Skocz do zawartości


Zdjęcie

Upiorny obraz z telefonu komórkowego wywołuje poruszenie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie,gdzie ten duch? ta starsza kobieta po lewej stronie??
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No jak widać nie zrozumiałem ironii :P

Dokładnie o tę babcie nam chodzi :P Nie widzisz jaka ona straszna na 1 zdjęciu? xD
  • 0



#18

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paranormalność artykułu opiera się tylko i wyłącznie o zdanie kobiety: oprócz nas nikogo tam nie było. To co najmniej za mało...


Spoglądając na zdjęcie dokładnie nic nie wskazuje na obecność istoty niematerialnej. Dżekson nie wiem dlaczego nasze opinie odbierasz tak negatywnie, jeśli ktoś chce nas nabrać to ta amerykanka nie Ty. Jeśli na zdjęciu nie ma ducha to wcale nie odnacza iż takowe w ogóle nie istnieją.
  • 0

#19

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha "upiorny obraz", a tam miło wyglądająca staruszka.. tytuł jak z interi.

Faktem jest, że jeśli to jest zdjęcie ducha to lepszego długo nie będzie, a jeśli nie.. to babsko kłamie. Tyle można na temat zdjęcia powiedzieć, bo skoro nie mamy żadnego w 100% pewnego zdjęcia wykonanego już duchowi, to skąd mamy wiedzieć jak i czy wyjdą na zdjęciu? Może właśnie tak normalnie jak zwykła postać, a to że powinna być zamazana, transparentna, albo w białej pościeli to nasze przekonanie.
Aby dojść prawdy trzeba by autorkę zdjęcia poddać testom na wykrywaczu albo torturom, póki co nic nie wiemy poza tym że zdjęcie nie było manipulowane.
  • 3

#20

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktoś se ewidentnie zrobił jajca xD
  • 0

#21

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

b0mber0, no chodź jedna osoba mnie zrozumiała.. cały myk polega na tym, że sami nie wiemy jak prawdziwy duch wygląda, więc dlaczego odrazu odrzucamy to zdjęcie, nasz światopogląd opiera się raczej na filmach, które oglądaliśmy lub bajkach, gdzie duch lewitował w powietrzu mając na sobie prześcieradło [czyt. po prostu biała poświata]..
  • 1



#22

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Litości ludzie.. rozumiem, że wakacje, w polityce spokój, kryzys się przejadł wszystkim - sezon ogórkowy w pełni.

I to jest odpowiedź moim zdaniem co do tego newsa.



  • 0



#23

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najważniejsze zdanie w całym arcie:

Jednakże, powiedziała, że były tylko same we dwie w domu, podczas, gdy zdjęcie zostało zrobione.


Czyli wybór pomiędzy "najlepsze zdjęcie "ducha" / "100% fake" bazuje na wierze w ludzi. Biorąc pod uwagę, co niektórzy zrobią żeby choć na chwilę zaistnieć "medialnie" (tym bardziej w US), bardziej skłaniam się ku temu drugiemu.
  • 0

#24

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeżeli duchy posiadają oczy zdolne do odbijania światła, to jest to duch, ale z tego co mi wiadomo, to chyba mało prawdopodobne :D
  • 0

#25

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to duch czy też nie,ale dla mnie zdjęcie jest wyjątkowo przerażające.

Jest coś mrożącego krew w żyłach w tej postaci za dzieckiem (nie wiem czy to kobieta,ja w pierwszym wrażeniu zobaczyłam mężczyznę).

Racją jest,że nas nigdy się nie zadowoli-jak duch jest niewyraźny,to narzekamy,jak jest ostry,to też źle.

No bo jak ma wyglądać duch? Taki idealny?

Prawdę zna jedynie ta kobieta,która robiła zdjęcie i jeżeli rzeczywiście nie było w mieszkaniu nikogo poza nią i dzieckiem-to ja jej naprawdę szczerze współczuję.

Widać po komentarzach,jak każdego straszy co innego. Niektórym "duch" wydał się nawet sympatyczny (o zgrozo).

Dla mnie jest koszmarny-do tego stopnia,że boję się na zdjęcie patrzeć!!!

Może to przez te nienaturalnie wąskie źrenice,ten kolor oczu,tę opuchliznę na twarzy... brrr...

Użytkownik bianka edytował ten post 02.09.2009 - 16:15

  • 0

#26

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up Raczej rzadko się zdarza, by człowiek w tym wieku wyglądał lepiej :P

Pierwsze zdjęcie faktycznie jest jakieś dziwne. Mi również, się wydaje że to mężczyzna, ale ma dziwny wyraz twarzy... (OT - czyżby Pedobear zdjął maskę? :D ) Co do drugiego - mnie jakoś nie przeraża. Gdyby nie to, że jest tu napisane że to duch to w życiu bym się nie domyślił... I czy mi się wydaje czy ta babcia na drugim zdjęciu rzuca cień na ścianę i szafki? :P Jeśli tak, to raczej nie jest to duch, bo jako że nie ma ciała - raczej cienia nie rzuca.

A swoją drogą, zobaczcie na oczy tej dziewczynki na pierwszym zdjęciu! To na pewno kryształowe dziecko! (taki marny żarcik, gdyby ktoś nie załapał...)

edit: @down
Faktycznie. No cóż. Wyszedłem na idiotę... :P

Użytkownik Geniusz edytował ten post 02.09.2009 - 20:17

  • 0

#27

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Haha, ale drodzy państwo, mi się wydaje, że na drugim zdjęciu jest pokazane po prostu jak ta babcia wyglądała za życia, a nie zdjęcie upiora xD
A widzę, że niektórzy uważają, że drugie zdjęcie to też zjawa ; dddd



Dla mnie niestraszne.
  • 1

#28

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Kiedy było robione zdjęcie były w domu tylko we dwie" hmm więc kto robił zdjęcie? i to w dodatku telefonem?! Ja rozumiem jak by stał APARAT Cyfrowy na trójnogu bo tam można ustawić automatyczne robienie zdjęć ale telefonem? Ona widać wyraźnie że była zaskoczona robionym zdjęciem a ta stara baba to niemożliwe aby była duchem. Widać za nią jej cień który powstał w momencie błysku Flesha. Dla mnie fikcja
  • 0

#29

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem prawie pewien, że drugie zdjęcie nie przedstawia żadnego ducha. Co więcej, nawet nie miało go przedstawiać. Tak jak jeden z moich poprzedników zauważył, drugie zdjęcie zostało dodane prawdopodobnie tylko po to, aby pokazać jak wyglądała ta starsza pani za życia. Wy natomiast nie słusznie stwierdziliście, że to zdjęcie ma również przedstawiać coś paranormalnego :P
A co do samego poprawnego - czyli pierwszego - zdjęcia. Postać stojąca za dzieckiem w żadnym razie nie przypomina mi tej pani przedstawionej na drugim zdjęciu. Co więcej, wydaje mi się, że ten człowiek jest mężczyzną w wieku około pięćdziesięciu lat.
Sądzę, że zdjęcie nie jest niczym niezwykłym, natomiast historyjka została wymyślona ot, tak, żeby zrobić sensację.
  • 0

#30

JooqooL.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki fake, jaka fikcja jakie cienie i w ogóle o jakie duchy tu się rozchodzi!?

To co nam pokazano to najzwyklejsze dwa zdjęcia. Na tym pierwszym jest dziewczynka, a za nią stoi starsza pani najprawdopodobniej i tyle. Co wy znowu z jakimiś duchami? Jeżeli to jest duch to ja mam setki zdjęć z takimi duchami, na jednym za mną jest chyba 30 czy 40 duchów, bo zdjęcie robione na placu w centrum Paryża, a przecież byliśmy tam wtedy sami, uwierzcie mi. ;]

Zamknąć temat!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych