Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przegrali mecz koszykówki, bo w hotelu straszyło...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem na necie ciekawego newsa, więc podzielę się z wami. Nigdy nie słyszałem o tym Hotelu, więc nie wypowiadam się na temat czy naprawdę w nim straszy czy nie... Zostawiam do waszej oceny.

Źródło

Jedni narzekają na sędziów, inni na kosze, ale zawodnicy New York Knicks pobili tej nocy rekord bezczelności. Po porażce z Oklahoma City Thunder nowojorczycy poskarżyli się, na hotel, w którym mieszkali, a w którym rzekomo straszy.
W meczu z gospodarzami Knicks nie mieli żadnych szans - przegrali 88:106.

Po spotkaniu się zaczęło. Koszykarze z "Wielkiego Jabłka", jak jeden mąż, zaczęli się skarżyć na problemy ze snem. - To miejsce straszy. Jestem o tym przekonany - stwierdził skrzydłowy Jared Jeffries.

Zaczęło się jeszcze przed wojną...

Eddy Curry, grający na pozycji środkowego, skarżył się, że w hotelu Skirvin Hilton przespał zaledwie dwie godziny i słyszał dziwne szmery.

Hotel cieszy się złą sławą - od lat klienci skarżą się na dziwne dźwięki, znajdują się tacy, którzy w pokojach widzieli ducha. Legenda głosi, że w latach 30. poprzedniego stulecia młoda kobieta rzuciła się z okien hotelu trzymając na rękach dziecko.



Inne drużyny nocujące w hotelu jakoś znajdują receptę na ekipę Thunder.



Źródło

Legenda głosi, że w latach 30-tych ówczesny właściciel hotelu miał romans z pokojówką. Kiedy zaszła w ciążę, zamknął ją w pokoju na ostatnim piętrze, gdzie nieszczęsna zwariowała, a jak już urodziła, to rzuciła się z okna wraz z noworodkiem. Od tego czasu goście często słyszą w hotelu płacz noworodka, dziwne wrzaski i szmery oraz widzą duchy nagich kobiet.


P.S
1. Więcej info na temat tego hotelu mile widziane w postach...
2. Jak było to sorry za zaśmiecanie i do usunięcia..

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 17.01.2010 - 16:29

  • 0



#2

TenCoLubiDuchy.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciekawe ale dreszczy nie mialem :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych