Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sytuacje, które się już wydarzyły


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

DaMeK.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Jestem nowy, a więc nie wiem czy był podobny temat więc proszę o wyrozumiałość.
Otóż nie wiem jak zacząć, ale może zacznę od tego, że powiem najpierw o co chodzi.
Mam takiego coś dziwnego, śni mi się przyszłość, albo podświadomie znam daną sytuacja, np. siedzę w pokoju gram na komputerze, dzwoni do mnie kolega, a w tym czasie przychodzi mama i mówi, że jest obiad - ( jak dzwonił telefon spojrzałem-pisało Kuba przypomniało mi się to, że ja już tą sytuację przerabiałem-wiedziałem już, że mama przyjdzie i powie o obiedzie- i tak też się wydarzyło) I to dziwne uczucie, że ja już tą sytuację przeżywałem i widziałem -,- Naprawdę trudno mi to wyrazić słowami, mówiłem o tym mamie, różnym osobom, nikt nie raczył porozmawiać o tym ze mną szczerze. Trudno to opisać słowami. To się zdarza różnie, co pół roku, co miesiąc, czasami dwa dni pod rząd. Trwa to już od 3-4 lat. A wiecie co jest najgorsze?? Jak komuś mówię o tym to uważają mnie za jakiegoś stukniętego, dlatego piszę do was. Może tutaj się czegoś dowiem.
Czekam na odpowiedzi i proszę o nie wyśmiewanie się i żartowanie. Dodam tylko, że mam 15 lat.

Użytkownik DaMeK edytował ten post 21.11.2009 - 16:48

  • 0

#2 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Zacznij od zmiany nazwy tematu :)
3.8 Tytuły tematów powinny być trafne i przedstawiać dokładnie treść problemu zawartego w temacie.

Myślę, że to jest nic innego jak Deja Vu.
  • 0

#3

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, jest to Deja Vu. To nic niezwykłego.
Przeżywa to 90% populacji ludzkiej.
Ja też mam to średnio 2 razy na miesiąc.
Jeszcze nie wiadomo dlaczego to się dzieje.
  • 0

#4

DaMeK.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za odpowiedzi. Czytając przed chwilą wiele dowiedziałem się z tego artykułu oraz komentarzy pod nim. Pozdrawiam :)
  • 0

#5 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja też coś od siebie dodam. W okresie kulku ostatnich miesięcy 4-5 ? jakoś tak miałem dziwne sny . Mianowicie śniłą mi sie jakaś sytuacja oraz w pewnym momęcie ogarniało mnie poczucie lęku.Miałem ze 4-5 takich snów (wszystkei pamiętałem odziwo i zastanawiałem siępo nich co mogą oznaczać ) .A w ostatnich 2-3 tygodniach wszystkie te sytuacje miały swoje odzwierciedlenie w życiu codziennym. Do teg ostopnia to odczułem poniewarz sutuacje potrafiły sięnakładać nawet po 2 na dzień .Nie wiem jak to wyjaśnić . Deja vu nie było to na pewo gdyż pamiętam jak analizowałem te sny bo mi sie śniły ... :\

Dodam ,że jak byłem mały miałem podobne sny tłumaczyłme sobie czesto ,ze to było tylko deja vu ale tak jak w tym przypadku byłem świadom ,że mi sie to śniło i nawet opowiadałem o tym rodzinie po tym jak mi sie to śniło ...

Dołączona grafika
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych