Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwnie przewidziane zdarzenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

k4mil171.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, i może to głupie ale napisze bo mnie ciekawi.

Pierwszym zdarzeniem bylo to jak pomyślałem o pewniej osobie. Dokładniej pomyślałem że nie widzialem tej osoby przez całe wakacje. Następnego dnia się z nią spotkałem.
Drugie to jak zasypiałem to pomyślałem o moim kocie co by było jak by zasnął w szafie a ktoś by go zamknął. Kot jeszcze nigdy nie spał w szafie. Mam go od jakiś 3 tygodni. Dzień później okazało sie że kot spał w szafie.
Trzeci przypadek to byłem na rowerze z kolegami. Cały czas myślałem o mojej tylniej oponie czy sie nie przebije dętka bo opona jest w fatalnym stanie. Kilkadziesiąt minut później w opone wbił mi się kolec od jakiejś rośliny. Dętka poszła.
Czwarty przypadek, w sobote cały dzień miałem przeczucie że coś się stanie w związku z moją bliską przyjaciółką. Sercie mi bardzo mocno biło i byłem zdenerwowany. Cały czas o tym myślałem. Wieczorem dowiedziałem się że zasłabła i spadła ze schodów - uszkodziła kręgosłup. :(

Pytanie moje, czy to normalne?

A i taka ciekawostka - kilka razy mi sie zdarzyło że lampa zgasła gdy przechodziłem chodnikiem obok niej w nocy. Raz zdarzyło mi się że światło w kuchni oszalało jak je zapaliłem pomimo że kilka sekund wcześniej działało normalnie (do tej pory to światło raz działa raz nie działa xD )
  • 0

#2

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest normalne, jeżeli to Cię uspokoi. O ile to prawdziwe wszystko :P 1. i 3. przypadek nic specjalnego też mi coś. 2. mogło się zdarzyć, a 4. po prostu byłeś już nabuzowany poprzednimi i akurat się coś stało.
  • 0

#3

k4mil171.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ja dopiero po 4 przypadku zacząłem o tym tak myśleć. W ten dzien kiedy zdarzyła sie 4 sytuacja opanował mnie jakiś dziwny niepokój.. Niemiłe uczucie ;)
  • 0

#4

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też tak mam, że jak idę ulicą wieczorem to czasami lampy gasną, tak się już po prostu zdarza, żarówka się przepali czy coś. Mam też tak, że pomyśle czasem o jakiejś osobie i ta do mnie za chwile przyjdzie albo zadzwoni lub puści sms.
Tak się po prostu zdarza.

Edit Asieńka:3.4 Zanim umieścisz na forum nowy temat skorzystaj z wyszukiwarki i upewnij się, czy Twój temat nie został już opublikowany. Jeśli na forum istnieje już temat podobny do tego jaki zamierzałeś założyć, dopisz swój post do niego.
Dołączona grafika
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych