwnym obrzarze galaktyki...
Pozdrawiam

p.s. ponieważ niektórzy nie znają prac geniusza jakim jest David Wilcock
przypomnę że w 2012 znajdziemy się w przestrzenio-czasie i trójwymiarowy plan Ziemii z kataklizmami nie będzie nas dotyczył - krótki film opisujący to zjawisko.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych