Skocz do zawartości


Z tym trzeba coś zrobić.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie totalitaryzm. Widzę, że niektórym się w głowach poprzewracało. Palma bije, czy gorzej już?

Mam trzy warny w statusie, więc bez ściem, że nie byłem karany.

QQRIVER z tego co wiem to były na niego raporty a mimo tego dupsko mu się uchowało.

Póki co widzę skutki moderowania.

Użytkownik Muhad edytował ten post 24.02.2010 - 10:46


#47

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, na samym początku napisałem jakie techniki i zagrywki będę wobec was stosował. W czym, więc widzisz problem? W tym, że moje zachowanie było dokładną kalką waszych sposobów na wyprowadzanie z równowagi paru sceptycznie nastawionych do waszych rewelacji osób? Domagasz się sprawiedliwości, a sam problemu ze swoją osobą nie potrafisz dostrzec. Ja nie posunąłem się do jakiegoś wielkiego chamstwa w stosunku do Ciebie, chociaż pojawiły się sugestie, że bardzo drażliwie reagujesz na zaczepki dotyczące życia prywatnego. Olałem to pisząc, że zupełnie mnie tego typu denerwowanie twojej osoby nie interesuje. Dwa razy nazwałem Cię świrem co nie jest jakąś straszną obelgą. Sam zostałem nazwany przez Ciebie nawet tutaj neo-kidem, wytykano mi wiek i sugerowano dziwne rzeczy, ale szczerze mam to totalnie gdzieś. Zauważyłem też, że niejednokrotnie osoby, których zdanie nie zgadza się z twoją wizją świata traktujesz z pogardą i za każdym razem usilnie starasz się pokazać swoją wyższość. Czy tak zachowuje się wzorowy forumowicz za jakiego się masz? Sam sugerujesz nawet tutaj, że komuś odbiło pisząc "To nie totalitaryzm. Widzę, że niektórym się w głowach poprzewracało. Palma bije, czy gorzej już?", a masz pretensje za nazwanie Cię świrem...

Nie mam pojęcia po co w ogóle założyłeś ten temat.

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 24.02.2010 - 11:46


#48 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Co Ty za głupoty wypisujesz?

Wskaż mi miejsce, gdzie próbuję kogoś poniżyć i zrównać do poziomu psyuchola lub chorego psychicznie.
Jest to tzw. cios poniżej pasa i nie porównuj tego do uszczypliwości, które nie można porównać do takiej chamówki, jaką stosowałeś.
Nie zakładam też debilnych tematów o różowych słoniach i nie skaczę po cudzych tematach tylko po to, by komuś podeptać marchewki. Ogarnij się facet, bo Ci się już historie mylą.

#49

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego znowu używasz tego napastliwego tonu w swojej wypowiedzi? Skakałem po tematach? Tylko raz skoczyłem do innego działu niż ten, 9/11 i hyde park, więc może byś przestał wysuwać dziwne oskarżenia. Dlaczego kłamiesz, że sugerowałem Ci chorobę psychiczną?

Chociażby tutaj:

Koleżko. Nie obrażaj mnie i nie spinaj się tak, jak kogucik, ok? :)



1. A co z giełdą mądrusiu?


Daję sobie głowę uciąć, że jesteś tu na forum i masz inne konto i powielasz swoje własne wypowiedzi. Ironmacko? Pazi? Kim cwaniaczku jesteś?


pogarda

Sorry Muhad, ale zawsze próbujesz się wybielać i udajesz świętego, jednak obiektywnie to trochę inaczej wygląda. Poza tym powtórzę raz jeszcze, stosowałem dokładnie te same chwyty co Ty i twoja świta.

A temat o słoniach nie różni się zupełnie niczym od wyrzutni udającej wóz strażacki...

Wbrew pozorom bardzo uważałem, żeby nie przegiąć pały.

Tu moje strasznie obraźliwe wypowiedzi pod twoim adresem, przejrzałem prawie wszystkie o ile nie wszystkie posty

Bardzo smutne jest to co mówi profesor na końcu, dokładnie jakbym słyszał Muhada, vkalego czy Quintusa. Tak właśnie traktowani są niezależni eksperci przez świrów opętanych wizją spisku


Gość został nazwany prostytutką i sprzedawczykiem...

Ostatnia część twoich wypocin to już tylko brednie szaleńca opętanego spiskiem. "W USA zatrudnia się dziesiątki tysięcy młodzieży, która ma siać dezinformację w sieci na temat tego co robi ich rząd. Taki jest stan rzeczy. A takie zachowania prowadzą do podejrzeń, że niektórzy z Was sami są umoczeni." tu brzmisz jak osoba chora. Rozumiesz to? Nie jestem złośliwy, w tym miejscu pokazujesz, że coś jest naprawdę z tobą nie tak. Dalej jest jeszcze lepiej, ale nie warto nawet o tym wspominać, bo każdy widzi z kim ma do czynienia.


Moja najostrzejsza wypowiedź pod twoim adresem... Cytowana treść według mnie w pełni usprawiedliwia moją opinię wyrażoną w poście.

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 24.02.2010 - 12:59


#50 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Byłeś w 3, 4 tematach, które pozakładałem. Skakałeś z jednego tematu do drugiego robiąc tanie prowokacje, na które zareagowałem.
Prześledź sobie pierwsze moje posty w tych tematach a zobaczysz, że moje reakcje zaczęły iść w skutku z Twoimi prowokacjami , jak i innych osób.
Jak się atakuje watahą jedną osobę, to jest się mądrym.

#51

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Że tak się wtrącę, sugerowanie jakichś chorób psychicznych to nie jest obraza, co najwyżej pomówienie :>

#52

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jasne, że prowokowałem, przecież pisałem to parę razy, że stosuje te same metody co Ty Quintus i vkali. Omfg przecież to oczywiste. A o watahę nie mniej do mnie pretensji, nie moja wina, że w tym samym czasie inni robili to samo. Owszem skakałem po tych paru tematach w 9/11 i wyjaśniłem chyba czemu tylko w tym dziale, reszta mnie zupełnie nie interesuje. To znaczy jest bardzo ciekawa i fajnie się to wszystko czyta, ale nie żeruje w sposób chamski na ludzkiej tragedii.

#53 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie stosuję metod obrażania ludzi w taki sposób , jaki Ty to zrobiłeś. Jestem często cyniczny w reakcji na Wasze posty, ale nie mówię do Ciebie, psychol świr itd. Mylisz historie kolego.

#54

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie napisałem nigdzie "psychol" napisałem świr, szaleniec opętany wizją spisku. I nie było to nagminne zachowanie... znalazłem 2 posty, może znalazłbyś jeszcze jeden, góra dwa gdzie użyłem podobnych sformułowań. To trochę mało żeby komuś zarzucać ciągłe sugerowanie choroby psychicznej, tym bardziej, że ani razu bezpośrednio nie proponowałem wizyty u lekarza. Przesadzasz i to bardzo.

Dobra, ja kończę to i tak nie ma sensu...

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 24.02.2010 - 14:03


#55

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aczkolwiek muszę powiedzieć, że Twoja interpretacja regulaminu przypadła mi do gustu. :)
Kto wie, może przemyślimy wprowadzenie takiego punktu do regulaminu. :)


Ja się do takich standardów po prostu przyzwyczaiłem na innym forum i wydają mi się naturalne, bo optymalne, dla poziomu dyskusji.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 24.02.2010 - 20:09




#56

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie stosuję metod obrażania ludzi w taki sposób , jaki Ty to zrobiłeś. Jestem często cyniczny w reakcji na Wasze posty, ale nie mówię do Ciebie, psychol świr itd. Mylisz historie kolego.


Muhad, zlituj się. A "neo-szczyle" i to hurtowo, po całej grupie osób ?
Na tym forum bycie nazwanym świrem to wręcz zaszczyt i dowód uznania w odróżnieniu od szczyla ;)

P.S.
Jak się można zapisać do grupy "Świry" ?

#57 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja się do takich standardów po prostu przyzwyczaiłem na innym forum i wydają mi się naturalne, bo optymalne, dla poziomu dyskusji.


Chciałeś powiedzieć dla stronniczego poziomu dyskusji. Oczywiście, że fajnie dla Ciebie by było, gdyby karać wszystkich tych, którzy mają inne zdanie. Na forum pewnie zostaliby sami sceptycy :)
Pięknie by było, co?

#58

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardziej mi chodziło o tępienie wycieczek personalnych, ale OK.

EDIT:

Przy okazji - na tamtym forum dyskusja o 11.09 miała się całkiem dobrze, tylko negatorzy wersji oficjalnej o wersji no plane mówili tylko tyle, że wymyślili ją agenci CIA, żeby zdyskredytować na starcie ludzi doszukujących się nieścisłości w wersji oficjalnej. Nieco inaczej to wyglądało w każdym razie.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 25.02.2010 - 13:21




#59 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra , dobra. Nadinterpretacja regulaminu i wykazana chęć karania właśnie tych niewygodnych to jest to, co właśnie widać po Twoich postach.

Muhad, zlituj się. A "neo-szczyle" i to hurtowo, po całej grupie osób ?
Na tym forum bycie nazwanym świrem to wręcz zaszczyt i dowód uznania w odróżnieniu od szczyla ;)

P.S.
Jak się można zapisać do grupy "Świry" ?


Nie do całej grupy. To było skierowane do QQRIVERA.

A co świrów. Ja jestem normalny a określenia cyniczne wcale nie są zaszczytem. Zaszczytem byłoby określenie wypowiadane w pozytywny sposób, a takich się nie dopatrzyłem. Były to czyste złośliwości.

#60

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po 1 przeczytaj edit. Po 2 nie zgadzając się ze mną, twierdzisz po prostu, że w dyskusjach powinno być miejsce na próby zdyskredytowania rozmówcy.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych