Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opuszczona fabryka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na przeciwko mojego domu jest opuszczona fabryka. Z mojego pokoju mam dobry wydok na ten budynek. W nocy można się dopatrzeć ruch w oknach i światła. Fabryka jest opuszczona odkąd pamiętam. Zamieszczam zdjęcie, na którym są zaznaczone okna gdzie się dopatrzyłem tych zjawisk. Zdjęcie robione w dzień, kidy nic się nie działo. Postaram się nagrać lub zrobić zdjęcie tym zjawiskom.
Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Dołączona grafika
  • 0

#2

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O pomoc w czym? mam Ci kamere trzymać? x_c
Byłeś w środku? Może to obóz bezdomnych? W jakim mieście mieszkasz? W jakich porach widzisz te zjawiska?
  • 0

#3

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obstawiam żuli/dzieciaki imprezujące po nocy/inne dziwne osoby które mogą być zainteresowane przebywaniem w opuszczonej fabryce gdzie nikt nie bedzie im przeszkadzał w chlaniu/ćpaniu/imprezowaniu.
  • 0



#4

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzież to zdjęcie?
  • 0

#5

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LINK
Oto zdjęcie jeśli ktoś nie może otworzyć tamtego. Mieszkam w Jeleniej Górze (Dolnyśląsk). Te zjawiska mają miejsce w nocy 22 - 3 .
A jeśli chodzi o pomoc, to chodzi mi o wyjaśnienie tych zjawisk. To logiczne.
  • 0

#6

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Logika logiką, a twój styl pisania to swoją drogą.

Sądząc po miejscu zamieszkania (Dolny Śląsk to moje rewiry), porze i zabudowie, to na 90% ludzie bez dachu nad głową ze szkłem w kieszeni. Przejdź się tam (o ile to czymś nie grozi) i zobacz ile petów i butelek musi się tam walać.
  • 0

#7

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale do tego budynku nie ma wstępu, a tak w ogóle jest ogrodzona. Z tego co widać wejścia są zamurowane.
  • 0

#8

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pewno nie jest tak, żeby nie dało się wejść. Pilnuje ktoś tego? Jak nie to wskakuj tam i trop meneli.
  • 0



#9

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pilnuje... ochroniarz. Z tego co wiem robi obchód co kilkadziesiąt minut. Ale też tak sprawdza, że chyba będe mógł wejść. Zaraz ide tam z kumplem.
  • 0

#10

Zibi.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fabryka pewnie jest zamieszkiwana przez bezdomnych ludzi, lub przesiaduje tam młodzież która np.: ćpa lub cos innego robią
  • 0

#11

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma co robić z tematu taniej sensacji.

Pilnuje... ochroniarz. Z tego co wiem robi obchód co kilkadziesiąt minut

Może to być światło latarki , jeśli robi tam obchody co jakiś czas.
Może to tez być miejscowa elita bezdomnych którzy ulokowali sie tam w celu spędzenia nocy w "ciepłym" miejscu.

Ale też tak sprawdza, że chyba będe mógł wejść.

widzisz samo się wyklucza. Mówisz iż nie ma mowy żeby bezdomni weszli a sam mówisz iż tam idziesz i na pewno uda ci się wejść. Pamiętaj bezdomni są tak zdeterminowani iż potrafią nie zauważenie przedostać sie , nie robiąc przy tym hałasu i tak żeby nikt nie zauważył ich obecności. wiec jakim cudem uda Ci się tam wejść?

Moim zdaniem to robienie z igieł wideł. Temat jest tylko próbą wmówienia sobie i Nam i owy budynek jest nawiedzony.
  • 0



#12

Koszmar senny.
  • Postów: 216
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W nocy można się dopatrzeć ruch w oknach i światła.


Dziwne że w nowo wybudowanym bloku na moim osiedlu też takie rzeczy się dzieją w nocy po wejściu ochroniarza z latarką.
  • 0

#13

Half.
  • Postów: 31
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzisz samo się wyklucza. Mówisz iż nie ma mowy żeby bezdomni weszli a sam mówisz iż tam idziesz i na pewno uda ci się wejść. wiec jakim cudem uda Ci się tam wejść?.

Nie powiedziałem, że na pewno wejde i nie byłem w środku. Okna na parterze są zamurowane. Ochroniarz patroluje teren wokół budynku.
  • 0

#14

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To może ochroniarz!... może robi tam jakieś szemrane interesy, może sobie bimber pędzi, kto go tam sprawdzi, skoro jak twierdzisz to jest opuszczone! A po za tym jeśli to jest opuszczone to po co tam ochroniarz? A po to żeby właśnie złomiarze nie wchodzili i nie ukradli wszystkiego co się da. Wiem bo koło mnie rozbierali kotłownie i było to samo, ochroniarz chodził i się zwalał do każdego kto chciał tam wejść. Był dotąd aż rozebrali do fundamentów tą kotłownie. Myślę, że da się to logicznie wytłumaczyć. Możliwe że to jakaś miejscówka w której robią narkotyki lub coś w tym stylu. A ten ochroniarz może być tak dla niepoznaki.. Najlepiej jak byś to sprawdził jakoś...
  • 0



#15

Lukas A.k.a SunRise.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gadasz że okna są zamurowane na parterze a więc ochroniarz nie widzi co się dzieje w budynku nie powiedziałeś nam jednak czy i drzwi są zamurowane. A jeśli nie to są 3 wyjścia
1. Bezdomni
2. Ćpuni
3. Jakaś Sekta
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych