Skocz do zawartości


Apollo 11 - Tajemnica Nibiru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo Xena jest bardzo daleko i nie jest aż tak wielka.
Nibiru ma być dużo większa i musi być już znacznie bliżej jak ma za 6 lat tutaj dotrzeć.
  • 0

#32

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, no właśnie od niedawna są stosowne kamery CCD a przeczytaj sobie w jaki sposób ją odkryli i ile o niej wiedzą... Temacik jest na forum trza tylko poszukać ;)
Druga sprawa jest taka, że nasz kosmos to nie jest kartka papieru na której wszystko widać
tylko ogroooooomna przestrzeń w której trza szukać... A że amatorzy do tej pory nic nie znaleźli temu się nie dziwie...
Dodam jeszcze, że naukowcy podejrzewają, iiż na Xene oddziałuje jakieś inne ciało ale niestety nie są wstanie aktualnie tego potwierdzić(a nawet zaprzeczyć)-o czymś to świadczy :->
  • 0

#33

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx, no właśnie od niedawna są stosowne kamery CCD a przeczytaj sobie w jaki sposób ją odkryli i ile o niej wiedzą... Temacik jest na forum trza tylko poszukać ;)

Akurat w tych kwestiach jestem na bieżąco. Miło czytać kolejne doniesienia poszerzające naszą, i tak już sporą, wiedzę o Xenie.

Druga sprawa jest taka, że nasz kosmos to nie jest kartka papieru na której wszystko widać tylko ogroooooomna przestrzeń w której trza szukać...

A jednak zespół, który odnalazł Xenę i Sednę, ma na koncie prawie 80 słabych obiektów Pasa Kuipera. Musieli by mieć naprawdę dużego pecha, żeby przy okazji nie odkryć znacznie większej i jaśniejszej (i otoczonej na dodatek chmurą odłamków) Nibiru.

Dodam jeszcze, że naukowcy podejrzewają, iiż na Xene oddziałuje jakieś inne ciało ale niestety nie są wstanie aktualnie tego potwierdzić(a nawet zaprzeczyć)-o czymś to świadczy :->

Jakieś źródło można prosić? ;-> A nawiasem mówiąc potrafiłbym podać takie jedno ciało, które oddziaływuje na Xenę bez cienia wątpliwości ;-)
  • 0



#34

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lynx, temat o Xenie jest na forum.
Pecha to jeszcze nie mamy, dopiero będziemy mieć jak dalej będziemy uważać, że o wszystkim już wiemy :-D
  • 0

#35

Flea.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pecha będziemy mieć, gdy NAPRAWDĘ będziemy WSZYSTKO wiedziec :-D
  • 0

#36

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pecha to jeszcze nie mamy, dopiero będziemy mieć jak dalej będziemy uważać, że o wszystkim już wiemy :-D

A to uważamy, że o wszystkim już wiemy? Niesamowitych rzeczy się tu dowiaduję :-D
  • 0



#37

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pecha to jeszcze nie mamy, dopiero będziemy mieć jak dalej będziemy uważać, że o wszystkim już wiemy :-D

A to uważamy, że o wszystkim już wiemy? Niesamowitych rzeczy się tu dowiaduję :-D

No niestety jeżeli twierdzisz, że Nibiru nie może istnieć bo już dawno byśmy ją odnaleźli to takie wnioski wyciągam... :>
  • 0

#38

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No niestety jeżeli twierdzisz, że Nibiru nie może istnieć bo już dawno byśmy ją odnaleźli to takie wnioski wyciągam... :>

Źle mnie zrozumiałeś. Twierdzę, że Nibiru nie może istnieć w formie postulowanej przez muhada (chmura brył lecąca zakosami), ponieważ przeczy w ten sposób prawom fizyki. A nawet jeśli istnieje (czyli nie lata sobie po całym niebie bez ładu i składu, tylko podąża konkretną orbitą), to jest mało prawdopodobne, by znajdowała zaledwie 6 lat od Ziemi i nie została dotychczas zaobserwowana.
  • 0



#39

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja expertem nie jestem ale nie zdziwiłbym się jakby to coś do nas zmierzało, a NASA już o tym wie ale nie chce paniki wywolywać ;)
  • 0

#40 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No niestety jeżeli twierdzisz, że Nibiru nie może istnieć bo już dawno byśmy ją odnaleźli to takie wnioski wyciągam... :>

Źle mnie zrozumiałeś. Twierdzę, że Nibiru nie może istnieć w formie postulowanej przez muhada (chmura brył lecąca zakosami), ponieważ przeczy w ten sposób prawom fizyki. A nawet jeśli istnieje (czyli nie lata sobie po całym niebie bez ładu i składu, tylko podąża konkretną orbitą), to jest mało prawdopodobne, by znajdowała zaledwie 6 lat od Ziemi i nie została dotychczas zaobserwowana.


Pmietaj ze Nibiru jest juz tylko czescia tamtej planety i nie jest juz tak wielka....

Znowu poprawka: zostala zaobserwowana ale ciagle znika z pola widzenia...

Nasa nawet planuje wystrzelenie sondy w jej kierunku ktora mialaby wystrzelic glowice , lub cos innego...

No ale np. Samuel mowi ze nam sie to nie uda, bo skoro ludziom z Tiamat sie nie udalo a byli na wyzszym stopniu ewolucji to nam tym bardziej nie... No i zaplacili cene i zostali zniszczeni przez Nibiru... A ten warkocz ktory ciagnie sie za odlamkiem Nibiru , jest tez pozostalosciami wlasnie po tej planecie Tiamat....

Zreszta poczekamy , zobaczymy.

Juz nie raz nasi naukowcy byli zdziwieni gdy doszlo do jakiegos wydarzenia...to sie ciagle powtarza, ciagle nowe odkrycia, obalane teorie itp.. zawsze tak bedzie:)
  • 0

#41

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znowu poprawka: zostala zaobserwowana ale ciagle znika z pola widzenia...


Gdzie ją widziano? Mam nadzieję, że nie mówisz o oszustach z zetatalk?

Nasa nawet planuje wystrzelenie sondy w jej kierunku ktora mialaby wystrzelic glowice , lub cos innego...


Możesz podać linka do tej informacji?
  • 0

#42 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Znowu poprawka: zostala zaobserwowana ale ciagle znika z pola widzenia...


Gdzie ją widziano? Mam nadzieję, że nie mówisz o oszustach z zetatalk?

Nasa nawet planuje wystrzelenie sondy w jej kierunku ktora mialaby wystrzelic glowice , lub cos innego...


Możesz podać linka do tej informacji?


Gdzie ja widziano? no przeciez w kosmosie:>

Link? Chociazby PCH zrodlo.
  • 0

#43 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad, czyli Ty wierzysz w ta opowieść o powstaniu ziemi przez rozwalenie Timat ? myśle że to fajna opowieść ale nie prawdziwa :) i gdyby faktycznie była juz tak blisko że zostało jej do nas 6 lat (chociaż nie wiadomo po jakiej krąży orbicie) to nawet gdyby była mniejsza niż saturn to i tak byłoby ją widać :)
  • 0

#44

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad-->

Gdzie ja widziano? no przeciez w kosmosie:>


A konkretnie?

Link? Chociazby PCH zrodlo.


Chodziło mi o jakieś źródło związane z NASA, jeśli jest link gdzieś w PCh do NASA na przykład, to jak możesz podaj, lepiej znasz serwis PCh.
  • 0

#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad, czyli Ty wierzysz w ta opowieść o powstaniu ziemi przez rozwalenie Timat ? myśle że to fajna opowieść ale nie prawdziwa :) i gdyby faktycznie była juz tak blisko że zostało jej do nas 6 lat (chociaż nie wiadomo po jakiej krąży orbicie) to nawet gdyby była mniejsza niż saturn to i tak byłoby ją widać :)


to czy ziemia powstala z Tiamat to mam watpliwosci ale ze Tiamat zostala rozbita przez Nibiru to w to owszem, wierze.miedzy marsem a Jowiszem jest luka po Tiamat...Przeciez brakuje jakiegos ciala pomiedzy tymi planetami. W tej chwili sa rozne opcje co tam moglo byc. Ale to napewno byla Tiamat.

Co do Nibiru...Owszem, mozna jej nie zauwazyc:) jakos jej nie widzimy a jest odkryta:)

Muhad-->

Gdzie ja widziano? no przeciez w kosmosie:>


A konkretnie?

Link? Chociazby PCH zrodlo.


Chodziło mi o jakieś źródło związane z NASA, jeśli jest link gdzieś w PCh do NASA na przykład, to jak możesz podaj, lepiej znasz serwis PCh.



Konkretnie? Zauwazono ja gdy zaczela zblizac sie do naszego ukladu slonecznego...

Nie ma jakis konkretnych linkow ktore swiadczylyby o tym ze nasa ma takie plany, tak samo jak nie ma linkow ktore swiadczylyby to ze Nasa wystrzeliwuje nonstop sondy na marsa, ktore sa rozwalane zanim zdolaja zrobic zdjecia( te zdjecia ktore nie moglyby byc podane opini publicznej) i te sondy ktore posiadaja bron jak glowice.

O tym mowili Ludzie z projektu i Samuel. Czy to jest prawda? moze niedlugo sie dowiemy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych