Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy grupie brytyjskich mediów nadzorowanych przez naukowców udało się uzyskać dowód na istnienie życia pozagrobowego? W 1993 roku w Wielkiej Brytanii rozpoczęto próbę, której celem było uświadomienie współczesnym, że życie po śmierci nadal trwa. W czasie kontrolowanych sesji, które odbywały się w Scole dochodziło do całej gamy zjawisk niezwykłych, takich jak lewitacja, aporty obiektów, materializacje zjaw i przedmiotów, manewry tajemniczych świateł, nagrania EVP oraz tajemnicze fotografie mające dawać nam wgląd w inne wymiary i ich mieszkańców. Co na ten nawał dowodów powiedzieli badacze?


Polecam ten artykuł... bardzo ciekawe materiały... jakies teorie na ten temat ?
fałszerstwo ? tylko po co ? dla ,,sławy" sam nie wiem... dały mi troche do myślenia te materiały, ale nie mam możliwości zweryfikowania ich prawdziwości dlatego pytam a właściwie pytam o zdanie Was :D

Eksperyment z Scole
  • 0

#2

Dzieciołek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

według mnie to żaden dowód, kilka zdjęc z plamami na którym ludzie widzą jakies istoty. Człowiek zawsze doszukuje sie jakis kształtów w tym co widzi- porównuje je i doszukuje podobieństw , lech wg. mnie na tych obrazach są zwykłe plamy. Nie wiem czym to jest spowodowane , moze rządzą sławy , moze zwykła dociekliwość i ciekawość
  • 0

#3

Dam_Son.
  • Postów: 40
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co te zdjęcia wogóle przedstawiały? Wyglądało to tak jakby ktoś przyłożył obiektyw aparatu do spleśniałej bułki xD :lol . Może bym uwierzył gdybym zobaczył te nagrania z dyktafonu i kamery...
  • 0

#4

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieciołek, racja większość obrazów wygląda to takie pozlewane "cosie" że łatwo można sobie coś wyobrazić. Gdyby tam przy jednym z obrazów nie pisało że jest twarz mężczyzny to bym jej nie zauważył, a jak tylko przeczytałem zdanie to "bach!" twarz jest..
  • 0

#5

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia jak zdjęcia ale te realcje ?

zdjęcia mnie nie rpzekonuja tak bardzo jak te opisane relacje...

ale czy przekonują do konca to pewny nie jestem ...
  • 0

#6

Pieter.
  • Postów: 20
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja od razu zobaczyłem twarz mężczyzny. Rzeczywiście mózg doszukuje się porównań do twarzy mimowolnie tyle, że tam faktycznie widać twarze i nie ważne czy to fake czy autentyk tam po prostu je widać :P
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych