Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przypadki z energią PSI itp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Luki04.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(Nie wiedziałem jak nazwać temat.....)


Witam , nazywam się Łukasz ma 14 lat . Dopiero co zawitałem na to forum , jednak jest coś co chciałbym napisać/z czym chciałbym się podzielić/zapytać .

Od około 30 dni ćwiczę w sobie umiejętności pirokinetyczne , zapisuje praktycznie każdy dzień treningu w specjalnym notesie , by zawsze móc wrócić do tego treningu , zobaczyć własne postępy . Coś co mnie zadziwiło był już pierwszy trening wyglądający mniej więcej tak medytacja/odprężenie następnie ćwiczenia z świeczką znalazłem gdzieś informacje by powtarzać sobie w myślach następujące słowa: ''Płomień i ja to jedność , ogień jest częścią mnie a ja jestem częścią ognia." Na początku tak robiłem , potem już przestał koncentrując się z powrotem na świeczkę , po ćwiczeniach pomedytowałem jeszcze chwile posprzątałem po sobie . Miałem już kłaść się spać , jednak nie wiem dlaczego(raczej tak dla zabawy) skoncentrowałem się na świeczce , pomyślałem sobie by zapłonęła , następnie poszedłem w stronę łózka . Poczułem coś dziwnego za mną obróciłem się przy oknie , w powietrzu unosiło się coś w stylu płomienia , nie mogłem uwierzyć własnym oczom wystraszyłem się , otrząsnąłem się i skoncentrowałem na ów płomyku a ten zaczoł się unosić , następnie rozbolała mnie głowa , opadłem z sił , nie myśląc dużo płomyk zgasł a ja położyłem się spać .

2 dzień , było to około 16/17 godziny w pokoju panował pól mrok (Tak się na to mówi ? Chodzi oto że w większej cześć pokoju było ciemno) , stałem przy drzwiach dość daleko od okna , skoncentrowałem się , płomyk/kulka znowu się pojawiła tym razem zaczęła unosić się w moją stronę , doleciała do mnie , następnie jakby znikła obróciłem się a płomyk unosił się dalej dotarł do górnego rogu konta był tam z niecałą minute może mniej i znikł . Działo się to coraz częściej i za niektórymi razy było mocniejsze większe lub powielało się . Szybko nauczyłem się "wytwarzać" je na własnej dłoni jednak te były znacznie mniejsze . Podczas jednego z ćwiczeni przyszedł brat i zapytał mnie co robię , odpowiedziałem mu w szybkim skrócie że ćwiczę pirokineze , zdziwiony brat usiadł na krześle i przyglądał się mówiąc co chwile nieistotne rzeczy w moją stronę , powiedziałem mu że przez niego nie jest w stanie się skoncentrować dobrze ucichł , ja ćwiczyłem dalej , starałem się wytworzyć "płomyk" w pewnym miejscu w pobliżu mnie nagle brat zaczął mówić że w pobliżu niego unosi się wyrazista kula gdy obróciłem się by ją zobaczyć zanikła .
Teraz po krótkiej medytacji (2 ,3 ,6 minut) z świecą czy bez (częściej z świeca) jestem w stanie szybko wytwarzać słabe ''płomyki" jeden po drugim.

Teraz coś z trochę innej pułki , coś co mnie dręczy nie mogę tego zrozumieć . Od zawsze gdy trzymam w ręce telefon komórkowy (nie za każdym razem eis tak dzieje) , Ni z tond ni z zowąd razi mnie prąd , tylko mi się tak dzieje nie rozumiem o co z tym chodzi .


PIS-BALL i JA

Zdarzyło się to podczas ćwiczenia pirokinezy starałem się/koncertowałem się na dłoniach by stworzyć tamten "płomyk" nic nie wychodziło ,
nagle między palcem wskazującym a kciukiem dostrzegłem coś dziwnego jasny , mało widoczny lecz szeroki pasek pojawił się między nimi .
Wiecie jakie to uczucie , gdy wyłączy się telewizor trzymając rękę przy nim(Szybce) , czułem właśnie coś takiego lecz w słabszym stopniu .
Bez zastanawiania chciałem połączyć paski z lewej i prawej dłoni , odpychały się lekko jednak gdy już najechały na siebie , te dziwne uczucie nasiliło się ( chodzi o wcześniejsze uczucie z telewizorem ) . Wtedy te uczucie przechodzi na całe dłonie a między nimi powoli "coś" staje się
coraz bardziej wyczuwalne . Utrzymuje ten stan po jakimś czasie (pewnie osiągnięciu jakiegoś limitu lub coś) wpierw palec wskazujący całkiem się prostuje a następnie wykrzywia(Lekko bolesne odczucie) palec zarazem staje się czymś jakby łącznikiem/przekaźnikiem czy kumuluje w sobie wiele tej energii zwykle chwile po tym zaprzestaje ćwiczenia , czuje się osłabiony a moje ręce powoli wracają do normalności .

Napisałem ten temat z nadzieją iż dowiem się czegoś nowego o tym dlaczego dzieje się tak a nie inaczej ,
samemu trudno jest sobie to poukładać . Wszystko co tu napisałem to tylko moje domyślenia i nie są napisane ''fachowo" .

Użytkownik Luki04 edytował ten post 22.11.2009 - 14:44

  • 0

#2

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm. No to masz chłopie fajnie . A tak na serio to pogadałbym o tym z kimś , poczytał jeszcze trochę na forum itp. Bo do lekarza to odradzam bo cię odrazu zaszyją w kaftan. Ciężko powiedzieć ...Sorry :(
  • 0

#3

Luki04.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapomniałem napisać ze PSI-BALL staje się wyczuwalna po paru sekundach 2/10 sek , jednak nie doszedłem jeszcze do tego by stała się widzialna .
W pierwszym poście na dole miało być PSI* nie PIS :P , było rano i byłem zmęczony wiec się pomyliłem .
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Teraz po krótkiej medytacji (2 ,3 ,6 minut) z świecą czy bez (częściej z świeca) jestem w stanie szybko wytwarzać słabe ''płomyki" jeden po drugim."


Bardzo prosimy o nagranie wideo. Pewnie go nie będzie, jak to zawsze w przypadku tego typu rzeczy.
  • 0

#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Luki04 - napisałeś że chcesz sobie " wszystko poukładać ". Obawiam, że zajmie Ci to dużo czasu więcej niż masz teraz obecnie lat. Tak na początek poczytaj sobie na temat aury, a jest ich kilka. O promieniowaniu przedmiotów tz. martwych i żywych. Dowiedz się jak rozróżnić powidok, od promieniowania aury. Istnieje oczywiście możliwość, że posiadasz spontaniczne widzenie na niższych poziomach ( wibracjach ) świata subtelnego. Istnieje również mozliwość, że posiadasz naturalną umiejętność wzbudzania i odczuwania energii. Zdarza się że posiadana przez nas właśnie taka umiejętność zanika po okresie dojrzewania. Jest to również naturalne. Postaraj się poczytać o pozyskiwaniu energii oraz jej kumulowaniu. Dobrze będzie jak poznasz różnicę pomiędzy medytacją a koncentracją. ( 2, 3, czy 6 min. koncentrację na czymś tam, trudno jest nazwać medytacja ) Powodzenia w ćwiczeniach.

Użytkownik Aidil edytował ten post 24.11.2009 - 09:19

  • -1



#6

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj. Powiem Ci, że mnie wystraszyłeś. Potrafisz tworzyć tzw. płomyki a nadal próbujesz się dowiadywać o psionice na forum ? :)
Nie zrozum mnie źle, poprostu zabrzmiało mi to jak lekka prowokacja ;d
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych