Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lloyd Pye


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lloyd Pye już jest w Polsce! „To jest historia, która dzieje się na naszych oczach... ICH obecność na Ziemi będzie niedługo oczywista!” – powiedział autor książki „The Starchild Skull”.

Dołączona grafika
Lloyd Pye już jest w Polsce i przygotowuje się do spotkań z prasą, a także wykładu w sobotę. Dzięki projektowi „Nautilus NET” mogliśmy zaprosić do naszego kraju autora jednej z najbardziej głośnych książek ostatnich lat, czyli „The Starchild Skull” („Czaszki Gwiezdnego Dziecka”). Podczas spotkania FN Lloyd Pye mówił dużo o zjawisku UFO. Jak okazało się, sam był świadkiem przelotu obiektu w kształcie spodka.
„To nie był produkt naszej technologii... ich obecność niedługo będzie dla wszystkich oczywista” – powiedział Lloyd. Według opis Lloyda obiekt był wprost idealnie metaliczny o połysku niespotykanym w zwykłych, ziemskich obiektach z metali.


Sprawa słynnej „czaszki gwiezdnego dziecka” to prawdziwie detektywistyczna historia, obfitująca w wiele zaskakujących szczegółów. Lloyd Pye jest przekonany praktycznie w 99%, że czaszka należała do hybrydy człowieka z obcym.

Podczas spotkania w sobotę Lloyd Pye będzie starał się przekonać do tego polskich miłośników zjawisk niewyjaśnionych. Słuchaliśmy go z uwagą i trzeba przyznać, że ma bardzo poważne argumenty, że czaszka nie jest czaszką zwykłego człowieka. Jego wykład z prezentacją multimedialną zajmie prawie trzy godziny!


Dla wszystkich czytelników stron FN Lloyd Pye nagrał kilka słów, które możecie obejrzeć poniżej. Polecamy zobaczenie filmu w technice HD.

/Nie wiem czemu, nie mogę wrzucić filmiku w tagi, jakby ktoś mógł to proszę o poprawny tag do youtubea/

http://www.youtube.c...player_embedded


Dołączona grafika


A co Wy myślicie o panu Pye i o samej czaszce ?

Źródło: http://www.nautilus.org.pl/
  • 0



#2

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja myślę że to prawdziwa, zdeformowana czaszka LUDZKIEGO dziecka, a pan Lloyd Pye to oszust nie mający żadnych skrupułów :(
Jak patrzę na tą czaszkę to mi żal tego dzieciaczka :(((
  • -1

#3

ksiezniczka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wystarczy wstukać w google skull deformation, aby przekonać się jak daleko mogą się one posunąć. Po przejrzeniu kilku stron, stwierdzam jedno: natura potrafi nas baaardzo zaskoczyć i nie należy od razu doszukiwać się za wszelką cenę czegoś paranormalnego. Zgadzam się z Blueberry.

PS. Jeśli chodzi o bliskość oczu, to jeśli zdarza się ich bardzo duże oddalenie, to zawsze może to też zadziałać w drugą stronę...



http://zapodaj.net/images/6162308.jpg
  • 0

#4

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja zgadzam się z ksiezniczka i Blueberry. I tak właśnie robią kasę oszuści. Nie to co profesor Sitchin :roll:
  • 0

#5

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też się z wami zgadzam :)

Dobrze, że kolejna osoba zapraszana przez Fundację to Jaime Maussan :) Na jego konferencję z chęcią się wybiorę.
  • 0



#6

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oglądałem w TV program o "Starchild". Może i prawda, że to czaszka obcego, ale latanie z nią po całym świecie i zachęcanie do kupna książek to zdecydowane działanie.

Lloyd Pye jest przekonany praktycznie w 99%, że czaszka należała do hybrydy człowieka z obcym.

Nie może być przekonanych bo nie ma żadnych dowodów na to, że czaszka należy do hybrydy.

A co Wy myślicie o panu Pye i o samej czaszce ?

Myślę, że facet kiedyś znalazł w trawniku tą czaszkę i zaciekawiony jej pochodzeniem poszedł zrobić badania DNA. Badania były niejednoznaczne więc facet leci po całym świecie zarabiając na tej czaszce ;).
  • 0



#7

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS. Jeśli chodzi o bliskość oczu, to jeśli zdarza się ich bardzo duże oddalenie, to zawsze może to też zadziałać w drugą stronę...



http://zapodaj.net/images/6162308.jpg


to fake:P widac to, masz moze filmik? (jesli istanieje)
  • 0

#8

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zwykłe kalectwo a dokładniej Hipoteloryzm.
  • 0



#9

ksiezniczka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PS. Jeśli chodzi o bliskość oczu, to jeśli zdarza się ich bardzo duże oddalenie, to zawsze może to też zadziałać w drugą stronę...



http://zapodaj.net/images/6162308.jpg


to fake:P widac to, masz moze filmik? (jesli istanieje)



myślisz? ja znalazłam kilka jego zdjęć z różnych ujęć? :| Ale filmiku nie mam... Niemniej jednak nawet jeśli to fake, to i tak jest tyyyle różnych deformacji twarzy i czaszki, że Pye'owi nie wierzę ;)
  • 0

#10

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myślisz? ja znalazłam kilka jego zdjęć z różnych ujęć? :| Ale filmiku nie mam... Niemniej jednak nawet jeśli to fake, to i tak jest tyyyle różnych deformacji twarzy i czaszki, że Pye'owi nie wierzę ;)


Bo to jest zdeformowana czaszka, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Koleś tylko sieje jakieś ploty i myśli że ktoś mu w to uwierzy. Kiedyś ludzie z takimi deformacjami występowali w cyrku, często jako potwory, monstra itp. ( np. człowiek żaba itp.), tylko dlatego ażeby przeżyć i nie umrzeć z głodu.

http://pl.wikipedia....ki/Hipoteloryzm
  • 0



#11

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też się z wami zgadzam :)

Dobrze, że kolejna osoba zapraszana przez Fundację to Jaime Maussan :) Na jego konferencję z chęcią się wybiorę.


A wiadomo kiedy?
  • 0

#12

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też się z wami zgadzam :)

Dobrze, że kolejna osoba zapraszana przez Fundację to Jaime Maussan :) Na jego konferencję z chęcią się wybiorę.


A wiadomo kiedy?

Jeszcze nie, ale chyba w tym roku.
  • 0



#13

burndown.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to 'zwykła' czaszka człowieka. Deformacja, i tyle. NA przykład zastanawia mnie ta cudowna zgodność enzymów czy czegoś tam, która umożliwiła by kosmicie zapłodnienie człowieka (albo na odwrót.)

No i kiedyś ludzie robili z 'mutantów' bogów, albo demony. A dzisiaj robią z nich kosmitów.
  • 0

#14

MichalKad.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktokolwiek z was czytał tą książkę? Ja dorwałem wersję po angielsku i wszystkie z tych argumentów zostały tam zbite w bardzo dosadny i racjonalny sposób.
  • 0

#15

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja właśnie otrzymałem polskie wydanie książki "Najbardziej Zagadkowa Czaszka". No i wychodzi na to, że sprawdziło się to, co napisał w ostatnim poście @MichalKad. Narazie ją tylko przejrzałem i liznąłem nieco początku (cała lektura liczy sobie ponad 340 stron). Jest tu nieco naukowych określeń, ale całość napisana jest na tyle prostym językiem, że większość czytających nie będzie miała problemu ze zrozumieniem, o co w tej lekturze chodzi.

A, i zapomniałbym o czymś - w Radiu Paranormalium będzie można niedługo wygrać jeden egzemplarz tej książki :)
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych