Skocz do zawartości


Przypominam o konieczności przestrzegania ciszy wyborczej trwającej od od północy w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 czerwca) aż do zakończenia głosowania, czyli zapewne do 21:00 w niedzielę 9 czerwca.

Zdjęcie

Początek globalnej rewolucji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Przeczytałeś co napisał Bierdol w swoim poście bo odnoszę wrażenie, że nie? Pozwolę sobie zacytować fragment(...)
[/quote]
oczywiście, że przeczytałem i się do tego ustosunkowałem.

[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Nikt nie planuje wpychać spluwy do łapy pierwszemu lepszemu.
[/quote]
oczywiście, że nikt nie planuje wpychać, ale każdy będzie mógł zdobyć. tak samo jest z prawem jazdy - jest pewna grupa ludzi, którzy nigdy w życiu nie powinni go dostać, bo są zagrożeniem, a mimo to praktycznie każdy je ma. po iluś próbach na pewno się uda.
odpowiesz mi, że nie każdy otrzyma pozwolenie, przytoczysz argumenty. a ja powtórzę - żyjemy w polsce, gdzie za odpowiednia kwotę, czy przez znajomość możesz załatwić wszystko. niestety tak jest i na to również musimy wziąć poprawkę.

gdyby większość społeczeństwa polskiego była spokojniejsza, bezpieczniejsza, nie tak agresywna i zaczepna. gdyby nie było ryzyka, że każda osoba w nocy w tramwaju może być potencjalnym zabójcą/złodziejem/gwałcicielem/kim jeszcze chcesz może i sam byłbym za wolnym dostępem do broni. ale niestety jest jak jest.

[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Twoje obawy odnośnie wzrostu przestępczości z powodu łatwiejszego dostępu do broni są zupełnie bezpodstawne.
[/quote]
piękne słowa. pytałem już Biedrola, czy zna choć trochę realia polskich ulic, czas zapytać ciebie. znasz? odpowiedz sobie sam.

jeśli nie, proszę, nie mów o rzeczach, o których niewiele wiesz.

[quote name='EpicFail' date='10.03.2010 - 15:08' timestamp='1268230137' post='375566']
[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Przeczytałeś co napisał Bierdol w swoim poście bo odnoszę wrażenie, że nie? Pozwolę sobie zacytować fragment(...)
[/quote]
oczywiście, że przeczytałem i się do tego ustosunkowałem.

[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Nikt nie planuje wpychać spluwy do łapy pierwszemu lepszemu.
[/quote]
oczywiście, że nikt nie planuje wpychać, ale każdy będzie mógł zdobyć. tak samo jest z prawem jazdy - jest pewna grupa ludzi, którzy nigdy w życiu nie powinni go dostać, bo są zagrożeniem, a mimo to praktycznie każdy je ma. po iluś próbach na pewno się uda.
odpowiesz mi, że nie każdy otrzyma pozwolenie, przytoczysz argumenty. a ja powtórzę - żyjemy w polsce, gdzie za odpowiednia kwotę, czy przez znajomość możesz załatwić wszystko. niestety tak jest i na to również musimy wziąć poprawkę.

gdyby większość społeczeństwa polskiego była spokojniejsza, bezpieczniejsza, nie tak agresywna i zaczepna. gdyby nie było ryzyka, że każda osoba w nocy w tramwaju może być potencjalnym zabójcą/złodziejem/gwałcicielem/kim jeszcze chcesz może i sam byłbym za wolnym dostępem do broni. ale niestety jest jak jest.

[quote name='Paweł' date='09.03.2010 - 22:00' timestamp='1268168446' post='375525']
Twoje obawy odnośnie wzrostu przestępczości z powodu łatwiejszego dostępu do broni są zupełnie bezpodstawne.
[/quote]
piękne słowa. pytałem już Biedrola, czy zna choć trochę realia polskich ulic, czas zapytać ciebie. znasz? odpowiedz sobie sam.

jeśli nie, proszę, nie mów o rzeczach, o których niewiele wiesz.


[quote]
Przede wszystkich i tak trzeba zacząć od prawa, ponieważ dzisiaj jak się ktoś włamie do domu i mu coś zrobisz w geście samoobrony to dalej mozesz zostać posądzony o naruszenie nietykalności cielesnej.
[/quote]
z tym się zgadzam w 100%

edycja cisz: Proszę o powrót do tematu!
  • 0

#17

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trudno w wieku 40 lat, mieszkając w podwarszawskiej miejscowości o "zlej sławie", 20 lat pracując w Warszawie, mając trudny charakter i fantazje (w młodości) a później być biegłym prokuratury rejonowej i Komendy Stołecznej oraz konsultantem Komendy Głównej nie poznać realiów życia ulicy. Starczy ? ;) (no to teraz zostanę zaszufladkowany jako agent, prowokator, bezbożnik, Żyd i cyklista) I tak, twierdze, że aktualny kształt ustawy o broni oraz dalsze jej okrawanie uderza w ofiary w większym stopniu niż w napastników.

edycja cisz: Proszę o powrót do tematu! Kolejne z niego zboczenie zaowocuje warnami dla autorów.

Dołączona grafika

Użytkownik cisz edytował ten post 10.03.2010 - 16:21

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych