Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ceny sluchawek


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam.
Chcialbym sie dowiedziec jedna rzecz odnosnie sluchawek, a mianowicie - cen. Wiem, ze sa tanie, srednie i drogie, znam kolesi co kupuja za 5 dych, a jeden to 300 stowy dal. Wg mnie to szczyt glupoty, aby zamiast super procka kupic sluchawki za 300 zl. Wlasnie dlatego chcialbym wiedziec dlaczego sa takie ceny.

Jak dla mnie wystarcza nawet za 8 zl (prawda jest, ze raz mialem w komplecie z mp3, po roku siadl lewy, pozniej kupilem jakies tanie i tez robily rok - no ale swoje wycierpialy: mroz, upaly, zgiecia, rozciaganie itd.)

#2

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam.
Chcialbym sie dowiedziec jedna rzecz odnosnie sluchawek, a mianowicie - cen. Wiem, ze sa tanie, srednie i drogie, znam kolesi co kupuja za 5 dych, a jeden to 300 stowy dal. Wg mnie to szczyt glupoty, aby zamiast super procka kupic sluchawki za 300 zl. Wlasnie dlatego chcialbym wiedziec dlaczego sa takie ceny.
...


Sprawa jest prosta :) :
- jakosc odsluchu
- jakosc wykonania
- lans :)

Osobiscie wazne dla mnie sa dwie pierwsze cechy. Ale wypowiadanie sie w tym temacie nie ma sensu. Tak wiec zapraszam do np. "sklepu nie dla itiotow" z jakims odtwarzaczem (tylko nie za 8zl, Ipod bedzie oki) z ulubionymi plytami/utworami tylko nie w MP3 !!! i posluchanie roznic na sluchawkach za 5, 100 i 500 zlotych. Zapewniam Cie ze nawet jak nie masz dobrego sluchu muzycznego, uslyszysz roznice...

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co to ma wspólnego z forum Paranormalne ?
Zamykam a na PW wyślij mi wiadomość gdzie można kupić najtańszą kapustę kiszoną.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych