Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Czarna postać"- Chyba widziałem jej twarz !


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Dzisiaj jechałem sobie normalnie powoli koło takiej skarpy ( droga na jej szczycie) . Nagle zauważyłem człowieka ( cały był ubrany na czarno, na głowie miał taką jakby chustę). Postać ta zaczęła przechodzić przez jezdnię (ale nie tak normalnie jakby szła, ale jakby fruwała, posuwała się czy coś takiego.) Prowadził mój father, ale jakoż że jest kompletnym sceptykiem powiedział " Patrz na tą babe jak dziwnie chodzi" . Ja byłem w szoku, bo myślałem że mam halucynacje, a że jestem hipochondrykiem zaraz se w myślach powiedziałem " kurde mam guza mózgu". Ale pomijając to patrzyłem na nią. To coś się do mnie obróciło... Kurde miałem pełne gacie strachu. To coś miało czarne przeraźliwie oczy ( tęczówki) jakoś jakby pomalowanie, czarne usta i jakieś znaki na twarzy ( od czoła do policzków takie dwie linie przecinające się jakby w taki x ), i jakieś literki , znaczki chińskie czy coś. ZAWAŁ NA MIEJSCU. Serce mi kołatało jak najęte. Byłem w szoku, ale patrzyłem dalej temu czemuś w oczy. Nagle to coś się obróciło w stronę krzaków i jakby te krzaki to coś "wchłonęły" . Jak myślicie co to mogło być? Przysięgam na Boga że takie coś widziałem!!! Bóg mi świadkiem!!!!! Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

SORKI ALE MI SIĘ TEMAT DWA RAZY POJAWIŁ. PROSZĘ MODERATORA O USUNIĘCIE JEDNEGO !!!!
  • 0

#2 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

A co twój ojciec na widok baby z chińskimi znaczkami na twarzy? Tym bardziej, że musieliście być blisko skoro dostrzegłeś jej czarne oczy.
  • 0

#3

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On się jej twarzy nie przyglądał, bo prowadził a ona była już za nami ( aby zobaczyć jej twarz musiałby obrócić głowę). Dyskutowałem z nim potem a on mówił że takie rzeczy nie istnieją itp. ALe powiedział że zdarzenie było conajmniej dziwne.
  • 0

#4 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

A jak wyglądała reszta ubrania tej kobiety?
  • 0

#5

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak wyglądała reszta ubrania tej kobiety?


Cała na czarno. Ubranie jakby się zlewało było całe czarne, chusta na głowie też była cała czarna , ale miała na sobie szare znaczki ( podobne do tych na twarzy)
  • 0

#6

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to był mim? :) Ja pewnego razu byłam w Krakowie i jak to turystka zwiedzałam to co najciekawsze.
Pod kościołem Mariackim przechodziła jakaś wycieczka zrobiło się zamieszanie.Jak już odeszli odwróciłam się i stanęłam twarzą w "twarz" z mimem.
Nawet sobie nie wyobrażasz jak się wystraszyłam.Co ciekawe ten mim wyglądał jak taki upiór właśnie.Biała maska z jakimiś bliznami wykrzywiona w grymasie bólu.


Tak na serio.To nikt ci tutaj nie pomoże...no bo co mamy napisać?Że takie zjawy to nic nadzwyczajnego?
Może rzeczywiście była to starsza kobieta opatulona jakimiś szmatami a jej twarz była dość oryginalna.Reszta to wynik twojej wyobraźni?A może ci się przysnęło?
  • -1

#7

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czy mima można spotkać w Będzinie? a poza tym ten sposób chodzenia. Przyśniecie nie możliwe bo przed 15 minutami dosłownie gadałem o tym z ojcem. A to było koło 17.
  • 0

#8

wersyliusz.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może była to jakaś stara cyganka,kobieta.Najlepiej jeśli popytasz miejscowych może znają takową osobę.Każda osoba jest wyjątkowa i ma swój styl.Nie rozumiem tego że postrzegasz coś wyjątkowego jako coś paranormalnego.
  • 0

#9

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak napisała Cher

Tak na serio.To nikt ci tutaj nie pomoże...no bo co mamy napisać?Że takie zjawy to nic nadzwyczajnego?

Temat uważam za wyczerpany
Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych