Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skamieniałe ślady dinozaura i człowieka obok siebie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może mi ktoś to wytłumaczyć??
Dołączona grafika
Według przyjętej jako dogmat naukowy teorii ewolucji Darwina ludzie i dinozaury "wymijają" się o co najmniej 60 milionów lat... Jak w takim razie powstały te skamieliny? I wogóle jak ślady mogą skamienieć? Niech ktoś kto się zna na geologii mi wytłumaczy jak przyrastają skały wg. naukowców, bo słyszałem, że warstewka po warstewce się odkładają, co niby ma świadczyć o starości tych skał. BTW te i podobne odciski znaleziono w tym samym rejonie co skamieniały młotek, o którym pisałem wcześniej... Zapraszam do dyskusji.

[ Dodano: 2006-06-14, 12:24 ]
Jest to rejon rzeki Paluxy w teksasie...
  • 0



#2

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja osobiście sądze że to oszustwo [wygląda mało realistycznie] :-|
  • 0

#3 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bo to zdjecia...co innego jakbys widzial to na wlasne oczy. Myslisz ze kazdy kto nie sceptyk i znjadzie jakies ciekawe artefakty to odrazu oszust.Otoz predzej jest odwrotnie.
  • 0

#4

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdzieś czytałem że w brzuchu jakiegoś dinozaura znaleziono ludzkie szczątki :/ ale to pewnie fake.
  • 0

#5

-przemooo-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad, czemu zawsze podchodzisz do wszystkiego jak by na 100 % bylo prawda ... przeciez to wyglada jak narysowane patykiem na piasku ... poza tym nad rzeka slady powinny sie zatrzec na pewno raz na jakis czas wylewala ... nie neguje tutaj teorii o tym ze czlowiek zyl juz w czasach dinozaurow ale nie mozna przyjmowac kazdego zdjecia jako decydujacy dowod ...
  • 0

#6

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myslisz ze kazdy kto nie sceptyk i znjadzie jakies ciekawe artefakty to odrazu oszust.Otoz predzej jest odwrotnie.

Czy w jakimkolwiek moim poście widziales bym takie coś napisał?! Poprostu tak jak przemo napisał wygląda to jak narysowane patykiem na piasku :P :-/
  • 0

#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a gdzie ja napisalem ze sie zgadzam z tym zdjeciem?
  • 0

#8

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fakt, to zdjęcie nie wygląda najlepiej, ale wystarczy poszukać informacji o rzece Paluxy. Chyba jednak będę musiał o rejonie tej rzeki szerszy artykuł napisać...
  • 0



#9

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

będe sceptykiem i powiem że dla mnie jest to FAKE ale generalnie wierze w to że ludzkość była prędzej na ziemi niż sugeruje nam teoria Darwina
  • 0

#10

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fake - jeżeli miał by to być odcisk w jakimś błocie (cieżko żeby był w czym innym) to nie odcisnęły by się tak wyraźnie palce człowieka. Poza tym jaki człowiek idąc rozczapirza tak palce stóp?
Po drugie jakim cudem jest tylko jeden odcisk stopy człowieka i jeden łapy donozaura? Powinien pozostać trop jednego i drugiego, co najmniej kilka odcisków lewych i prawych kończyn.
  • 0

#11

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli nadal uważacie, że to fake to zapraszam do przejżenia strony:
Creation Evidence Museum
(Strona po angielsku)
  • 0



#12

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nadal uważacie, że to fake to zapraszam do przejżenia strony:
Creation Evidence Museum
(Strona po angielsku)

Jesli nadal uważacie, że to nie jest fake, zapraszam do przejrzenia strony The Paluxy Dinosaur - również po angielsku ;->
  • 0



#13

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh... nie mam zdanai na ten temat... niby to jak fake wyglada i po samym zdjeciu tak bym powiedzial ale niby na tej stronce sa dowody mowiace o prawdziwosci tych skamielin.... :sly:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych