Skocz do zawartości


Manipulacje naszych mediów...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#196 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Maybe - w TVN widziałem, inne stacje "hejtują" na forach :)

#197 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Święta nadchodzą, polityki niewiele to media trąbią wciąż o wypadkach. A to o tragicznej sytuacji że zginęło 6 osób w całej Polsce jak sądzę, a to o wielkim wypadku na drodze krajowej gdzie samochód wjechał w przyczepę samochodu ciężarowego. Normalnie śmierć, .... i zniszczenie.

#198

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie rzuciła xD

 





#199

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kasacja.gif

 

upomnienie.gif

 

7.14 Zabronione jest poruszanie jakiejkolwiek tematyki związanej z polityka, a w szczególności prowadzenie agitacji politycznej na  forum, czyli zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych. Zakaz obejmuje cały obszar Forum, czyli również Shoutbox, Prywatne Wiadomości oraz Sygnaturę.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 10.02.2015 - 13:39


#200

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No wiesz, teza że Hitler nic nie wiedział o Holokauście była popularna wśród niemieckich negacjonistów, była to metoda dowodzenia że Hitler był dobry tylko mu współpracownicy napsuli, a co za tym idzie że Hitler nie był odpowiedzialny za to co się zdarzyło, no bo jak miał być odpowiedzialny skoro nie wiedział? I nie trzeba manipulacji - Mikke sam się pogrąża takimi wypowiedziami.





#201

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Krzys - powiem tak.

Zarzucanie manipulacji pani redaktor w kontekście wypowiedzi pana polityka, twierdzącego, że Hitler był "niedoinformowany" w kwestii holokaustu - niezależnie od tego jaki wniosek na podstawie takiego twierdzenia, wspomniany pan polityk wysnuł, jest , mówiąc bardzo delikatnie - nieporozumieniem (abstrahuję tu od mojej - takiej, czy innej oceny polskich mediów i osób je reprezentujących).

Mówiąc szczerze, w tym konkretnym przypadku, wolę już żeby "manipulowała" pani redaktor, niż gdyby pan polityk miał rżnąć głupa.





#202

Sawa1914.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę robię odkop ale wiecie, że już za miesiąc będziemy wiedzieć kto zostanie nowym prezydentem tutaj u nas w Polsce i takie pytanie mam co sądzicie o tych wyborach teraz wszyscy się posiłkują w mediach kto to będzie miał lepszą jakąś kampanie a później jak po prostu się zakończą wybory to wszyscy mogą zapomnieć o wyborcach..



#203

Hershelvip2029.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz, teza że Hitler nic nie wiedział o Holokauście była popularna wśród niemieckich negacjonistów, była to metoda dowodzenia że Hitler był dobry tylko mu współpracownicy napsuli, a co za tym idzie że Hitler nie był odpowiedzialny za to co się zdarzyło, no bo jak miał być odpowiedzialny skoro nie wiedział? I nie trzeba manipulacji - Mikke sam się pogrąża takimi wypowiedziami.

też jestem tego zdania ... manipulują nami i taka jest prawada



#204

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No wiesz, teza że Hitler nic nie wiedział o Holokauście była popularna wśród niemieckich negacjonistów, była to metoda dowodzenia że Hitler był dobry tylko mu współpracownicy napsuli, a co za tym idzie że Hitler nie był odpowiedzialny za to co się zdarzyło, no bo jak miał być odpowiedzialny skoro nie wiedział? I nie trzeba manipulacji - Mikke sam się pogrąża takimi wypowiedziami.

też jestem tego zdania ... manipulują nami i taka jest prawada

 

Nikt nie każe tego czytać/oglądać. Ani tym bardziej wyłączać krytyczne myślenie.





#205

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Krzys - powiem tak.

Zarzucanie manipulacji pani redaktor w kontekście wypowiedzi pana polityka, twierdzącego, że Hitler był "niedoinformowany" w kwestii holokaustu - niezależnie od tego jaki wniosek na podstawie takiego twierdzenia, wspomniany pan polityk wysnuł, jest , mówiąc bardzo delikatnie - nieporozumieniem (abstrahuję tu od mojej - takiej, czy innej oceny polskich mediów i osób je reprezentujących).

Mówiąc szczerze, w tym konkretnym przypadku, wolę już żeby "manipulowała" pani redaktor, niż gdyby pan polityk miał rżnąć głupa.

Ale sie porobiło , ludzie ja tu będę musiał bronić tego pana, jeśli ktoś słucha wypowiedzi tego pana wyjęte z kontekstu i właśnie zmanipulowane przez media a sam nie słucha ze zrozumieniem to właśnie wychodzi to w ten sposób , ten pan powiedział "https://www.youtube.com/watch?v=GxW_m6doKww" tam pada wiedział albo nie wiedział i że nie ma dowodu na to jak jest to proszę odesłać mnie do takowych dokumentów podpisanych tak jak np. Katyń przez pana J.Stalina, tu znowu jedna ciekawostka kasacja.gif tak że proszę wkońcu zrozumieć a nie się nadąsać i dawać sobą manipulować ten pan polityk stwierdza tylko że takowego dowodu nie ma, nie że A.H faktycznie nie wiedział o tej zbrodni więc jest to manipulacja mediów jak widać skuteczna.

 

upomnienie.gif

 

7.14 Zabronione jest poruszanie jakiejkolwiek tematyki związanej z polityka, a w szczególności prowadzenie agitacji politycznej na  forum, czyli zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych. Zakaz obejmuje cały obszar Forum, czyli również Shoutbox, Prywatne Wiadomości oraz Sygnaturę.

 

Kronikarz




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych