Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakiej drużynie kibicujesz ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61

megajennifer81.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak mają spore szanse bo ostatnio w LM bodajże wygrali 3-1 czy coś takiego..Jeśli chodzi o mnie to ja kibicuję bardziej tak po sąsiedzku i tak jakoś właśnie tej drużynie, która gra na łazienkowskiej i to w moim przypadku jest ŻYLETA czyli LEGIA : ) od zawsze na zawsze w moim sercu z pokolenia na pokolenia (L) w sercu



#62

rerosemary2863.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko żyleta co za prawdziwy kibic ; )ja to kojarzę właśnie ten zespół jedynie tylko z tego piwka Królewskie ; D bo albo królewskie albo nic : ) hee Moja najlepsza drużyna to tak samo jak Jana Pawła II czyli po prostu jest to Cracovia Kraków - pamiętam jak były jeszcze mecze takie derby z Wisłą i moja Cracovia to wygrywała.



#63

Mclorine2279.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Serio Cracovia? To pewnie jesteś wielkim antyfanem wisły. Ja od wielu lat kibicuje Manchester United lubię ten klub, który ma tradycje miał wielkiego trenera teraz zaczyna pokazywać nareszcie pazurki, bo, odkąd stracili wielkiego fergusona grali przeciętnie.



#64

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kibicuję Realowi Madryt. Ale nie o tym chciałem.

 

Serio Cracovia? To pewnie jesteś wielkim antyfanem wisły.

Brawo za mistrzowski poziom dedukcji!

Z tego co obserwuję, to w wytycznych macie (masz?) obowiązek nawiązywania do któregoś z przedmówców, co czasem zabawnie wychodzi, jak powyżej, gdy nie ma się pomysłu. :D

 

Nie mogę się doczekać kiedy poznamy prawdziwy cel Waszych (Twoich?) troll-kont, bo intrygujący jest dotychczasowy brak linków. Ale o jednym Was mogę zapewnić, jako były moderator - jak już zaczniecie spamować linkami, albo pisać pod brand (obstawiam przyszły miesiąc - marzec rejestracja, kwiecień neutralne posty, maj właściwa część imprezy - zgadłem?), to ani jeden się nie ostanie. Na tym forum to nie przejdzie, przerabialiśmy już to. Zleceniodawco - tracisz kasę :)

 

Swoją drogą, pozornie plan był niezły - budowa wiarygodnego (w oczach użytkowników) zaplecza, a po miesiącu przystąpienie do działania. Ale wykonanie... Paaanie - masowa rejestracja 22 marca (ogłośmy to świętem spamu na forum!), dobór tematów, tendencyjne posty z głupawym nawiązaniem i gramatyką, nicki na jedno kopyto, brak personalizacji konta, itp. Zrobiłbym to lepiej! Ale... nic by to nie dało - jeszcze raz, na tym forum takie numery nie przejdą. Keep going!

 

Sorry za OT. :)

 

PS: i dobrze, że już nie jestem moderatorem - zbanowałbym po prostu wszystkich z 22 marca i mogłoby się komuś oberwać :(





#65

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nikomu. Nie interesuję się sportem. Szanuję normalnych kibiców, tak jak każdego z pasją, za to śmieszą mnie przepychanki fanów lokalnych drużyn. Tyle lat ewolucji, a życie stadne i naskalne malowidła dalej się trzymają. Znaczą teren, niczym psy sikające na latarnie - a każda latarnia jest podobna :D


Użytkownik McNugget edytował ten post 21.04.2015 - 17:35



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych