Skocz do zawartości


Zdjęcie

Offtopic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Zigos Amigos

Gość_Zigos Amigos.
  • Tematów: 0

Napisano

mariush, dobrze wiesz, ze moderatorzy to twoi kumple. Quintus nie napisal ze jestes moralnie sk ...... y, mysle ze dal ci do zrozumienia ze tak mozesz byc odbierany przez innych. Dzis juz chyba nikt nie ma watpliwosci, ze 11 wrzesnia to byla wew. robota. I ludzie, ktorzy majac dowody przed oczami dalej manipuluja faktami beda tak postrzegani. I nie ma sie o co obrażać.

Przebiegły i 'często czyimś kosztem' to nie są chyba słowa powszechnie uważane za pozytywne?

Zróbcie z niego umęczonego głosiciela prawdy, którego zdławiła agentura kontrolująca nie tylko to forum, ale i cały Internet :lol:

Po mojemu to dostał bana za totalny nieobiektywizm, głupotę i obrazę ;]

Pisząc ze dostal bana za glupote - obraziles go 10 razy bardziej niz on Aqile piszac ze jest cwaniaczkiem.
Ciekawe jak zareaguja moderatorzy na twoj post.

#47

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że się wtrącę.
Możesz mi wyjaśnić jedną rzecz?
Na jakiej podstawie sądzisz, ze moderatorzy to czyiś kumple.



#48

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A na Twoje kontrargumenty staram się w miarę możliwości odpowiadać. Być może, gdyby pisanie na forum było jedynym moim zajęciem w życiu, z odpowiadaniem nie byłoby żadnego problemu. Zresztą, na większość Twoich zarzutów odpowiedziałem, niektóre kwestie były wręcz wałkowane w dłużej trwających polemikach.

A na to, że owe odpowiedzi Ciebie nie satysfakcjonują, już niewiele poradzę. Już udowadniałeś, że nie przekonają Cię żadne argumenty, nawet takie, których oczywistość jest niepodważalna. Po prostu, masz w założeniu nie zgadzać się ze mną.

Swoją drogą, ja też nie uzyskałem odpowiedzi na wiele pytań, moje kontrargumenty niejednokrotnie pozostawały bez jakiegokolwiek odzewu. I co? I nic, jakoś żyję.


..mariush,.. mi nie musisz robić wody z mózgu, ani przede mną pajacować i się wybielać,..znam ciebie jak "zły szeląg"....i może jeszcze zapytam, czy było coś, z czym cię pozostawiłem bez odzewu?

#49

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przebiegły i 'często czyimś kosztem' to nie są chyba słowa powszechnie uważane za pozytywne?

Zróbcie z niego umęczonego głosiciela prawdy, którego zdławiła agentura kontrolująca nie tylko to forum, ale i cały Internet :lol:

Po mojemu to dostał bana za totalny nieobiektywizm, głupotę i obrazę ;]

Pisząc ze dostal bana za glupote - obraziles go 10 razy bardziej niz on Aqile piszac ze jest cwaniaczkiem.
Ciekawe jak zareaguja moderatorzy na twoj post.



..wcale, jemu i podobnym jemu wolno

#50

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mariush, dobrze wiedz, ze moderatorzy to twoi kumple.

Moi kumple? Dzięki za uświadomienie. Jak widać, wiesz o mnie więcej, niż ja sam. Jak doszedłeś do tak odkrywczych wniosków?

Quintus nie napisal ze jestes moralnie sk ...... y, mysle ze dal ci do zrozumienia ze tak mozesz byc odbierany przez innych.

O tym, jak mnie inni odbierają, wiedzą najlepiej ci inni. Niech się oni wypowiadają, byle bez zniżania się w swoich wypowiedziach do poziomu bruku. Quintus nie musi ich wyręczać.

Zresztą, każdy może przeczytać i ocenić to, co napisał o mnie Quintus. W jego adwokata naprawdę bawić się nie musisz.

Dzis juz chyba nikt nie ma watpliwosci, ze 11 wrzesnia to byla wew. robota. I ludzie, ktorzy majac dowody przed oczami dalej manipuluja faktami beda tak postrzegani.

Jak to nikt nie ma wątpliwości? Chyba w jakimś równoległym świecie, bo na pewno nie w tym. ;)

A co do manipulacji.
Jakieś półtorej miesiąca temu z taką pewnością siebie zarzucałeś forum różnymi "argumentami" teorii "no plane" np. opisywana w "September Clues B" kwestia dwóch rzekomo identycznych ujęć wież z NBC (patrz 4 strona tematu "9/11 Nagrania LIVE są fałszywe", post nr 48). Nie zostawiłem na tym wałku suchej nitki, a Ty nawet nie pofatygowałeś się, aby się do tego ustosunkować. Zamiast bronić wyznawanej przez siebie "prawdy", po prostu się zmyłeś.

---------------

i może jeszcze zapytam, czy było coś, z czym cię pozostawiłem bez odzewu?

Z tego co widzę, orędujesz teorie o braku samolotów i fałszowaniu nagrań. W kuluarach debaty o 9/11 leży trochę zupełnie nie ruszonych moich kontrargumentów dotyczących niektórych "prawd" zawartych w filmach takich, jak akceptowane przez Ciebie "September Clues". Nie doczekałem się odpowiedzi Quintusa (i raczej już się nie doczekam), więc może Ty spróbujesz? To tak na początek...



#51

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Coś bardzo złego dzieje się na tym forum... użytkownicy którzy nie boją się propagandy i wyśmiania, głoszący otwarcie prawdę są bezsensownie banowani, jak widać NWO i tutaj zbliża się coraz szybszymi krokami, nadworni klakierzy elit mogą bezkarnie kłamać i manipulować, nie mając na uwadze konsekwencji (zresztą jak można je mieć mając za sobą całą pralnie mózgów), dobrze że vkali podał nam swoje "zapisane logi ostrzeżeń" - manipulanci i ich mocodawcy przynajmniej zostali wywołani do tablicy.

#52 Gość_Zigos Amigos

Gość_Zigos Amigos.
  • Tematów: 0

Napisano

Przebiegły i 'często czyimś kosztem' to nie są chyba słowa powszechnie uważane za pozytywne?

Zróbcie z niego umęczonego głosiciela prawdy, którego zdławiła agentura kontrolująca nie tylko to forum, ale i cały Internet :lol:

Po mojemu to dostał bana za totalny nieobiektywizm, głupotę i obrazę ;]

Pisząc ze dostal bana za glupote - obraziles go 10 razy bardziej niz on Aqile piszac ze jest cwaniaczkiem.
Ciekawe jak zareaguja moderatorzy na twoj post.



..wcale, jemu i podobnym jemu wolno


no to mamy czarno na białym - moderatorzy na tym forum są nieobiektywni (nie wszyscy zapewne) i wybiórczo traktują użytkownikow. Koles obrazil quintusa i jest wszystko jak ta lala!!

Co dalej mamy o tym myslec?

Kto was wynajmuje do moderowania tego forum?

#53

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ach ten Zigos Amigos. Zawsze się pojawia, gdy Quintus dostaje bana :) a gdy wraca, odchodzi w cień :)



#54

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie uważam, że potrzebna jest kłótnia. Robi się naprawdę niezły burdel. Fakt faktem ale przenosicie się w tej całej wojnie na tematy osobiste, wyzywanie, obrażanie itp , więc nie dziwcie się, że modzi interweniują (nie, nie bronie mówie tylko to co widze). Zapewne każdy z panów ma gg więc proponuje przeniesienie awantury tam i będzie po sprawie. Uważam, że jakiekolwiek forum to kiepskie miejsce na załatwianie osobistych niesnasek.



#55

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mariush, dobrze wiedz, ze moderatorzy to twoi kumple.


To dlatego ze mną nie chcieli iść na piwo... Mariush ukradłeś mi kumpli... idę się pociąć...

Słuchaj Zigo albo raczej Quinto, jedną sprawą jest z kimś rozmawiać a drugą się z kimś kolegować :P Jeżeli nie dostrzegasz rzeczy tak prostej to jakim cudem mieszasz się w sprawy WTC...



#56

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przebiegły i 'często czyimś kosztem' to nie są chyba słowa powszechnie uważane za pozytywne?

Zróbcie z niego umęczonego głosiciela prawdy, którego zdławiła agentura kontrolująca nie tylko to forum, ale i cały Internet :lol:

Po mojemu to dostał bana za totalny nieobiektywizm, głupotę i obrazę ;]

Pisząc ze dostal bana za glupote - obraziles go 10 razy bardziej niz on Aqile piszac ze jest cwaniaczkiem.
Ciekawe jak zareaguja moderatorzy na twoj post.


..wcale, jemu i podobnym jemu wolno

Gdyby nie fakt, że moderatorzy patrzą na Twoje wypowiedzi przez palce, a większość użytkowników pogodziła i oswoiła się z charakterystycznym dla Ciebie brakiem kultury w dyskusji, w czasie swojej działalności na forum zarobiłbyś już na niejednego bana. Wypowiedzi, w których w bez żadnych ogródek i bez żadnych późniejszych konsekwencji obrażałeś swoich rozmówców jest na tym forum bez liku.
Więc chyba nie jest aż tak źle. ;)


Ach ten Zigos Amigos. Zawsze się pojawia, gdy Quintus dostaje bana. a gdy wraca, odchodzi w cień.

Faktycznie, ciekawa korelacja :)

Quintus pojawił się na forum 7 kwietnia i z krótkimi przerwami był tu do 9 maja, do godziny 16:37. Potem, prawdopodobnie zmęczony wklejaniem filmików w kuluarach debaty o 9/11, zniknął na prawie miesiąc. Ale jeszcze tego samego dnia, tj. 9 maja o godz. 18:23 pojawił się na forum Zigos Amigos, który przez prawie tydzień dzielnie zastępował, a wręcz naśladował naszego Quintusa. Dziś po ponad miesięcznej przerwie Zigos wrócił. Wrócił, by bronić dopiero co zbanowanego Quintusa.



#57

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Quintus pojawił się na forum 7 kwietnia i z krótkimi przerwami był tu do 9 maja, do godziny 16:37. Potem, prawdopodobnie zmęczony wklejaniem filmików w kuluarach debaty o 9/11, zniknął na prawie miesiąc. Ale jeszcze tego samego dnia, tj. 9 maja o godz. 18:23 pojawił się na forum Zigos Amigos, który przez prawie tydzień dzielnie zastępował, a wręcz naśladował naszego Quintusa. Dziś po ponad miesięcznej przerwie Zigos wrócił. Wrócił by bronić dopiero co zbanowanego Quintusa.


Drobny błąd w analizie. Quintus nie zniknął wtedy bo był zmęczony, ale dostał bana / zakaz pisania, którego zdjął niedawno admin, by teraz nałożyć kolejnego ;)



#58

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie.
Nie sprawdzałem treści jego ostatnich postów z 9 maja, więc nie byłem świadom zaprezentowanych tam przez niego "popisów"... W takich okolicznościach, sprawa wygląda mi na bezdyskusyjną:
Quintus Maximus = Zigos Amigos.



#59

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faktycznie.
Nie sprawdzałem treści jego ostatnich postów z 9 maja, więc nie byłem świadom zaprezentowanych tam przez niego "popisów"... W takich okolicznościach, sprawa wygląda mi na bezdyskusyjną:
Quintus Maximus = Zigos Amigos.


Mariush jeżeli dla Ciebie tak wyglądają "naukowe" i "rzetelne" równania jak to "coś" powyżej zaprezentowane, to czas abyś zaczął prosić o kasacje większości swoich postów, zresztą.. fałszywe wyliczenia które udowodnił Ci vkali rzeczywiście powinny być pokasowane... po co trzymać coś co zajmuje sporo miejsca a błędy merytoryczne na każdym kroku (studentowi informatyki ponoć pewnych spraw nie wypada nie wiedzieć i nie widzieć)

Pozdrawiam

#60 Gość_Zigos Amigos

Gość_Zigos Amigos.
  • Tematów: 0

Napisano

:rotfl: Gdzieś widziałem fragment dyskusji, w której Quintusa ochrzciliście Muhadem :mrgreen: Jak widać wywiad nie zawsze dobrze działa.

Takie zadam pytanie: czy warto jeszcze dyskutować o 911?Odpowiedź może być jedna: warto. Jest to lekcja historii, która dla kolejnych pokoleń może być cenną nauką, jak nie dać się ogłupić mediom i kolesiom w krawatach.

Ludzie, którzy będą bronić oficjalnej wersji, tanio skóry nie sprzedadzą. To jest być albo nie być dla ich mocodawców. Dlatego też nigdy tu na forum nie przeczytamy, że sceptycy się poddali, że odpuszczają. Nigdy. Mimo niepodważalnych, jednoznacznych dowodów.

edit AlienGrey
Gdzieś widziałeś fragment dyskusji, w której sam brałeś udział..
Quintus Maximus oroaz Zigos Amigos to ta sama osoba - ban za multikonto.



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych