Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak dobrze gwałcić dzieci? Pedofil radzi....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niestety, z tym nie trafiłeś
  • -1

#32

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To zupełnie nie istotne że nie trafiłem. Powinieneś się z resztą domyślić że post z nutką ironii jest raczej zachęceniem do przemyślenia sprawy, nie wytykania palcem - "a ten lubi tak".
  • 0



#33

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zachęcisz mnie do żadnych przemyśleń bo dzieckiem nie jestem żeby mi drogę palcem wskazywać, wszelkie przemyślenia na temat homoseksualizmu mam już dawno za sobą. Homoseksualizm można nazywać jakkolwiek się chce - ale nie jest on rzeczą normalną, gdyby był on normalny a co za tym idzie bardzo powszechny prawdopodobnie nie pisał byś teraz do mnie rzeczy typu "Anal z dziewczynką" bo owa dziewczynka nie miała by powodu ani sensu aby istnieć, a jednak jest zupełnie inaczej. Normalna kolej rzeczy, narodziny → dojrzewanie → założenie rodziny → wychowanie potomków → śmierć, a jak wyobrazić można sobie pedalską czy lesbijską "rodzinę"? narodziny → dojrzewanie → homoseksualizm (i wszystko co z nim związane) → śmierć. Nigdy nie zaakceptuje tych dewiantów, nie mam powodu by to robić - tolerować mogę, ale jeśli takie śmieci pikietują mi pod domem z szyldami "homoseksualizm jest normalny" to w tym momencie granica tolerancji się kończy, pikieta to oczywiście ironia - bezszczelność pedalstwa już od długiego czasu spowodowała że zapomniałem czym jest tolerancja, tolerancja w takiej samej formie jak w stosunku do ludzi ułomnych, chorych psychicznie czy niepełnosprawnych.
  • 2

#34

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tych ludzi powinno się kastrować, takie moje zdanie ;p
  • -1

#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

vcore


Czemu ten typek nie ma jeszcze bana za te (obraźliwe tak po za tym) głupoty które wypisuje? ;)

Polemizowanie z fanatykami nie ma sensu.
  • 0



#36

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sie z vcore zgadzam. On i ja mamy poglądy które nabyliśmy (a przynajmniej ja) jeszcze za dzieciaka od rodziców.Normy które przyjmujemy za właściwe to w przypadku związków między płuciami dążenie do tworzenie normalnego profilu rodziny, prokreacji. To co ci "ludzie" wyprawiają jest kpiną z normalnych ludzi, są jakby karykaturą normalności, jak można tolerwoać kogoś kto żyje w związku( o ile to coś da się nazwać związkiem ) który prowadzi do niczego poza zaspokajaniem swoich własnych dewiacji. Pedofil to osoba umysłowo chora, powinna być leczonna. Choć jak napisałem wyżej kastrowana. Wszelkiego rodzaju osoby ze skłonnościami homoseksualnymi też powinny być leczone, dlatego że ich upodobania są przeciwne ludzkiej naturze czyli szkodliwe. Takie osoby mają jedno prawo, prawo i obowiążek leczenia i to w trybie natychmiastowym ;p . NIe ma nic gorszego niż zgorszenie niewinnych taki człowiek zasługuje na karę najcięższą.
  • 0

#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo jak pokój jest przeciwny ludzkiej naturze. ;) Gdyby nie to że jesteśmy przez cały rozbudowywany przez wieki system utrzymywania pokoju, powstrzymywani przed przelewaniem krwi sąsiadów, to topilibyśmy się w morzu posoki jak wszyscy nasi przodkowie. :) Co się działo gdy w średniowieczu każdy kacyk mógł robić co chciał zgodnie ze swoją naturą? Na to odpowiedzcie sobie sami.

Następne. Związek dwojga ludzi to właśnie odpowiedź na ludzkie potrzeby. Wy to sprowadzacie do jednego mianownika. Bardzo prostego z resztą. Rozmarzanie. Wręcz powiem że związki zakłada się z wielu powodów. Poczucie bezpieczeństwa, potrzeba kogoś bliskiego, kwestie finansowe, atrakcyjność. Wielu ludzi nie chce mieć dzieci a jest w związkach. Jak to wyjaśnicie? Sodomia? Zboczenie? Związek tylko dla przyjemności? ;) To czy dziecko może się pojawić przez przypadek czy też nie, zmienia sytuacje aż tak drastycznie jeśli zamierzenia są jedne i te same?

To co wynieśliście z domu niestety nie musi przedstawiać sobą ostatecznej wartości. I w waszym przypadku, widząc waszą agresywną retorykę i zero empatii - faktycznie jest z tym problem.

dlatego że ich upodobania są przeciwne ludzkiej naturze czyli szkodliwe


Już wspominałem o tym wyżej, ale odniosę się bezpośrednio. Czy jesteś tak zapatrzony w swoją nieomylność że uważasz, że to Ty wiesz najlepiej jaka jest ludzka natura? ;) Nawet najwięksi filozofowie nie potrafili na to odpowiedzieć. Wątpię czy Ty zbliżyłeś się do ich poziomu rozmyślań nad naturą człowieka. To jest najlepszy argument na to że się mylisz, bo tego nie da się jednoznacznie określić i niejeden już bez skutku próbował.
  • 1



#38

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozgrzebałeś moją wypowiedź tak jak sam uznałeś za stosowne. Teraz zapytam. Jesteś pedałem ? pedofilem? masz kogoś takiego w rodzinie i nie możesz się z tym pogodzić ? Tak? opowiedz nam o tym. BTW wojna to też rozwiązanie.

Sprowadzać do prokreacji? oczywiście.

"Wy to sprowadzacie do jednego mianownika. Bardzo prostego z resztą. Rozmarzanie."

Po to są ludzie. Po to jest mężczyzna i kobieta nikt ci tego nie wyjaśnił ?

"Wielu ludzi nie chce mieć dzieci a jest w związkach."

Mówi ci coś takiego jak, kłopoty finansowe, brak przestrzeni życiowej, kłopoty związane z samymi małżonkami. Zauważ, są takie małżeństwa, ale po pewnym czasie "dorastają" do dzieci ;p

Zaraz wyskoczysz mi z adopcją przez pedałów, itp.. Proszę cię 90% społeczeństwa polskiego prędzej popełni zbiorowe samobujstwo niż zgodzi się na takie brzydko mówiąc śmierdzące gówno.
Napiszę tak, cokolwiek napiszesz żeby usprawiedliwiać tych zboczeńców; spłynie po mnie jak woda po kaczce ;)

Dziękuje i do usłyszenia bo teraz, ani ty, ani ja nie ustąpimy. Dobrze o tym wiesz

edit AlienGrey
Bardzo proszę nie używać słowa "pedał".
Dla niektórych osób jest ono obraźliwe.

  • -1

#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jestem pedałem, pedofilem do tego cyklistą. Mam ojca geja i matkę pedała. Do tego wszystkie moje babki do 10 pokolenia wstecz były lesbijkami.

Wstydu oszczędź. To że nie potrafisz wczuć się w sytuację innego człowieka, nie znaczy że ktoś nie potrafi. Dobrze wiem że życie nie jest czarno białe, a wy je do tego sprowadzacie. Ci są dobrzy, a ci źli. Tych pogłaskamy, a tych skopiemy bo ich ku@wa nie lubimy.


Po to są ludzie. Po to jest mężczyzna i kobieta nikt ci tego nie wyjaśnił ?


Ludzie istnieją po to by żyć, spełniać się i dążyć do szczęścia. Jeśli osiągają to posiadając dzieci bardzo dobrze, jeśli osiągają to wzbraniając się przed ich posiadaniem to nie mam nic przeciwko.


Zaraz wyskoczysz mi z adopcją przez pedałów


Nie mów mi proszę co Ci powiem, bo nie masz o tym najmniejszego pojęcia. :)


Napiszę tak, cokolwiek napiszesz żeby usprawiedliwiać tych zboczeńców; spłynie po mnie jak woda po kaczce


Uważasz to za dobre nastawienie w dyskusji? :D
  • 0



#40

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Jestem pedałem, pedofilem do tego cyklistą. Mam ojca geja i matkę pedała. Do tego wszystkie moje babki do 10 pokolenia wstecz były lesbijkami."

Tyle chciałem usłyszeć...

Szczęsliwego Nowego Jorku
  • 0

#41

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle chciałem usłyszeć...


Widać twoje wyczucie ironii jest równie spektakularne, co poziom wypowiedzi. :D

Dobranoc. ;)



down@

Zadziwiasz mnie. :D Wybacz, nie potrafię Cię pokonać, jesteś mistrzem ciętej riposty.

Użytkownik mylo edytował ten post 04.02.2010 - 23:55

  • 0



#42

SzumeK.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nam to gdzieś czy to byla ironia czy nie, poprostu chciałem to usłyszeć

No dobranoc, "kochajcy inaczej"

Użytkownik SzumeK edytował ten post 04.02.2010 - 23:54

  • 0

#43

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestraszyłeś się i wyedytowałeś? No tak, nazwanie mnie pedałem = warn. Nie jesteś gotowy tak pocierpieć za swoje przekonania? ;)

Użytkownik mylo edytował ten post 04.02.2010 - 23:58

  • 0



#44

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mylo nie oszukuj się do rozumu nie przemówisz. Jak Cię wkur@ia to raportuj albo olej po co tracić nerwy.

ot taka moja dobra rada
  • 0



#45

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie Mylo to jakiś kolejny troll - neokid ;p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych