Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Secret World


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dawno temu już pisałem tutaj o tej grze :D Ale się trochę nowych informacji pojawiło.

To gra na, którą czekam już dwa lata :) Będzie to MMO w którym wcielamy się do jednej z trzech tajnych organizacji (Illuminati, Templariusze i Smok (Dragon)). Autorzy wykorzystali różne mity, legendy itp. takie jak na przykład pusta Ziemia. Taki krótki opis z Gry-Online:

Gra prezentuje nam alternatywną teraźniejszość, w której obok naszego świata istnieje drugi, równoległy, podobny, lecz mroczny i ogarnięty wojną, w którym magia jest czymś całkowicie powszechnym. Otoczka fabularna skupia się na starożytnych mitach, legendach, tajemnicach oraz teoriach spiskowych. Warto dodać, że w trakcie procesu kreacji The Secret World twórcy czerpali inspirację z takich dzieł jak film The Ring czy stworzona przez H. P. Lovecrafta mitologia Cthulhu. W tym po części wyimaginowanym uniwersum zadaniem gracza jest przede wszystkim krucjata przeciwko siłom zła, która zaprowadzi nas do takich miejsc jak Londyn, Nowy York czy Seul. Produkt oferuje ogromne, przeznaczone do eksploracji tereny, które zamieszkiwane są przez różnej maści potwory z innego wymiaru.
Dodam, że będzie można przenosić się w czasie i miejscach, na przykład do starożytnego Egiptu.

Odkąd usłyszałem o tej grze w maju 2007 stała się moją grą marzeń :D Szkoda tylko, że nie wiadomo kiedy wyjdzie, ale pewnie najwcześniej w przyszłym roku. A jeśli części z was coś to mówi, to główny projektant gry tworzył The Longest Journey (Najdłuższą podróż) i Dreamfall :)

No i na koniec ciekawy bonusik, którego możecie spróbować nawet jak nie interesujecie się grami. Na oficjalnej stronie jest mały test, który pokaże wam do jakiej frakcji powinniście trafić. Mi wyszło Dragon, ale prawie też Templariusze. I się nie mogę zdecydować :)

http://www.darkdaysarecoming.com/ (Invitation Test, albo te wystające zapałki; i przy okazji macie szansę załapać się do bety)

I polecam obejrzeć te dwie animacje (oczywiście nie bezpośrednio z gry, ale świetne)

http://www.youtube.com/watch?v=lsLXQEeLiI0

http://www.youtube.com/watch?v=D_V47Cvus14

Użytkownik Cthulhu edytował ten post 04.09.2009 - 11:26




#2

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta gra zajmuje zaszczytne miejsce obok Diablo 3 na szczycie listy produkcji których nie mogę się doczekać.Dobrze wiedzieć,że nie jestem jedyny ;)



#3

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzięki za cynk Cthulhu, zapowiada się nieźle. Niestety chyba trochę sobie poczekamy, skoro nawet nie ma jeszcze zapowiedzi kiedy wyjdzie :C

W teście wyszło Illuminati ;j

#4

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwszy raz słyszę o tej grze i zapowiada się całkiem nieźle. Wyszło mi illuminati w teście ;)

#5

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wyszedł mi dragon. Też o gierce nie słyszałem, ale zapowiada się całkiem spoko.



#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dopisuję się do Dragonów ;) Nie słyszałem, ale z chęcią zainwestuję w tą grę jak już pojawi się na rynku ^^ no chyba, że fundusze wydam na Diablo III xD



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych