Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo Evidence,


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lata 1870 - 1939

Są to zdjęcia robione na przestrzenie lat. Na zdjęciach zostały uchwycone pojazdy obcych cywilizacji.

Dołączona grafika
1910 - France



Dołączona grafika

1920 - USA


Dołączona grafika
1927 - Cave Junction, Oregon



Dołączona grafika
1937 - Vancouver, BC, Canada


Dołączona grafika
April, 1929 - Ward, Colorado, USA



Dołączona grafika

January 1, 1939 - Organ Cave, West Virginia, USA




Dołączona grafika
Summer, 1932 - St



Dołączona grafika
Winter, 1870 - Mount Washington, New Hampshire

CDN.


  • 2



#2

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na zdjęciach zostały uchwycone pojazdy obcych cywilizacji.


Istotnie na zdjęciach uchwycono omawiane obiekty, ale skąd domysł iż są one pochodzenia pozaziemskiego, albo co więcej na usługach jakiejś cywilizacji. Fenomen UFO odnosi się do niezidentyfikowanych obiektów latających, czyli do wszystkiego co zostało zaobserwowane na nieboskłonie a czego nie da się racjonalnie wyjaśnić. Przyjęło się iż UFO i Obce Cywilizację, stały się nieodzowną całością... jednakże nie jest tak. Grona ufologiczne prowadzą obserwację i spekulują na temat samych obiektów, na temat fenomenu ich manifestacji... Sprawa cywilizacji pozaziemskiej jest zupełnie inną sprawą. Nie możemy kwestionować tego założenia, jednakże nie możemy też popadać ślepo w jej mniemanie. To właśnie owe "zielone ludziki" albo te "złe szare" w kręgach innych nauk, usadawiają ufologię jako lakoniczną naukę zajmującą się bzdetami. Nie rozgraniczajmy ich preferencji ich zadaniem jest wyjaśnić czym są te obiekty i dlaczego się ukazują. A nie spekulować ile zielonych siedzi w jednym i skąd pochodzą. Żaden statek obcych nie wylądował w centrum jakiegoś miasta, nie wyszli z niego pasażerowie i nie przedstawili się, do póki tego nie zrobili nie możemy mówić iż obiekty te są pochodzenia pozaziemskiego. Niezidentyfikowany Obiekt Latający, a nie Niezidentyfikowany Obiekt Pozaziemski...

Zdjęcia bardzo ciekawe ;)
  • 0



#3

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie można jednoznacznie stwierdzić, że to UFO. Mogą to być zwykłe defekty, oczywiście zdjęcia 3. i 7. to co innego, ale kto robi sobie zdjęcia przy zwykłej ulicy?
  • 0



#4

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie można jednoznacznie stwierdzić, że to UFO. Mogą to być zwykłe defekty, oczywiście zdjęcia 3. i 7. to co innego, ale kto robi sobie zdjęcia przy zwykłej ulicy?


Takie opinie mnie zawsze rozwalały, no ale wolność...
Jak wlecą ci na podwórko to uwierzysz???
  • 0

#5

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie opinie mnie zawsze rozwalały, no ale wolność...
Jak wlecą ci na podwórko to uwierzysz???



A jak namaluja ci na zdjeciu z komuni mazakiem kreske to tez bedziesz krzyczal ze to UFO? To jasne ze polowa tych zdjec to fake a druga to defekty. Watpie zeby ktores przedstawialo real UFO w jakiejkolwiek postaci. Przeciez juz dzis spodki uchwycone na 2 zdjeciach z tradycyjnym "wybrzuszeniem" sa niemodne i ich nie widzimy, przestaly byc w latach 70tych z racji ze blaszana puszka wydawala sie zbyt prymitywna, dzis ekscytuja juz swietliste kule i czarne trojkaty,

simple
  • 0

#6

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Kiedyś czytałem na forum temat o tym, że UFO jest uchwycone na starych obrazach teraz widzimy stare zdjęcia na, których uchwycono obiekty o nieznanym pochodzeniu. Czy to oznacza, że fenomen UFO jest znany od kilku set lat :?:

Pozdrawiam.
  • 0

#7

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

edit AlienGrey
Po pierwsze: Proszę nie cytować całego posta z pozycji powyżej, proponuję zapis:" @up"
Po drugie: Trzymajmy się tematu ;)


Witam,
warto zobaczyć ten film - "Pradawni Astronauci - Wierzyc Nie Wierzyc". Ja uważam "że fenomen UFO jest znany od kilku set lat".


Mój odnośnik

Pozdrawiam
  • 0

#8

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

lata 40

Dołączona grafika
1940's - Europe

Dołączona grafika
1942 - Tiensten, Hopeh Province, China

Dołączona grafika
1943 - Japanese Sea, Japan

Dołączona grafika
1948 - Anchorage, Alaska

Dołączona grafika
February 25, 1942 - Los Angeles, California, USA]

Dołączona grafika
July 9, 1947 - Catalina Island, CA, USA

Dołączona grafika
June, 1945 - Burbank, California, USA



  • 0



#9

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja tylko tak na szybko: ostatnie zdjęcie June, 1945 - Burbank, California, USA to na 101% fake.Przy obiekcie widać statecznik pionowy,więc dla mnie jest to zwykły samolot.
  • 0

#10

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jako sceptyk rzeknę: "to może być wszystko" ... i nie ukrywajmy rzeczywiście tak jest. Najczęściej niezidentyfikowany obiekt latający jest na tyle zminimalizowany, że nie da się go obalic. Mały, niewidoczny, zacieniowany i rozmazany - tylko to sprawia że w pierwszym komentarzu user nie podaje: "zdj. nr 1 piła do golfa, zdja nr 2... ". Możliwa jest kompresja z wysokiej jakości lecz nie odwrotnie. Ludzkość musiałąby posiadać pozaziemską ;] technologię by w tych kilku pikselach zauważyć coś niepokojącego.
  • 1

#11

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zy to oznacza, że fenomen UFO jest znany od kilku set lat :?:


NIE, że Photoshop jest znany od kilkuset lat ;]

Jeśli te zdjęcia pochodzą w prostej linii z tamtych lat to trudno je nazywać fake'm, a na większości widać mały ale spodek, nie jakiś paproch, ptaka, czy owada. Jeśli są to rekonstrukcję zdjęć to już z nimi mogło stać się wszystko..

Moja opinia w takich tematach jest zawsze nie obiektywna ponieważ sam miałem takie doświadczenia i to nie mówię o kropkach na niebie, a czymś czego nie mogę zaprzeczyć nawet przed samym sobą, więc potwierdzam że UFO to fakt, a skąd pochodzą i czy są na tych zdjęciach nie wiem.. jak ich spotkam to zapytam ;)
  • 0

#12

przeciez.wiesz.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie wiekszość zamieszczonych tu zdjeć ukazują defekt lub jest to po prostu manipulacja, jednak najbardziej zaciekawiło mnie to zdjęcia z Canady w Vancouver, wie ktoś może coś o tym zdjęciu, skojarzyło mi sie z jakąś przepowiednią bilbiją czy coś. I jeszcze takie małe pytanie, sa jakies wzmianki o UFO z bardzo odleglych czasów np. średniowiecza?
  • 0

#13

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaciekawiło mnie to zdjęcia z Canady w Vancouver, wie ktoś może coś o tym zdjęciu, skojarzyło mi sie z jakąś przepowiednią bilbiją czy coś. I jeszcze takie małe pytanie, sa jakies wzmianki o UFO z bardzo odleglych czasów np. średniowiecza?


Też mi się kojarzyło i przypomniałem sobie z czym, kiedyś oglądałem o tym fresku - które zaraz przedstawię, program i znajduje się ono w jakimś kościele w Kosovie i zostało namalowane w 1350 roku.. w tym programie było też, iż jego badania odrzuciły jakiekolwiek współczesne fałszerstwo, na co uparci sceptycy sięgnęli głupiej teorii, że to przypadek, a artysta miał na myśli metaforę ducha świętego, czy jakoś tak x]

W lewym i prawym górnym rogu znajduje się po jednym z pojazdów a wewnątrz widać wyraźnie pilotów, trzymających ręce w sposób w jaki trzymał by ktoś "za stery", w tym ten po prawej widać iż ma na głowie coś jak hełm.

http://www.ufoartwor...ork_ad/Des6.jpg

http://www.ufoartwor...ork_ad/Des4.jpg

http://www.ufoartwor...ork_ad/Des5.jpg

Odsyłam do źródła gdzie znalazłem to zdjęcie, jest tam ogromny zbiór malowideł z całego świata od najstarszych po te nowsze, zawierające wizerunki UFO http://www.ufoartwork.com/

Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na te postacie i ich pojazdy. Widać zdecydowanie iż są to dwa inne typy pojazdów oraz że postacie je pilotujące również znacząco się różnią! oraz że ten po prawej ogląda się w tył jakby "uciekał" przed tym za nim, po lewej. Jest to bardzo ciekawe, bo jest to na tyle wyraziste, iż musiało zostać przedstawione tak celowo i świadomie przez artystę.. ciekawe co chciał przekazać?

EDIT Burnago:
Dołączona grafika
  • 0

#14

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jednak najbardziej zaciekawiło mnie to zdjęcia z Canady w Vancouver, wie ktoś może coś o tym zdjęciu, skojarzyło mi sie z jakąś przepowiednią bilbiją czy coś.


W linku który podał B0mber0 znajduje się opis do tego zdjęcia:
http://www.ufoartwor...ufo_photographs

Leonard Lamoureux, age 21 was on leave from the Army when he visited Vancouver City Hall to view and photograph the Christmas light display. Along with him was his brother Wilfred. The two were suddenly astounded to see a "bright bright blue light" drop straight down from the sky. It became larger as it did so and they were able to observe the source of the light as an object that Leonard described as "two saucers" open ends facing each other, glowing bright blue. The object then moved "dead straight" horizontally across the sky. When it just appeared to clear the flagpole on the roof of the City Hall it came to an almost dead stop and Leonard clicked the shutter on the camera. The object then shot straight back up into the sky. "They never seen anything fly so fast!" This scared them to death and they ran from the scene. The object made no sound.

Leonard's daughter, Debra DeCamillis who still lives in the Vancouver Lower Mainland area related this account to us. She remarked how vivid and excited her father sounded each time he described the sighting. Leonard Lamoureux passed away in 1992 and his brother Wilfred in 1955. Misfortune has it that the negative is no longer around as some UFO researchers have suggested that this image is nothing but a watermark defect that appeared during the development of the print. Debra has this to add regarding this assertion: "I know for fact there was no bubbles on the film, or watermarks because I was facinated by negatives as a child and saw that negative many many times. On the rest of the pictures there was nothing but pictures of lights, so I know it had no bubbles or watermarks on it."

Deborah provided the following additional details: "The camera was on a tri-pod of sorts because Dad was trying to take sequential shots of the courthouse to capture all the lights. But he was not using a timed exposure, his camera was not sophisticated enough. He did say that he could actually see the bubble or tail as he called it that the object was encapsulated in." Thanks to Martin Jasek of www.ufobc.ca for this information.


Co do pytania o zjawisko UFO w średniowieczu - http://www.paranorma...topic=1939&st=0

Btw, opisy do wszystkich zdjęć w tym temacie są na stronie: http://www.ufoevidence.org/ (chwilowo nieczynna)
  • 0

#15

ciasteczkowypotwor.
  • Postów: 96
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jak na którymś ze zdjęć w pierwszym poście widzicie UFO, to się nie dziwię że widzicie je wszędzie....
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych