Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - pytania i odpowiedzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
591 odpowiedzi w tym temacie

#31

Bunny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem się was zapytać, czy podczas OOBE jestnieje prawdopodobieństwo opentania. Jeśli opuszcza mnie ciało astralne, to moje ciało chyba jest łatwiejszą 'twierdzą' do zdobycia? Dopiero od nie dawana się tym interesuje i od niedawana czytam to forum, więc jeśli takie pytanie jużpadło to sorry ;)
  • 0

#32

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raczej nic Ci nie grozi. Możesz być o to spokojny. W razie jakichkolwiek problemów ciało astralne powraca do fizycznego w ulamku sekundy.
  • 0



#33

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, raczej powinno być OK ... szczególnie że jeśli jest się kimś początkującym, to się ma większe wyczulenie, szybciej jest się przestraszyć np. i wrócić, co eliminuje możliwość wejścia. Tak pozatym pozytywne nastawienie - pamiętaj że w astralu panuje zasada przyciągania - złe do złęgo, dobre do dobrego ... jeśli z pozytywnymi wibracjami wkraczasz w ten wymiar nie powinno się Tobie nic stać :)
  • 0

#34

Bunny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki :) dzisiaj pierwsza sesja :) Może chociaż uda mi się doprowadzić do wibracji <marzyciel>
  • 0

#35 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat troszkę zdążył sie zakurzyć zanim się do niego dobrałam.

Wtej chwili jestem zszokowana bo odkryłam, że od kilku lat wchodze w ten stan (OOBE) zupełnie naturalnie, choć może w niezbyt zaawansowanym stopniu, nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, byłam pewna, że wszyscy tak mają.
Szok. :shock: :shock: :shock:
  • 0

#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hm...a potem mnie nawiedzasz w snach :lol :
  • 0

#37

wasik.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat troszkę zdążył sie zakurzyć zanim się do niego dobrałam.

Wtej chwili jestem zszokowana bo odkryłam, że od kilku lat wchodze w ten stan (OOBE) zupełnie naturalnie, choć może w niezbyt zaawansowanym stopniu, nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, byłam pewna, że wszyscy tak mają.
Szok.  :shock:  :shock:  :shock:


Nierozumiem :P Kladziesz sie spac a potem se podrozujesz?

Jestes bardzo ee...uduchowiona :) Probuj tez innych rzeczy zwiazanych z Ezoteryka (jesli nie probujesz) wszystko moze Ci łatwiej pojdzie :)
  • 0

#38

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak kładziesz się spać, to śpisz, masz ewentualnie LD. OOBE jest świadome, ciało owszem zasypia, ale umysł ani na chwilę :)
  • 0

#39 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Owszem miewam też LD , ale chodzi mi tu o OOBE. Nie wiem co robi wtedy moje ciało (może śpi ) , a jażń robi to co chce świadomie.
Wczoraj tez to miałam. Jasne, że muszę sie podszkolić, ale i tak było dziwnie i fajnie. ;-)
  • 0

#40

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem miewam też LD , ale chodzi mi tu o OOBE

LD to ja mam prawie co noc :mrgreen:
  • 0

#41

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, ciało jest uśpione wtedy, to dosyć ciekawe uczucie :)
Inga a czy stan gotowości do wyjścia miewasz tylko nocami, czy też np. w dzień normalny, po odpowiednim relaksie (niekoniecznie praktykowanym w konkretnym celu) etc.?
  • 0

#42 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Próbowałam przed godziną, i prawie mi sie udało, niestety, moje myśli krążą tak daleko ode mnie, że musiałam wrócic w chwili, kiedy prawie mi się udało.
  • 0

#43

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, mi się zdarzyło w życiu parę razy (dosłownie, może z 3) że idąc np. po mieście nagle zacząłem odczuwać uczucia towarzyszące wychodzeniu z ciała, w szczególności hipnagogi dźwiękowe (te szumy, "przelatywanie samolotu"), tą specyficzną inność umysłu, lekkość, głowa mi wibrowała. Gdy się to nasiliło maksymalnie, to zaraz potem znikło i wszystko było OK. Wykluczam zmęczenie ... skąd takie coś się może brać?
  • 0

#44 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

POszukaj odpowiedzi tu, na forum. Jest tu trochę tego ;-) To TY musisz miec nad TYM kontrolę. Nie odwrotnie.

Tak przypuszczam... :smile:
  • 0

#45

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiedzi szukałem, sam przewertowałem dużo materiału na ten temat i nie bardzo mogę znaleść :)
Generalnie nie traktuję tego jako problem, a jako ciekawostkę raczej; ostatni raz mi się takie coś zdarzyło w Lipcu zeszłego roku. Na podst. lektur Monroe'a można wywnioskować że witaminy z grupy B mają jakiś wpływ na to zjawisko, jego częstość (ale nie spontaniczność w takim stopniu by tym to tłumaczyć), spotkałem się również z opisami tego, że człowiekowi zdarzyło się w aptece bodajże nagle wyjść na moment - taki spontan nad którym nie miał kontroli. U mnie bynajmniej jak pisałem to działo się do pewnego momentu. Wytłumaczeń nie znalazłem więc, to chyba zresztą nie jest aż taki problem.
PS. będąc w transie łatwo jest manipulować rytmem bicia serca, można się szybko uspokoić :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych