Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#61

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiadomo czy ten zawał miał ze strachu i tego się raczej nie dowiemy

#62

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wielka szkoda że nie mamy sztabu osób gotowych do pracy w terenie. Wówczas moglibyśmy zweryfikować sytuację dogłębnie, stworzyć jakieś interesujące reportaże, nagrania, być o krok dalej niż znajdujemy się obecnie. Do tego potrzeba nietety sporo kasy, może zrzutka mogłaby temu zaradzić.

W innym wypadku nigdy nie dowiemy się czym naprawdę była postać. Można gdybać i zakładać, lecz jest to bezcelowe. Nie ma żadnych materiałów nad którymi mielibyśmy w tym temacie pracować.

#63

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wielka szkoda że nie mamy sztabu osób gotowych do pracy w terenie. Wówczas moglibyśmy zweryfikować sytuację dogłębnie, stworzyć jakieś interesujące reportaże, nagrania, być o krok dalej niż znajdujemy się obecnie. Do tego potrzeba nietety sporo kasy, może zrzutka mogłaby temu zaradzić.

W innym wypadku nigdy nie dowiemy się czym naprawdę była postać. Można gdybać i zakładać, lecz jest to bezcelowe. Nie ma żadnych materiałów nad którymi mielibyśmy w tym temacie pracować.


Ten użytkownik ma rację -.- (sam wiesz dobrze za co ta emiotinka jest ...)

Właściciele tego forum mogą zrobić nowy plan działania dotacji, które mogły by finansowac, jak zaznacza ten użytkownik, w sztab osób gotowych do pracy w terenie. Tylko, że potrzeba do tego sporo kasy ...

Do autora tematu : I co mówił ten ojciec ochroniarza o tej zjawie ?

#64

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobną postać widziałem: jak to opisałem w podobnym temacie w lesie, stał-a na przeciw mnie, co najdziwniejsze w biały dzień. Może to sprawka satanistów? Kiedyś u mnie w okolicznych lasach była na nich obława xD Myśle że to są jacyć obserwatorzy, może coś pilnują?



#65

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co powiedział ojciec stróża dowiemy się dopiero w środę byłem tam wczoraj wieczorem ale na zmianie był inny stróż powiedział mi że tamten ma zmianę od środy.Kiedy spytałem się tego stróża o tajemniczą wyraźnie się zdenerwował powiedział coś w tym stylu "o kolejnemu bajek naopowiadali wybij sobie to z głowy i spadaj ztąd" zaskoczyło mnie to bo przed zadaniem pytania o postaci wydawał się bardzo miły ,a to go wyraźnie zdenerwowało



Dzisiaj wybieramy się tam z kumplami w nocy zobaczymy co z tego będzie

#66

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naładowałeś baterię w kamerze? xD Bierzesz jakąś w ogóle?

#67

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie mam kamery :(

biorę aparat ,a w sumie jest tam możliwość nagrywania ale jakość pozostawia wiele do życzenia:(

#68

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mamy wakacje! Może jakaś Ekspedycja "paranormalne" xD ?



#69

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No zobaczymy co z tego dziś będzie. Czekam z niecierpliwością :P

#70

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TOMMY niestety będziesz musiał poczekać do jutra bo burza pokrzyżowała moje plany :(

i jutro będzie wiadomo co powiedział ojciec stróża (przynajmniej mam taką nadzieje)


a chcecie żebym jutro z tej wyprawy zrobił "video relacje" czy same zdjęcia wystarczą?

#71

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby była możliwość to video relacja chyba lepsza. A jakiś kumpel mógłby robić zdjęcia. Ciekawa sprawa. Jeśli tak łatwo spotkać tą postać to masz naprawdę duże szanse (jeśli to istnieje).

#72

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezbyt łatwo ją spotkać ja na hałdzie byłem dziesiątki razy często nocą lub późnym wieczorem a mimo to tylko raz widziałem "coś takiego" w sumie to sam nie bardzo wieże że uda nam się od razu nagrać to,ale warto spróbować:D

#73

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W czarną postać wierzę (sama ja widziałam-oczywiście nie tę opisywaną tutaj-ale "swoją"- zajrzała mi do okna).

Chcę tylko dodać do "sledztwa",że fakt,iż na tę "postać" nie szczekają psy-nie jest jednoznaczny,iż jest to duch. Jeżeli psy znają zapach tej postaci (a z opisu wynika,że b.często tam bywa) psy nie będą szczekały.

Moim zdaniem mógłby to być jednak duch,który ma coś do przekazania. Może ktoś tam go zamordował,a biedaczek pojawia się tam i marzy,by ktoś poznał tajemnicę jego śmierci?

Bardzo dużo "czarnych postaci" rusza w stronę przypadkowych obserwatorów,zmuszając ich do ucieczki.

Ta Twoja postać,tylko stoi.

Chyba ma pokojowe zamiary.

Chce swym bytem coś pokazać.

Może pokopiecie w miejscu gdzie się pojawia? :roll:

Możecie znaleźć zwłoki,albo grubą kasę (były już takie historie,że ktoś za życia ukrył swój majątek-a potem umarł przedwcześnie i teraz jako duch chce "przekazać" go swojej rodzinie).

Jakoś bardziej czuję żal do tej postaci niż lęk przed nią...

Myślę,że kryje się za tym raczej smutna historia,niż taka,która mrozi krew w żyłach.

#74

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tym kopaniem to nie da rady gdyż góra jest usypana z gliny i kiedy jest tam sucho to glina jest twarda jak skała i kopanie łopatą jest niemożliwe , natomiast gdy jest mokro to nogi zapadają się po kostki w glinie więc z kopaniem byłoby ciężko

#75

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzymam mocno kciuki i powodzenia w poszukiwaniu i "zarejestrowaniu" tej postaci :)

Użytkownik Bianka ma trochę racji, tez mi go żal :(


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych