Skocz do zawartości


Zdjęcie

Idoser Astral w formacie mp3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.


Znalazłem Idoser w formacie mp3, a oto link : http://idoser07.blog...7/astralqh.html

Na mnie prawdopodobnie by zadziałał gdyby nie kot, który wskoczył mi na łóżko :P Piszcze wasze doznania z tym idoserem.

Pozdrawiam
  • 0

#2

burndown.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mnie te iDosery nie działają, kiedyś się tym bawiłem i w zasadzie każdy miał taki sam skutek, a mianowicie zasypiałem po chwili. Z kolei kumpel na następny dzień zawsze tak zamulał, że też to odstawił ;p
  • 0

#3

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kiedyś się tym bawiłem i w zasadzie każdy miał taki sam skutek, a mianowicie zasypiałem po chwili


Skoro zasypiałeś to znaczy, że nie umiesz się skupić na danym idoserze


Na mnie te iDosery nie działą


Jeśli przesłuchasz wszystkie to wtedy tak powiedz.. przecież nie będą na Ciebie działać wszystkie, musisz znaleźć ten jeden czy kilka odpowiednich.
  • 0

#4

burndown.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro zasypiałeś to znaczy, że nie umiesz się skupić na danym idoserze


O, przepraszam, jednak na jednym czy dwóch nie zasypiałem, a mianowicie A-Bomb, albo HOG. Albo to i to, już nie pamiętam.

Jeśli przesłuchasz wszystkie to wtedy tak powiedz.. przecież nie będą na Ciebie działać wszystkie, musisz znaleźć ten jeden czy kilka odpowiednich.



Przesłuchałem zdecydowaną większość, i w zasadzie rano puszczałem sobie SpeedQH, i to jakoś mi pomagało, tak, to działało jako-tako. A może to ja sobie wmówiłem, nie wiem.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych