Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to istota z 4 gęstości ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No co...coś tam się znajdzie. Chociarz ufo mnie tak nie interesuje to postaram się :P
  • 0



#17

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uważam ze to zdjecie to mystyfikacja, a postać jest wklejona przy pomocy jakiegoś programu graficznego, żeby dodać mu autentyczności zostało poruszone co przeciętnemu widzowi odrazu kojarzy się z przypadkowością wykonania zdjęcia
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widze że do wielu rzeczy podchodzisz sceptycznie :P I fajnie! Tylko nie nam osądzać autentyczność tego zdjęcia... I tak naprawde chyba nigdy się nie dowiemy czy to prawda czy fałsz
  • 0



#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dowiemy sie, ale dopiero po 2012 kiedy to nasze umysly w koncu sie "przebudza"
  • 0



#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jaime Maussan przypuszcza iz to autentyk 8)
  • 0



#21

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

właśnie ta fotka to jest jedyna fotka z całej konferencji która mnie zupełnie nie przekonała wręcz przeciwnie nawet troche rozśmieszyła... tak te fotki obcych z tego cmentarza i innych są nawet ciekawe
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według Jaime'go żadna z fotografi tam pokazanych niemiała oznak manipulacji komputerowej ... jedyne co wchodziło w gre to to ... jak powtarzał , że to kukły ...

Ale kto by sie bawił w takie pierdoły z kukłami ... (czas, wykonanie , pieniadze , dokładność ...)
  • 0



#23

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Na tej fotce w pewnym sęsie nie widać do końca co to jest... nie można z góry zakładać że to obcy
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ani wykluczac
  • 0

#25

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja uważam ze to zdjecie to mystyfikacja, a postać jest wklejona przy pomocy jakiegoś programu graficznego, żeby dodać mu autentyczności


a Ja czytałam ,że to zdjęcie zostało zbadane przez naukowców i podobno nie ma mowy o oszustwie , Ja tam się na tym nie znam ,ale podobno trudno sfałszować fotki robione aparatem cyfrowym ? :o
w każdym razie to moje ulubione zdjęcie , uwielbiam tego liliputka :mrgreen:
mam w kompie pełno zdjęć różnych dziwnych stworków :P

podobno te stworzenia to nie obcy czy duchy ... jak kto woli , ale właśnie liliputy ( malutcy ludzie , humanoidy ) różne rzeczy czytałam... , niektórzy twierdzą ,że są z innych wymiarów ,które czasem "nachodzą" na siebie i wówczas dochodzi to takich oto dziwnych spotkań... niedawno naukowcy na Filipinach odkryli szkielety takich malutkich ludzików , twierdzą ,że możliwe iż przegapili cały gatunek ludzki.. !!
kto wie może przetrwały jeszcze jakieś liliputy i to właśnie one ... ? :roll:
  • 0

#26

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o skrzaty to możecie sobie poczytać dużo TUTAJ. Za skrzata brany jest również ta postać znajdująca się na tej stronie. Zobacznie sobie ten artykuł, są nawet zdjęcia martwego skrzata. Ale sami sobie przeczytajcie.
Ja myślę, że COŚ w tym jest. Skądś muszą się brać opowieści z całego świata na temat małych ludzików :roll:

[ Dodano: 2006-04-17, 00:35 ]
Z innej beczki: zobacznie sobie TEN FILMIK. Co o tym myślicie? Podróba? Przedstawia ona biegnącą istotą. Autor filmu zainstalował kamerę, bo chciał przyłapać złodzieja, a udało mu się zarejestrować tego skrzata, czy co to tam było.
  • 0

#27

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To już wiadomo, skąd wzięły się legendy o skrzatach! ;)

Tak na marginesie:
jest jeden koleś, sceptyk, nie pamiętam jak się nazywa, ale wszystko co z UFO tłumaczy na swój sposób, i ten koleś pokazał kiedyś (nie takie kiedyś, programy na Discovery Science lubią powtarzać) jakież to stworzenia nawiedzały ludzi w domowym zaciszu w łóżku, pokazywał tam różne bzdety, skrzaty chyba też, według mnie, UFOlki od dawien dawna nas odwiedzają i dlatego np. w średniowieczu jakieś czarownice i inne takie przychodziły do domostw.
Co Wy na to? :]
  • 0



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że prawdopodobnie "oni" mogą przybierać różne formy w naszych oczach ...

Np. lubisz blond włose blondynki o niebieskich oczach - to nie zdziw sie jak kiedyś cie taka odwiedzi "we śnie" (tylko niewiadomo czy to będzie sen czy jawa) ... - przykład zaczerpnięty z literatury Ufologicznej.
  • 0



#29

eXo.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Chodzi o to, że prawdopodobnie "oni" mogą przybierać różne formy w naszych oczach ...

Np. lubisz blond włose blondynki o niebieskich oczach - to nie zdziw sie jak kiedyś cie taka odwiedzi "we śnie" (tylko niewiadomo czy to będzie sen czy jawa) ... - przykład zaczerpnięty z literatury Ufologicznej.


ej to nie brzmi fajnie... budze sie w nocy patrze blond laska w pokoju :> a tu bum ha! szara zarowa z czarnymi galami! :crazy:

aha btw. przechodzenia przez sciany, lewitacji itp. co tam wcześniej było napisane to ja sądze, że ludzie też coś takiego potrafią tzn. jeszcze nie teraz ale uważam, że to są normalne zdolności naszego mózgu tzn. będziemy potrafić robić różne dziwne rzeczy : ] w momęcie kiedy nauczymy się używać naszego mózgu no bo teraz ile % działa? : P 20-30% nie wiem nie orietuje sie w kazdym razie widac ile juz potrafimy to co bedzie jak osiagniemy 100%? glowa nam wybuchnie : D
  • 0

#30

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaskoczę Cię: teraz wykorzystujemy kilka % swojego mózgu, a nie 20-30 ;-)

A głowa nam nie wybuchnie, poprostu będziemy mogli robić co chcemy, będziemy... Bogami?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych