Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wallie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam, witam :P Mam nadzieję że twoje posty będą owocne :D

#17

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe ja prawko mam więc wożę się uniakiem rodziców, bo ojciec Vitarą nie chce mi dać pojeździć :P



#18

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój Fiacik gada, System Blue&Me


Hehehe ;)) ale to raczej nic paranormalnego ;)))



ooojej to ja już szybciej na panelu cel jazdy wpiszę.. jakbym tak miał na co dzień tego używać to ktoś by tego nie przetrwał :grr: dość mnie irytuje jak taki system jest w jakimś urzędzie, żeby się jeszcze we własnym aucie katować..

#19

Wallie.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Mój Fiacik gada, System Blue&Me


Hehehe ;)) ale to raczej nic paranormalnego ;)))



ooojej to ja już szybciej na panelu cel jazdy wpiszę.. jakbym tak miał na co dzień tego używać to ktoś by tego nie przetrwał :grr: dość mnie irytuje jak taki system jest w jakimś urzędzie, żeby się jeszcze we własnym aucie katować..


Działa przyjemnie, dobry system, ma bluetooth do łączenia z telfonem, ogolnie przydatna rzecz, navi tez fajnie chodzi ;))

#20 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj :) Choć muszę Ci się zwierzyć, że 16 lat nie mam, mam prawo jazdy, jednak do samochodów jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Ale to chyba dlatego, że jestem inny ;)

#21

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Brawo dla tego pana! Samochody, komputery i sport u facetów są tym samym, co tipsy i kosmetyki dla dziewczyn - typowy, stereotypowy temat przedstawicieli danej płci.

Bo gadanie o laskach i facetach jest jak najbardziej naturalne i pożądane z punktu widzenia przetrwania gatunku.

#22

Wallie.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj :) Choć muszę Ci się zwierzyć, że 16 lat nie mam, mam prawo jazdy, jednak do samochodów jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Ale to chyba dlatego, że jestem inny ;)


Różnie bywa ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych