Skocz do zawartości


Zdjęcie

mistrzostwa on-line


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może zorganizujemy sobie jakieś mistrzostwa on-line? Na przykład w CS, COD, FIFE, PES, Strategie...albo inne, podawajcie tytuły. Na pewno każdy w coś gra (widziałem skróty w temacie "Pokaż pulpit" więc nie ściemniać :P, nie ukrywam, że to właśnie nakłoniło mnie do napisania tego tematu..) zrobimy sobie miesięczny okres przygotowawczy i jak już się dogadamy, że nadszedł czas, znajdziemy jakiś server, w przypadku FPS podzielimy się na teamy, w przypadku np. piły może grać każdy z każdym. Oczywiście na każdym serwie jeden obiektywny widz, jako sędzia. Jeśli wyłonimy zwycięzcę, lub zwycięski team, może On reprezentować portal w innego tego typu zawodach. Co sądzicie?

edit: tak sobie pomyślałem, że tytuły których uzbiera się najwięcej, będą decydowały o kolejności rozgrywek...To będzie najprostsze rozwiązanie problemu, że nie każdy we wszystko gra ^^

Zrobimy tak, że do końca czerwca można podawać tytuły gier, następnie zrobimy sobie miesiąc treningu w grę którą wybrała większość i na początku sierpnia ustalimy termin rozgrywek.



#2

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DotA (Defense of the Ancients w Warcrafcie 3) albo Demigod, FPSów nie ogarniam :mrgreen:

#3

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Europa Universalis 3, CS 1.6, możemy poczekać aż wyjdzie starcraft 2, arenki/bg w WoW'ie (prywatny server), Neverwinter Nights 1/2

Demigod jest słaby i nudny

#4

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie mam czasu na gry, ale na Tactical OPS znajduje pol godziny (multiplayer)... Co do strategii, to nie znam sie za bardzo. Kiedys gralem w empire earth i earth 2150. Pamietam, ze kiedys w Operation Flashpoint gralem. Gierka fajna tylko szkoda, ze nie ma multiplayera (chyba ze sie myle, bo nie pamietam).

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byłoby dobrze gdyby gry te były ogólnodostępne i chyba najlepiej żeby też i darmowe.

#6

Marvin.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z darmowych gier znam tylko CS i Metin2 ale ich nie lubię za bardzo :P . A nie z darmowych znam Dark Messiah of Might and Magic, Batlefield 2, LOTR: Bitwa o Śródziemie 2(nie jestem pewien czy można przez neta w to grać :D ) i jeszcze Tzar: Ciężar Korony. Tą ostatnią raczej trudno dostać bo jest stara i pewnie nikt z was w nią nie grał. Proponuje żeby teraz podawać tytuły a potem zrobić ankietę.

#7

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

LOTR: Conquest (Podbój jak ktoś woli) i może jakieś malutkie mistrzostwa w akrobatyce powietrznej w Flight Simulator 9/X.



#8

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak się trafia na kiepskich przeciwników albo się gra w single to wiadome, że Demigod jest nudny :grr: WoW też jest darmowy! A Warcraft 3 z dodatkiem kosztuje 50 zł.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych