Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Moody R. A.: Życie po życiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Raymond A. Moody - "Życie po życiu"

Dołączona grafika


autor: Raymond A. Moody, Jr.
tytuł: Życie po życiu
tytuł oryginału: Life After Life

Książka zapewne Wam znana, co mnie dziwi, że nikt jej wcześniej tu nie przedstawił. Przeczytałam jakiś czas temu i muszę przyznać, iż bardzo mi się spodobała. Czytało się ją z przyjemnością, nie nudziła powtarzaniem tematu. Cóż więcej mogę powiedzieć z mojej strony? Polecam wszystkim.

Krótki opis ze strony.

"Co to jest śmierć? Czego możemy oczekiwać po śmierci? Raymond A. Moody zbadał ponad sto przypadków osób, które doświadczyły śmierci klinicznej i potem zostały przywrócone do życia. Przytacza niezwykłe relacje tych, którzy byli "po tamtej stronie" i wrócili stamtąd. Wszystkie są świadectwem istnienia życia po śmierci fizycznej. Owe opowieści są zadziwiająco podobne w szczegółach, przepojone spokojem i miłością. Książka Moody'ego jest ponadczasowa. Wiąże nas z naszą duchowością i pomaga w zrozumieniu życia."
  • 0



#2

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

niesamowita książka. Naprawdę aż zachciało mi się na nowo żyć :| nie dość, że pokazuje bliżej czym jest reinkarnacja, to jeszcze niesie za sobą potężne przesłanie.
Jak by naprawdę było tak jak jest w książce to by było to coś pięknego :D :)

dziękuje Ci mad_Angela, za polecenie tutaj tej książki :beer2: Twoje zdrówko
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja ze swojej strony polecam film dokumentalny pod tym samym tytułem, będący ilustracją książki. "Życie po życiu" z 1992 roku, można obejrzeć na Paranormalium, a jeśli ktoś nie ma tam konta - na Google Video (też kopię wrzuciłem).
  • 0



#4

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Życie po życiu" czytałem dawno temu i miniony kawał czasu nie zbliżył mnie do intencji autora. Nie daję wiary w przesłanie tej książki, z jednego - istotnego dla mnie - powodu. Żaden z cytowanych świadków wówczas nie umarł , bo nie był w stanie fizycznie poświadczyć stanu śmierci. Ci sami - którym się zdawało, że zmarli a obecnie nie ma ich wśród żywych - już o niczym zaświadczyć nie mogą.
  • 0



#5

Poeta2008.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Warto przeczytać. Mi się ta książka podobała.
Jeżeli ktoś interesuje się takimi zjawiskami to do tej książki powinien zajrzeć.

Użytkownik Poeta2008 edytował ten post 25.11.2010 - 18:18

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych