Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najprostszy sposób na OOBE ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak w temacie. Od roku próbuje wyjść z ciała, stosowałem już chyba wszystkie taktyki, które są na tym forum. Przeczytałem nawet trylogie tak jak Darek Sugier, ale nic nie pomogło. Wiem, że doświadczenia są opisane w innym temacie, ale tam jest tyle tego że nikt nawet na to czasu nie ma aby wszystkie te strony przejrzeć. Robię wszystko zgodnie z instrukcją : kładę się symetrycznie, nie myślę o niczym, staram się maksymalnie zrelaksować, stosuje tydzień tą samą taktykę jak nie ma efektów to próbuje innej. Już nie wiem co mam robić :/ Doradźcie coś.
  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo nie da sie wyjść z ciała .... a ty nie jesteśpodatny na hipnoze .... to tak zwane OBEE to nic innego jak samohipnoza ... .Najpierw rozluźnienie obniżenie aktywności mózgu ,a potem wszystko co sobie ktośwymarzy się spełni ...
  • 1

#3

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Palnij sobie w łeb - OOBE gwarantowane ale później będzie problem z obudzeniem się.

Prostego sposobu na OOBE nie ma! (Poza wyżej wymienionym ale jego nie radzę stosować). Pozostaje czekać aż pewnego pięknego dnia OOBE samo się przytrafi (ja miałam 3 w całym swoim życiu, może więcej ale pomyliłam je ze snem. Żadnego nie wywoływałam świadomie). Możesz dalej próbować różne techniki, w następnej "rundce" spróbuj je zmieniać nie co tydzień a powiedzmy co miesiąc. Chociaż osobiście wątpię, że OOBE da się wywołać jakimikolwiek technikami stosowanymi przy zasypianiu. Kwestia wiary albo praktyki.
  • 0



#4

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najprostszym sposobem na OOBE wydaje mi się być poczytanie jakie inni mieli doświadczenia i zmyślić podobną historyjkę. I jeśli ty w uwierzysz, że to prawda i będziesz to powtarzał dostateczną ilość razy to stanie się to najprawdziwszą prawdą nawet dla innych ludzi.
  • 2

#5

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BioHazard poszukaj trochę na forum. Jest kilka tematów na ten temat. Wystarczy poużywać opcji szukaj. To nie boli. Spróbuj ....
  • 0



#6

Szejki.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że wczoraj byłem po raz pierwszy o krok od OOBE. Miałem wrażenie, że unoszę się nad ciałem. Niestety moje serce biło bardzo głośno i przestraszyłem się, że ktoś usłyszy (wiem, że to niedorzeczne) i wszystko ustało. Udało mi się to siągnąć po 3 miesiącach medytacji i wmawiania sobie rzeczy typu: "OOBE jest bezpieczne" itp. Tydzień do zadziałania jakiejkolwiek metody wystarczy dla nielicznych, więc życzę wytrwałości.
  • 0

#7

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BioHazard poszukaj trochę na forum. Jest kilka tematów na ten temat. Wystarczy poużywać opcji szukaj. To nie boli. Spróbuj ....

Uwierz, że przeczytałem dość dużo tematów w tym dziale i sporo wiem na ten temat, ale jakoś mi nie wychodzi..

Szejki, chodzi nawet o najmniejszy szczegół. Coś jak namiastka paraliżu sennego albo coś takiego :P

Użytkownik BioHazard edytował ten post 08.12.2009 - 22:12

  • 0

#8

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak samo nie raz próbowałem,bezskutecznie . Nie wierzę już za bardzo w OOBE ;]
  • 0

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

BioHazard - jeśli pamiętasz że oobe jest podróżą astralną, jest jednocześnie naszym naturalnym stanem w który wchodzimy spontanicznie w trakcie każdego snu. Oznacza to również, że stan tej jest przez Ciebie znany i rozpoznawalny. Teraz chcesz w ten stan wejść świadomie, jest to jedyna różnica. Napisałeś że podczas prób oczekiwałeś na oobe, jakby się miało samo pojawić. Nic bardziej błędnego. Moim zdaniem powinniśmy wytworzyć w sobie stan - uczucie oczekiwania, ale aktywnego. Może jak przed spotkaniem, koncertem... lekkie podekscytowanie. Takie czynne oczekiwanie. Powodzenia.
  • -1



#10

Phil Hellmuth.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że się wtrącę w dyskusję. Coś mnie intryguje, a nie chciałbym zakładać nowego tematu.

Przeglądając ostatnio to forum, zaciekawił mnie wątek o tzw. OOBE. To całe "wychodzenie z ciała" itp.
Skojarzyło mi się to z pewną sytuacją, jaką miałem mniej więcej rok temu.

Pewnej nocy albo przeżyłem coś dziwnego, albo po prostu musiało mi się to śnić.

Otóż w skrócie: mignęła mi przed oczami scenka, w której patrzę z góry, z rogu na cały mój pokój (perspektywa podobna do obrazu z montowanych kamer Ochrony). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że widziałem siebie jak śpię w łóżku i przewracam się z jednego na drugi bok. Wydawało się to wszystko takie realistyczne.

Czy jest możliwe, by było to OOBE? Da się wywołać taki stan bez żadnego treningu?

[Proszę o sensowne wypowiedzi i nie wyśmiewanie się ze mnie :D ]
  • 0

#11

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

up@ to prawdopodobnie było OOBE, może ono wystąpić samoistnie nie ma na to reguły. Ja do tej pory pamiętam jedno i jedyne spontaniczne wyjście(?), miałam może 8-9 lat i równiez jak Ty widziałam siebie na łóżku, baaa mało tego "dryfowałam" coraż wyżej i wyżej. Teraz wolałabym uniknąć takiej sytuacji, mogłabym sie nieźle wystraszyć, rzecz jasna nie oobe a swojego widoku :lol

Użytkownik +livin+ edytował ten post 09.12.2009 - 23:10

  • 0



#12

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z moich doświadczeń ;)

Ekstremalny wysiłek fizyczny w dzień od wczesnego rana. Tak ekstremalny, że przychodząc do domu nawet jakby ci dali 1000 zł byś nie spał i tak zasypiasz.

Wracasz 15-16, nażresz się, kładziesz się. Wstajesz 23-24 , idziesz się myć etc. i dopiero faktycznie spać ale tu się zaczynają cuda bo jesteś wypoczęty chociaż zmęczony fizycznie, spałeś już przecież ale na siłę świadomie chcesz zasnąć, będzie koło 1 hehe jazdy same się zaczynają :) Czy chcesz czy nie chcesz. Całkiem fajne odloty, można zwariować.

Zresztą to nie mój wymysł. Już dawno temu czytałem by mieć jakieś ciekawe fazy podczas snu, trzeba być wypoczętym mentalnie i osłabionym fizycznie. Prawdopodobnie chodzi w tym o to, że osłabiasz maksymalnie swoją fizyczność, układ nerwowy i wszelkie koneksje z tym światem mimowolnie więc wchodzisz gdzie indziej.
  • 0

#13

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie najskuteczniejsza metoda to 3-4 godziny snu potem jedna godzina bez snu ale trzeba sie zupelnie rozbudzic np cos porobic, pochodzic po domu. potem znow sie polozyc spac. sa bardzo wyraziste sny i bardzo latwo o obe

Użytkownik pudzion edytował ten post 10.12.2009 - 19:24

  • 0

#14

Luke Skywalker.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko zależy od danej osoby, a nie od techniki.
  • 0

#15

Szejki.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj, kiedy znów straciłem ndzieję na OOBE, otworzyły się moje oczy i ręce zaczęły się mimowolnie unosić, aż do momentu bycia prostopadłymi do reszty ciała, po czym rozpoczął się ich ruch podobny do ruchu wahadła, tyle że w odwrotnej pozycji. Co to mogło być??
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych