Skocz do zawartości


Zdjęcie

przepołowienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie chciałem tylko powiedziec, że nie zabardzo wiedziałem gdzie to umieścić, bo jest to tylko sztuczka iluzjonisty. Ale jak on to zrobił.... może ma ktoś jakieś pomysły
A teraz filmik
Jeśli temat powinien być gdzieś indziej, to proszę o przeniesienie, będę wiedzial na nastepny raz.
  • 0

#2

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podałeś zły adres do filmiku, chyba że chodzi Ci o "Bike Trials from Łódź".
  • 0



#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podałeś zły adres do filmiku, chyba że chodzi Ci o "Bike Trials from Łódź".


Jak tylko zobaczyłem tytuł w pasku od razu to wyłączyłem , bo nie pasuje to do iluzjonisty :lol :
  • 0



#4

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba chodzilo mu o to:



Sam nie wiem jak to zrobil - wyglada to masakrycznie.
  • 0

#5

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Filmik dobry ale widać wyraźnie że nogi tej "rozerwanej" babki to sztuczny stelaż bo Criss Angel popełnił mały błąd - w momencie rozerwania chyba niechcący przycisnął za mocno na dolną częśc ciała i widać jak cała konstrukcja się ugięła.
A jak on to zrobił? Współpracuje z kobietą bez nóg i to cała sztuczka :)

Dla mnie Criss Angel i David Blane to najlepsi obecnie iluzjoniści na świecie.
  • 0

#6

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od kiedy tylko usłyszałem o Crissie uznałem go za ekstraklasę iluzjonizmu...pytanie tylko, czy to wciąż zwykła sztuczka.
  • 0



#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:wow: :wow:
Dobrze ze to tylko sztuczka iluzjonisty ;-)

Od momentu przepolowienia kamera skacze jak oszalala- bardziej zajmuje sie przerazonymi gapiami niz pelzajacym tulowiem. Odpowiedni montaz robi swoje :P

Filmik dobry ale widać wyraźnie że nogi tej "rozerwanej" babki to sztuczny stelaż bo Criss Angel popełnił mały błąd - w momencie rozerwania chyba niechcący przycisnął za mocno na dolną częśc ciała i widać jak cała konstrukcja się ugięła.
A jak on to zrobił? Współpracuje z kobietą bez nóg i to cała sztuczka :)

Chyba najbardziej prawdopodobne, ale wtedy trzeba zalozyc ze widzowie sa podstawieni (calkiem prawdopodobne, bo takiej sztuczki nie robi sie dla gromadki gapiow, a to wyglada na sztuczke dla telewizji) bo ta kobieta najpierw normalnie podchodzi do lawki wiec wtedy nie ma jeszcze stelazu zamiast nog :smile: . Prawdopodobnie w 01:14 nastepuje podmiana na podobna kobiete bez nog + stelaz (zmiana kamery ;-) ) A potem jest juz z gorki :-D

Chcialbym to zobaczyc na zywo, bylo by ciekawie
  • 0

#8

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od kiedy tylko usłyszałem o Crissie uznałem go za ekstraklasę iluzjonizmu...pytanie tylko, czy to wciąż zwykła sztuczka.


Sztuczka - nawet iluzjoniści którzy lubia roztaczać wokół siebie mroczną tajemnicę nie mówią że jest to coś ponad iluzję. Środowisko iluzjonistów jest bardzo solidarne i jak ktoś zdradza tajemnicę zawodu to wie że jego kariera iluzjonistyczna właśnie se zakończyła.

Ludzie obserwujący tą sztuczkę są tak samo "nie podstawieni" jak ci z reklam proszków co do nich Zygmunt Chajzer przychodzi :-D
  • 0

#9

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

:surprised: :shock: Nawet jesli to tylko iluzja, to i tak robi wrażanie...
  • 0



#10

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorki, żeczywiście pomyliły mi się linki. [Akurat wtedy ich dużą ilościa obracałem a nie sprawdziłem ;/]
Na szczęscie znaleźliście ten właściwy filmik...
No niby gościówka bez nóg, ale paluchami rusza gdy ją przepoławia. Tak czy siak to wszystko fake :s
  • 0

#11

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... bardzo sprytne, szkoda tylko że ewidentnie widać, iż jest to fotomontaż. Według mnie kręcone to było na pare razy, a nie jako jedna całość, co mówi już samo przez sie. Poza tym zamiast filmować dalej pełznący korpus to nagle niewiadomo po co zajął sie kamerzysta tłumem. A skoro to miałoby być prawdziwe, to rozpołowienie nastąpiło w takim miejscu na ciele, że wszystko wylazłoby na wierzch. Tak czy siak przeciętni oglądacze mieli troche emocji ;] :-D
  • 0

#12

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! kiedy pierwszy raz pooglądałem ten film wydawało mi się że ta kobita została naprawdę przepołowiona ale kiedy zacząłem czytać komentarze ta wiara szybko znikła!!! postanowiłem że dokładnie przeeanalizuje ten film! oglądałem go po kilka razy ale nic nie mogłem ciekawego wychwycić! gdy oglądałem go po raz 10 lub 11 zauważyłem mały szczegół! ok. sek. 89 kiedy "rozciągają" tą kobietę wszyscy patrzyli na tułów lecz ja popatrzyłem na nogi! po "rozciągnięciu" tej kobiety one nadal się ruszają!!!! ten szczegół mnie zszokował! jeśli chce ktoś to dobrze ująć radzę oglądać film od ok. 83 sek.! Patrzcie wszyscy na nogi nie na tułów! Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?!
  • 0

#13

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już to wcześniej napisałem, że sie jej nogi ruszają.
  • 0

#14

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o kurcze efekt powalający :surprised: jak on to zrobił??, brawa dla niego,
  • 0

#15

Zeus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba podałeś zły link do tego filmu :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych