Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Jak zacząć!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kimlorek.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zacząć "przygodę" z Telekinezą? Czy mam sobie coś kupić czy jak?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

kup sobie pileczke pinpongowa i lewituj ją nad suszarka
  • 1

#3

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytałam kiedyś o tym, ba, nawet miałam poradnik na kompie :roll:
Zaczynasz od czegoś lekkiego, np. od tej w folii w którą pakowane są fajki ;p albo od kawałka kartki, małego oczywiście. Wyobrażasz sobie, że z jednego miejsca przesuwa się w drugie, ale nie w dalekiej odległości. Bądź maksymalnie skupiony na folii, bo skupienie jest najważniejsze, nic ci nie może przeszkadzać. Ćwicz najmniej 30 min. dziennie - efekty przyjdą z czasem, a gdy opanujesz folię, spróbuj np. ołówek itd. Najpierw przesuwanie, potem unoszenie, potem wyginanie...
Nie jest potwierdzone że to działa ;p
  • 0

#4

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja bym proponował zająć się czymś pożytecznym a nie pierdołami, o których za parę lat będzie Ci wstyd mówić.
Kup sobie może jakąś dobrą książkę do fizyki.
  • 0

#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym proponował zająć się czymś pożytecznym a nie pierdołami, o których za parę lat będzie Ci wstyd mówić.
Kup sobie może jakąś dobrą książkę do fizyki.

Piotrze, to co jest dla Ciebie pierdołą, może być dla kogoś ważne, nie można wartościować czyiś zainteresowań patrząc przez pryzmat swoich wartości. A nóż autor zostanie cudownym telekinetą :)

Co do tematu, polecam użyć opcji "szukaj",a nie pisać pierwszego postu na forum z prośbą o podanie wszystkiego na tacy.
  • 0

#6

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest potwierdzone że to działa


Co Ty nie powiesz? xD

A co do Autora to proponuje kupic papierosy (jak chcesz to spal xD) wtedy patrz sie na folie, bedzie sie ruszec nie dzieki Tobie ale delikatnemu falowaniu powietrza ale mozesz sobie wmawiac ze to dzieki Tobie :D

Pozdrawiam.
  • -3

#7

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poszukaj informacji o psionice. Wujek Google nie boli. :)

Użytkownik stachi edytował ten post 04.02.2010 - 23:52

  • 0

#8

akacha.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się kiedyś tym zajmowałem ale zabrakło mi czasu.
telekineza psi bale itp.
nie wiem czy mi to wychodziło czy nie ale jedno jest pewne. medytacja przy robieniu psi bali wyciszała mnie i powodowała ze lepiej mogłem się skupić, łatwiej mi się uczyło.

p.s. jestem idiota dlatego dałem se spokój i wole se po naparzać w cod6 np. ;p
  • 0

#9

KillTheDirector.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Post użytkownika convers uważam za żałosny, nic nie wnoszący do tematu.

Moim zdaniem, powinieneś najpierw poczytać o samej telekinezie, i o manipulacji energią.
Poza tym, musisz mieć jakieś intencje. Cel, który będzie Cię budował, kierował Tobą w nauce.
Czytać, czytać, i jeszcze raz ćwiczyć.
  • 0

#10

Mearx.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, poszukóję informacji o telekinezie gdyż długo interesuję się PSI proszę o jakieś sęsowne posty od osoby która, miała z tym styczność. Dziękuję za uwage :)
  • 0

#11 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

ja miałem z tym styczność (ok 4 miesięcy trenowalem jakies 3 lata temu ^^). Strata czasu ...
  • 0

#12

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mearx nie jestem magikiem, ale jestem Ci w stanie wyczarować odpowiedź, że jeśli chcesz się tym zajmować to nie proś o podanie wszystkiego na tacy. Opcja szukaj wymaga wysiłku, ale przynosi efekty.

Convers nie ujmuję Twojemu talentowi, ale wiem, że każdy z nas ma inne predyspozycje. To, że ja nie trawie fizyki nie znaczy, że ona nie ma sensu :)
  • 0

#13 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

@crc tylko jest jedna mala roznica ..... fizyka ma sens, a to żadnego ^^
  • 0

#14

Mearx.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie oczekuję togo aby kots zrobił to za mnie,lecz kilka wskazówek ,które ukierunkują mnie we właściwym kierunku.Gdyż dopiero zaczynam i nie wiem dokładnie od czego zaczynać. crc a ty kiesydś się tym zajmowałeś?
Narazie udaje mi się poruszyć "wiatraczek" z foli aluminiowej :(, ale niestety nic pozatym więc dlatego piszę na tym forum
  • 0

#15 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

wiatraczek kazdy poruszy bo to nie telekinaza :\
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych