Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stado szpaków uderzyło o ziemię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
724 odpowiedzi w tym temacie

#721

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie  a co byście powiedzieli na teorię o ,smogu elektromagnetycznym'? Prowadzono takie badania nad techniką voice to skull i wykazano że pewne częstotliwości fal elektromagnetycznych mogą zwłaszcza u zwierzat powodować dziwne zachowania np agresje. Co niektorzy sugerują ze tego typu technologia moglaby nawet ludzi doprowadzic do samobójstwa. Zwierzęta maja inną wrażliwośc na fale elektromagnetyczne-z reguły jest ona dużo większa bo np ptaki wykorzystują ją do orientowania sie i nawigacji bodobnie jak np. delfiny.

Do tej pory masowe ,samobójstwa' wioielorybow tłumaczy się zaburzeniami ich naturalnego radaru poprzez stosowanie urzadzeń nawigujących i radarow przez ludzi.

Jeśli ptaki mają wysoką wrażliwośc na fale elektromagnetyczne a siedliska ludzkie sa bogate w sprzęt do nawigacji i elektronikę to wydaje mi się że mozliwe aby pod wplywem pewnej czestotliwości ptaki ,oszalały' i z tego powodu zaczęly pikować na ziemię. Wydaje mi sie to calkiem prawdopodobne ale oczywiście nie znam żadnych dowodów ktore miałyby to potwierdzic. Prosze od yskusję moi drodzy.


  • 0

#722

Lucy2000.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałam sen, który prawdopodobnie był proroctwem runięcia szpaków na ziemię.
Śniło mi się, że byłam na jakimś polu, na którym stał jeden samotny dom. Zadarłam głowę do góry i zobaczyłam, że na niebie lata mnóstwo samolotów pasażerskich. Nagle wszystkie zaczęły spadać i rozbijać się o ziemię.


  • -1

#723

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Cadavera

HAARP ;). W tych czasach wystarczy jedno słowo, jedną kliknięcie i nie będziemy istnieć. Poza tym, kilka krajów zapewne pracuję lub już opracowało urządzenia do "kontrolowania" pogody, ludzi i zwierząt. Nie wiem czy jeszcze za naszych czasów doświadczymy katastrofy ogólnoświatowej pomijając wszelkie zanieczyszczenia, przełowienia i idące za nimi wszelkie negatywne skutki. OBY NIE.

 

ps."Aby coś zyskać trzeba coś zniszczyć" ;)


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 30.03.2015 - 19:49

  • 0



#724

Kmicic.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

urządzenia do kontroli pogody już istnieją, np.chińskie rakiety polskiej produkcji ;)

są również o wiele bardziej zaawansowane technologie jak urządzenia emitujące pewne fale rozpraszające chmury burzowe np.


  • 0

#725

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli istnieją już urządzenia do kontroli pogody - i nie chodzi mi o proste zasiewanie chmur jodkiem srebra - to możemy być pewni, że trwają także prace nad urządzeniami neutralizującymi pracę urządzeń do kontroli pogody ;). ... i tak to się plecie...


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych