Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zwierze w lesie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

wksslask44.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, mam działkę na mazurach, dokładnie w okolicach Rybna niedaleko Iławy, pewnego wieczoru postanowiłem wykopać parę choinek z lasu. Droga do choinek prowadziła najpierw przez las, a następnie wychodziło sie jakby na główną drogę. O 22 planowałem wyjść z domu więc myślę że było parę minut po 22, kiedy znalazłem sie na tej polnej drodze. Zacząłem wykopywać choinkę saperką kiedy usłyszałem że coś biegnie w moją stronę ta drogą więc schowałem sie w choinki, przygotowałem saperkę do obrony i czekałem. Zwierze zbliżało sie do mnie w bardzo szybkim tępię, biegnąc uderzało nogami o ziemie bardzo głośno, wydaje misie ze podobnie do konia, gdy już było dosyć blisko usłyszałem głośne jakby sapanie, ciężko oddychało to zwierze. Aż wreszcie w odległości około metrów przemknął kolo mnie ten "stwór", był cały czarny, bieg na 4 łapach, wyglądał jak człowiek biegnący na rekach i nogach, był jakby pochylony w przód, znam sie trochę na zwierzętach, ale do tej pory takiego czegoś nie widziałem. Bieg bardzo szybko więc chwile odczekałem i przerażony wróciłem do domku.
  • 0

#2

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to przypadkiem nie prowokacja.
  • 0

#3

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak dowodów - nie wierzę. Nie masz żadnych dowodów??
  • 0

#4

rgppanc.
  • Postów: 498
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na podstawie tego, co podałeś - dzik.
  • 0



#5

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A przybliżona wysokość "tego czegoś", długość? Tez mi się wydaje że to mógł być po prostu dzik.
  • 0

#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że to był dzik. Pozwoliłem sobie zamieścić krótki film, przedstawiający: naturę dzika, budowę, oraz instruktaż jak się należy zachować, podczas natrafienia na niego w lesie.

  • 0



#7

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale skoro napisałeś, że wyglądał jak człowiek na czterech łapach, to chyba nie może być dzik, nie?
Może poszedłbyś zobaczyć, czy w pobliżu nie było błota, bo jeśli tak, to może ten "stwór" zostawił odcisk łapy?
^^
  • 0

#8

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak kolega zna się na zwierzętach tak samo jak na roślinach (choinka, ja pierniczę, choinkę to masz w hałupie jak ją lampkami opleciesz) to to na pewno był dzik, albo nawet jeż, jeże bardzo głośno stąpają i sapią jak konie, no tylko, że nie są szybkie.
A w ogóle to dzwonię na straż leśną, że kradniesz choinki z lasu
  • 0



#9

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Romczyn, zachowujesz się jak stara bojcora z osiedla, typowy "blokers" "dzwonię na straż leśną, że kradniesz choinki z lasu" daj że se siana, człowieku ;)
  • 0

#10

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To tylko moja odpowiedź na głupi prowokacyjny temat :P A jak typowy blokers nie mogę się zachowywać, bo nie wiem jak to jest mieszkać w bloku, bo zawsze mieszkałem pod lasem :]
Aha no i jak nie masz nic ciekawego do napisania, to nie pisz, trzeba było użyć PW
  • 0



#11

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Im dłużej czytałem, tym bardziej utwierdzałem się, że to zając. Kiedyś myślałem, że biegnie koń po lesie, ale odwróciłem się patrzę a tu szarak( chodzi mi o zająca, żeby nie było). Zając też może sapać. Tylko mnie zdziwił Twój opis tego zwierzęcia. Myślę, że skoro było ciemno a początkowo się wystraszyłeś to poprostu wyobraźnia reszte dodała. Ja ostatnio zagłębiłem się z 4 km wgłąb lasu i mi się przypomniała historia o dogman'ie :) Od razu zmieniło mi sie samopoczucie i wydawało mi się, że ktoś na mnie patrzy. Więc myślę, że to poprostu wyobraźnia.
BTW Po jaką cholerę łazisz po choinki po 22? Czyżby juma :P
  • 0

#12

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ty, uważaj lepiej, kradnież choinki należące do Rzeczypospolitej Polskiej ? Wstydź się ! To nie twoje ! Nie będę kapować, ale nie ładnie :P

Co do samego tematu, było ciemno, na pewno byłes zmęczony, kiepski refleks, na pewno to dzik był. Gdyby to było jakieś zwierze, na pewno leśnicy by o tym wiedzieli, były by chociaż ślady na glebie !
  • 0

#13

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm ludzie po co tutaj piszecie, nie widzicie że to prowokacja? Koleś rypnął sobie posta o jakimś polskim dogmanie, a wy od razu wyjaśniacie sprawę. Zauważcie, że napisał temat i nawet się dalej nie udziela. Sorry, ale to czysty spam jak dla mnie [ten temat].
  • 0



#14

wksslask44.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ni jest prowokacja, nie wiem ile miało to zwierze, nie przywiązywałem do tego uwagi, nie było ani specjalnie duże ani małe, może z metr miało nie wiem, nie szukałem żadnych śladów tylko od razu uciekłem do domu, aha skoro większość z was uważa to za prowokację i wyśmiewa to dziękuje za pomoc, pozdro
  • 0

#15

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aha skoro większość z was uważa to za prowokację i wyśmiewa to dziękuje za pomoc, pozdro


no przecież pomogliśmy.. prawdopodobnie to był dzik.. co więcej możemy powiedzieć po Twoim opisie?
dziwne żebyś szukał śladów po 22 w nocy.. też bym spierniczał.. dlatego wybierz się w to samo miejsce dziś [w dzień] i sprawdź czy coś tam jest ;) wtedy porozmawiamy.. narazie proponuję nie prowadzić już dyskusji :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych