Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jak trenujesz wspinaczkę to będzie Ci duuuużo łatwiej. Polecam Brawinwave Generator. Wykonał za mnie 95%pracy w dojściu do OOBE. Jest to kolosalne ułatwienie i bez niego rady bym nie dał.
  • 0



#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem jak nazwac moj stan i moje odczucia.gdy sie klade i zamykam oczy przed snem.powtarzam to co druga noc.Zaczynam od lezenia,mam luzno nogi i rece wzdluz ciala.Zamykam oczy i skupiam sie na oddechu.Staram sie wpasc w stan alfa i opanowac moja siwadomosc w nim.PO jakims czasie czuje odretwienie ciala a pozniej nie czuje go wcale,tak jakbym go nie mial.Gdy dochodze juz do momentu jaki przedstawilem wyobrazam sobie ze wychodze z ciala.Narazie mi sie nie udalo ale jedno jest ciekawe.Kilka razy gdy juz mi sie wydawalo ze wychodze z ciala mam nagly szum w glowie i wrazenie(nie wiem do czego to porownac) ze trace swiadomosc i jednoczesnie nie(tak jakby cos w rodzaju zapasci) ale natychmiast sie budzilem bo nie bylo przyjemne bo wczesniej czegos takiego nie doswiadczylem.Innym razem gdy znowu zaczynalo sie to samo,staralem sie to opanowac,ten lek i poniesc temu.Poczulem pewien przeplyw energii przez cialo i dalej juz nic.Nie wiem kiedy mam sie spodziewac stanu oobe.Hmmm kurcze musi mi sie udac.
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przemo jak wczesniej napisalem na poczatku podchodzilem z lekiem ale na dana chwile juz nie.POddaje sie temu i daje poniesc ale narazie nic z tego nie wynika.Tak jakbym sie zdekoncetrowal.Nie wiem sam juz co dalej robic ale bede sie staral:)
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak już wpadniesz stan alfa to wtedy zastosuj jakąś metodę, np linę.
  • 0



#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dzieki za rade:)
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo pierwszą, bardzo ważną część już zdołałeś osiągnąć. Gdy jest się w stanie alfa jest już z górki. Każdą z tych metod stosuje się raczej gdy jest się już właśnie w stanie np. alfa.
Życzę powodzenia. :rotfl:
  • 0



#22

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a mi jak nie szlo tak nie idzie, powiedzcie jak sie przygotowujecie do wejscia w stan alfa
  • 0



#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesio ja staram sie rozluznic.Gdy leze w lozku nogi i rece mam polozone wzdluz ciala.Nie krzyzuj ich.Ja np. staram sie wylaczyc,zapomniec o problemach i troskach.Wyobrazam sobie cos wyjatkowego,jakis obraz i probuje usnac ale kontrolowac by nie stracic swiadomosci.W pewnym momencie moje cialo zaczyna dretwiec a pozniej go nie czuje.Czuje tylko dziwna energie przez nie przeplywajaca.Pozniej dochodzi szum w glowie i wrazenie zapasci(przynajmniej u mnie).
Wiesz trudno jest jednoznacznie i dokladnie opisac co trzeba robic i jakie temu doswiadczeniu uczucia towarzysza ale nie zniechecaj sie a napewno sie uda.MOze zabardzo sie dekoncentrujesz? Ja najwyrazniej popelniam ten sam blad gdy juz jestem w tym stanie i chce uciec od ciala.Albo zasypiam,albo mija mi szum w glowie i od nowa:)
  • 0

#24

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi w tym momencie ZAWSZE ale to ZAWSZE cos przeszkodzi. To nie jest normalne. To szczekanie psa, to telefon, to siora cos chce, to matka ... srodek nocy i takie odpały !
  • 0

#25

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a mi jak nie szlo tak nie idzie, powiedzcie jak sie przygotowujecie do wejscia w stan alfa


muhad fajnie napisal. Najprosciej rzecz ujmujac poloz sie na plecach, rece przy ciele, pod koldra, uloz sie wygodnie i zamknij oczy. Jesli nie umiesz sie relaksowac w jakis specjalny sposob, zacznij normalnie zasypiac, myslac o czyms lub nie. Odnajdz moment, w ktorym bedziesz na pograniczu zasniecia i przypomnij sobie, co miales zrobic :D po prostu nie mozesz zasnac. Nie ruszaj swojego ciala, nie rob zadnych ruchow, nie otwieraj oczu i jesli utrzymasz taki stan uswiadomisz sobie ze nie czujesz ciala, bo ono juz spi a twoj umysl nie.
  • 0



#26

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Do tego najlepiej nie myśleć, ale to trochę trudne. Zwłaszcza na początku.
  • 0



#27

lemon.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... są lepsze rzeczy od oobe. Bo właściwie oobe to jednen ze sposobów medytacji, a jest ich wiele :P
  • 0

#28

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

ej no a jezeli to sie juz rozlacze z tym cialem to jak pozniej sie zlaczyc czy cos? :D bo nie rozumiem? :P
  • 0

#29

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja znam fajny sposob na trans, ale nie wiem, czy to tu pasuje. Klekacie, bierzecie z 40 glebokich oddechow, potem wstajecie i dmuchacie w kciuk, włożony w usta. Byleby powietrze nie uciekało! Potem nie wiesz, co sie z toba dzieje. Roznie- skaczesz, czujesz mrowienie, zaczynasz tanczyc. polecam to robic z kumplem! naprawde niezłe!
  • -2

#30

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myśle że i na mnie już czas.Dziś prubuje.Napiszcie coś więcej o muzyce.Jaką polecacie, nazwe itp.

Czytam właśnie o takiej metodzie.Co o niej myślicie??
4 godziny snu i 1 godzina przytomności
Jest to najprostsza w wykonaniu, a zarazem najefektowniejsza technika na osiągnięcie OOBE. Technika bazuje na naśladowaniu warunków w których zachodzi nocne spontaniczne OOBE. Technika ta nie wymaga żadnych wizualizacji, przygotowania medytacyjnego, żadnej praktyki relaksacyjnej. Jest dostępna dla każdego. Teoria jest niezwykle prosta. Połóż się spać o normalnej dla Ciebie godzinie. Lepiej, żeby nie było to po północy. Nastaw budzik na 4 godziny snu. Po 4 godzinach snu obudź się i rób coś, co wymaga pełnej przytomności. Rób to przez godzinę. Możesz czytać książkę, pić herbatę (nie czarną - kofeina!), patrzeć w okno. Cokolwiek to będzie, musi Cię to całkowicie obudzić. Gdy minie godzina, połóż się do łóżka. Najlepiej jeśli będzie to pozycja, w której trudno Ci zasnąć. Dla mnie jest to pozycja na plecach. Chodzi o to, żeby nie zasnąć, utrzymać świadomość jak najdłużej. Bądź cierpliwy. Zanim zaczną się uczucia towarzyszące wychodzeniu, minie od 15 minut do godziny. Jeśli będziesz miał problem z opuszczeniem ciała mimo rozpoczęcia wibracji i innych uczuć, zastosuj którąś z wizualizacji, np. lecenie przez tunel w stronę białego światła.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych