Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewidzialny wybawiciel.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałabym wam opowiedzieć jedno z najbardziej niesamowitych spotkań z nieznanym w moim życiu.
Chodziłam wtedy jeszcze do szkoły średniej, mieliśmy zastępstwo na matematyce. Profesorka była postrachem szkoły, siedzieliśmy jak myszki ,chowając się za siebie. Tego feralnego dnia każda wywołana do odpowiedzi osoba siadała z oceną niedostateczną. Byłam zupełnie nieprzygotowana a zadanie na tablicy bylo czarną magią. Modliłam się gorąco by nie wzieła mnie do tablicy, jednak stało się inaczej. Krzyczałam w myślach Boże pomóż mi! Boże ratuj mnie! Zadania na tablicy nie tknełam. Cały czas żarliwie modliłam się o pomoc. Pierwszą dziwną rzeczą było to że profesorka widząc że nie zrobilam zadania nie posadziła mnie na miejsce jak zrobiła to z moimi poprzednikami. Ku mojemu zaskoczeniu zadała mi pytanie dotyczące jakiegoś twierdzenia. Nie muszę mówić że nie znałam odpowiedzi. Ogarnięta panniką wzywalam pomocy. I tu stała się rzecz niesamowita.
Nagle w odpowiedzi na moje mentalne błagania usłyszałam głos innych myśli.
-Mów!- zabrzmiało w mojej głowie
-Jak mam mówić skoro nie znam odpowiedzi na to pytanie!
-Otwórz usta!-usłyszałam w odpowiedzi.
Nie miałam nic do stracenia, zrobiłam jak kazał mój wybawca. Powątpiewając w sens tego co robie rozchylilam usta . To co się później stało wprawiło mnie w osłupienie. Ktoś posługując się moją barwą głosu odpowiadał na zadane pytanie! Wytrzeszczylam oczy ze zdumienia, co nie uszło uwadze moich koleżanek. Moja świadomość była jakby odsunięta, mogła się tylko przyglądać temu co się ze mną działo. Po udzielonej odpowiedzi przez mojego niewidzialnego pomocnika , wrócilam na swoje miejsce. Natychmiast podziękowałam mu mentalnie.Nie odezwal się już. Profesorka zadowolona z odpowiedzi sadza mnie z trójką.
To tyle! Niesamowite prawda?!




































































  • 0

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trzeba przyznać, że to czego doznałaś było wspaniałe... Dowodzi to siły ducha.
Wygląda na to, że to był taki nietypowy chanelling :)
  • 0

#3

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

świetny sposób na odpytki ustne i kartkówki... trzeba to wypróbowac w przyszłym roku szkolnym. Bo teraz już gimnazjum kończe
  • 0



#4

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak żeby tylko było to takie proste!
  • 0

#5 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ty tego dokonalas:) czyli jest mozliwe..trzeba tylko wierzyc i uaktywnic pewna czesc umyslu:)
  • 0

#6

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś słyszałam również głos obcych myśli i to w sytuacji która nie stawia mnie w zbyt korzystnym świetle.
Nie cierpie robactwa, widząc małą szczypawkę na stole zamachnełam się by ją zabić.I tu rzecz dziwna , czas jakby stanoł w miejscu.
-Co ci zrobiło to maleństwo?
-Nic !-odpowiedziałam i zabiłam biedactwo.
Zauważyłam że gdy słysze głosy moje serce bije jak szalone a świat na zewnątrz jakby zwalniał tempo. Jako dziecko często je słyszałam nie raz były to tylko śmiechy lub ponaglenia. Nie bałam się ich bo były od zawsze . Myślalam że to normalne i wszyscy je słyszą. Jest coś takiego jak jasnosłyszenie prawda?
  • 0

#7

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja kiedyś jak byłem ze znajomymi z osiedla to mnie sie wydawało tak jakbym był w filmie... takie miałem wrażenie...
  • 0

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś słyszałam również głos obcych myśli i to w sytuacji która nie stawia mnie w zbyt korzystnym świetle.
Nie cierpie robactwa, widząc małą szczypawkę na stole zamachnełam się by ją zabić.I tu rzecz dziwna , czas jakby stanoł w miejscu.
-Co ci zrobiło to maleństwo?
-Nic !-odpowiedziałam i zabiłam biedactwo.
Zauważyłam że gdy słysze głosy moje serce bije jak szalone a świat na zewnątrz jakby zwalniał tempo. Jako dziecko często je słyszałam nie raz były to tylko śmiechy lub ponaglenia. Nie bałam się ich bo były od zawsze . Myślalam że to normalne i wszyscy je słyszą. Jest coś takiego jak jasnosłyszenie prawda?


wydaje mi sie ze To jest Twoj opiekun, Aniol stróz...On Ci podpowiada co robic w danej chwili
  • 0

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa sprawa widac ze masz pewne niecodzienne zdolnosci :) tylko pogratulowac. Staraj sie je rozwijac byc moze pomoze tutaj jakas forma medytacji :)
  • 0



#10

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ariadna, a może ktoś z klasy ci pomógł? Może miałaś w kalsie kogoś kto mógł by mieć takie zdolności i na tyle cię lubił że postanowił ci wtedy pomóc?
  • 0

#11

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest wspaniałe! Tylko pozazdrościć! :) Myśle, że gdyby ludzie byliby bardziej otwarci może i każdy by tak miał... Niestety na to nie można liczyć esh... ;-)
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mam nadzieje ze my tez kiedys osiagniemy taki poziom uduchowienia,
skoro ona potrafi kontaktowac sie ze swoim aniolem strozem...
  • 0



#13

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duch opiekuńczy, anioł stróż a może wyższe Ja? Wszyscy musimy być otwarci na takie zjawiska a wtedy kto wie? Św. Augustyn powiedział: Cuda nie wydarzają się wbrew Naturze, a jedynie wbrew temu, co wiemy o Naturze.
  • 0

#14

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ariadna, naprawde pozazdroscic ci tego. Ale czemu zabilas robaczka? Co ci ono zrobilo, zyje sobie spokojnie a ty z zimna krwia zabijasz go... :hmm:
  • 0

#15

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabiłam bo zła kobieta ze mnie ;-) Mogę ci jednak obiecać,że nie będzie kolejnej egzekucji! Pracuje nad sobą!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych