Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadkowe zdjecia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#46

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NoMeansNo, też mi się tak wydaje, ciekawe czy swiadków też wmontowano? :rotfl:
  • 0



#47

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NoMeansNo,  też mi się tak wydaje, ciekawe czy swiadków też wmontowano?   :rotfl:

Chyba też. Nawet sam NY takze ;-)

Jeżeli jest to spisek (w co akurat ja nie wierzę) to czemu zamiast ułatwić sobie zadanie - czyli wykorzystywac "analogowe" bardzo łatwo dostępne środki techniczne czyli "zwykły" samolot z odpowiednim naprowadzaniem na cel, to trzeba sięgać po zawodniejsze metody cyfrowe?
Mniejsze ryzyko dekonspiracji, wiecej świadków mogacych potwierdzić, co widzieli na własne oczy (np. zanim samolot znalazł się nad rejonem centrum miasta - moze ktoś widział samolot przed NY itp.). Tu tymczasem skomplikowany system projekcji (jak rozumiem) samolotu na niebie. Czyli jezeli mamy zrobić cos łatwego - to lepiej utrudnijmy to sobie maksymalnie i zaryzykujmy, że nastapi awaria i samolot nagle zniknie w powietrzu. :wow:
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze dlatego ze naiwni amerykanie mysla ze ludzie sa tak glupii ze sie nabiora? :smile:
  • 0

#49

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moze dlatego ze naiwni amerykanie mysla ze ludzie sa tak glupii ze sie nabiora? :smile:

Własnie w tym kryje sie problem. W posadzaniu kogos o głupotę w szczegółach, przy a jednoczesnym przyznawaniu, o ile chodzi o kwestie światowe, genialnosci w zakulisowym kierowaniu światem. Ludzie sprawujący tajemny rządy nad światem, manipuljący, okłamywujący itp. itd. jednoczesnie w szczegółach stosują metody godne nastolatków.
  • 0

#50

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teoria o wmontowaniu to jest yba nic innego jak naginanie pałki. Takie cuś by nie przeszło...
  • 0

#51

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teoria o wmontowaniu to jest yba nic innego jak naginanie pałki. Takie cuś by nie przeszło...


Jeśli ktoś ma informacje na ten temat prosimy o link :)
  • 0



#52

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]

Teoria o wmontowaniu to jest yba nic innego jak naginanie pałki. Takie cuś by nie przeszło...


Jeśli ktoś ma informacje na ten temat prosimy o link :)

Ale o so choci?? :P
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]

Teoria o wmontowaniu to jest yba nic innego jak naginanie pałki. Takie cuś by nie przeszło...


Jeśli ktoś ma informacje na ten temat prosimy o link :)

Ale o so choci?? :P


O teorie wmontowania i rzekome dowody potwierdzajace tą teorie o których mówił Euri :)
  • 0



#54

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To kolejny dowód jak łatwo spreparować zdjęcia lub filmy.
Ja ostatnio zrobiłem mały fotomontaż (dla żartu). Miałem zdjęcie jednego z "lubianych" pracowników firmy, zdjęcie Saddama z wystąpienia w irackiej TV, zdjęcie Osamy w turbanie.
Dysponując kilkoma programami wkleiłem ładnie głowę kolegi w miejsce głowy Saddama, dorzuciłem turban Osamy, przepuściłem obraz przez kilka filtrów i nikt nie mógł uwierzyć, że to fotomontaż. :mrgreen:

Zdjęcia nie zamieszczę, bo podejrzewam, że koleś nie byłby z tego zadowolony :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-18, 17:35 ]
Spreparowanie tego "zdjęcia" trwało jakieś pół godziny. :mrgreen:
  • 0

#55

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To kolejny dowód jak łatwo spreparować zdjęcia lub filmy.
Ja ostatnio zrobiłem mały fotomontaż (dla żartu). Miałem zdjęcie jednego z "lubianych"  pracowników firmy, zdjęcie Saddama z wystąpienia w irackiej TV, zdjęcie Osamy w turbanie.
Dysponując kilkoma programami wkleiłem ładnie głowę kolegi w miejsce głowy Saddama, dorzuciłem turban Osamy, przepuściłem obraz przez kilka filtrów i nikt nie mógł uwierzyć, że to fotomontaż.   :mrgreen:  

Zdjęcia nie zamieszczę, bo podejrzewam, że koleś nie byłby z tego zadowolony   :mrgreen:  

[ Dodano: 2006-06-18, 17:35 ]
Spreparowanie tego "zdjęcia" trwało jakieś pół godziny.   :mrgreen:


Dlaczego miałby być niezadowolony? Przecież nie widać jego twarzy. :mrgreen:
Co do rzekomego "wmontowania" samolotu to powiem tylko tyle - ktoś się za bardzo zagalopował, wymyślając taką teorię. :) Euricide - pisałeś, że są jakieś dowody. Mógłbyś je, w miarę możliwości, przedstawić? ;)
  • 0

#56

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego miałby być niezadowolony? Przecież nie widać jego twarzy.


Właśnie chodzi o to, że widać jego twarz dokładnie, ma na głowie turban (zakrywa tylko włosy, nie całą twarz) i ma korpus Saddama :mrgreen:
  • 0

#57

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Euricide - pisałeś, że są jakieś dowody. Mógłbyś je, w miarę możliwości, przedstawić?


Ok postaram sie na dniach bo faktycznie istnieja takie teorie :) co nie znaczy ze w nie wierze. Moze zbyt pochopnie uzylem slowa "dowody", chodzi raczej o pewne hipotezy, ktore pasowalyby do teorii "no planes" i WTC
  • 0



#58

jogger.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ma ktos moze linka czy jakies wiadomosci o dziwnym zbiegu okolicznosci - 9/11 do pracy w WTC nie przyszlo 4k zydow (gdzies o tym slyszalem tylko nie wiem dokladnie o co chodzi, a chcialbym :mrgreen: )
  • 0

#59

raveno.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam znalazłem te rzekome dowody na to, że nie było żadnego samolotu :hmm:. Zamieszczę tu link :

http://www.rzeszow.m.../usa911_12.html

Przesunąć trochę na dół, chociaż można przeczytać od początku...
  • 0

#60

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam znalazłem te rzekome dowody na to, że nie było żadnego samolotu :hmm:. Zamieszczę tu link :

http://www.rzeszow.m.../usa911_12.html

Przesunąć trochę na dół, chociaż można przeczytać od początku...


Ten link znałem ... ale przypuszczam, że Euri mówił może o innym źródle (czyt. english) i jeśli mam racje to na takowe czekam ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych