Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 wyraźne fotki Czarnego Trójkątnego UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Oto co pisze autor fotek:

26 Maja 2009 o godz. 12:30 będąc na zewnątrz, oglądałem przechodzącą nad moim domem burzę. Miałem ze sobą aparat fotograficzny z nadzieją na uchwycenie paru fotek piorunów.
Zamiast tego dziwnie wygladajacy obiekt przyleciał z północnego zachodu zmierzając na południe. Pomyślałem, że może to być nowy rodzaj samolotu wojskowego, którego właśnie testują.
Nie słyszałem żadnych dźwięków silnika, być może dlatego, że w tle były odgłosy burzy.
Obserwacja miała miejsce w Greenville, South Carolina. Model aparatu fotograficznego Minolta Z5.

Linki do orginałów:
http://www.ufocasebo...lesc052609a.jpg
http://www.ufocasebo...lesc052609b.jpg
http://www.ufocasebo...lesc052609c.jpg

Moim zdaniem nie wygląda to np. na latawiec, który przy burzowym wietrze byłby raczej rozmazany na zdjęciach no i przy tej jakości fotek widać by było linki odchodzące od niego. Fotki po bliższej analizie w Photoshopie wyglądają na autentyki.

Źródło
  • 0

#2

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

<nuci marsz imperialny>
Ale pocóż by im był taki model ? Zwraca on na siebie uwagę, manewrowanie nim jest raczej trudne ze względu na kształt...
  • 0

#3

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym powiedziała, że to Aurora a nie ufo^^ zresztą po co zakładać temat skoro sam autor przypuszcza, że to jakiś samolot wojskowy?
  • 0



#4

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda znajomo, jednak dziwie sie że nie widać żadnych świateł, zazwyczaj Ufo wygląda jak sklepy pod koniec listopada....
  • 0

#5

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E jakiś nowy model samolotu,teraz wojsko lubi testować takie cacka.
  • 0

#6

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zresztą po co zakładać temat skoro sam autor przypuszcza, że to jakiś samolot wojskowy?


Jak to po co? To co przypuszcza autor może się mijać z prawdą. Co do projektu Aurora to też tylko przypuszczenia bo nie ma żadnych danych na fizyczny wygląd Aurory. Podpinanie wszystkiego, co niezidentyfikowane pod Aurorę jest niepoważne. Na dzień dzisiejszy jest to niezidentyfikowany obiekt czyli NOL/UFO i tyle w temacie.
  • 0

#7

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wyglada jak papierowy samolocik
brak metadanych w "oryginalach" zdjeciach uniemozliwia jakakolwiek sensowna analize zdjec
  • 0

#8

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie potrzeba danych by sprawdzić wiarygodność. Wystarczy zbadać samo zdjęcie, jednolitość, czy wszystko pasuje. Jeśli samolot byłby wklejony, łatwo będzie to zobaczyć, zawsze jakość i ilość kolorów będzie inna w przypadku fake.
  • 0

#9

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi to wyglada jak namalowany w paincie na czarno trójkąt...
  • 0

#10

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja nie kwestionuje prawdziwosci tych zdjec
nie uwazam ze cos jest tutaj doklejone lub nie
metadane zawieraja roznego rodzaju informacje na podstawie ktorych mozna wysnuc wiele ciekawych wnioskow czasami demaskujacych oszustwo

jak dla mie to jakis smiec rzucony i sfotografowany w dosc fajnych warunkach
takich fotek moge nastrzelac setki i zarzucic to forum i jestem absolutnie pewien ze sporo ludzi zobaczy w nich statki obcych cywilizacji infiltrujace w niecnych zamiarach nas biednych ziemian

@Bykus wrzuc do painta fotke i namaluj podobny
jesli bedzie tak samo realistyczny zdobedziesz moje wielkie uznanie
  • 0

#11

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Meta dane z EXIF są tujaj: source.zip
  • 0

#12

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja podzielam zdanie brykusa. To jak jakaś plama wygląda. Tylko sylwetka, żadnych zarysów. To ma być wyraźna fotka? Z tego co wiem Aurora ma 2 boczne części pod skos do przodu, chodzi mi o jak by te skrzydła, a tutaj raczej ciężko coś wywnioskować. Ciągnięcie tego tematu dalej nie ma sensu chyba.
  • 0

#13

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm według mnie wygląda bardzo wiarygodnie jednak obiekt wdaje się zbyt ciemny w stosunku do światła które oświetla drzewa. Pewnie jakiś fake.
  • 0

#14

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

F-117 też kiedyś był fantazją..
Przez ładnych kilkanaście lat oficjalnie nie istniał i każdy cywil, który go zobaczył na zdjęciu twierdził to samo - fake.
Więc może to jest Aurora albo następca F-117??

Jakby nie było według mnie jest to w 100% pojazd stworzony przez ludzi, pewnie za klika lat się o nim dowiemy.
  • 0



#15

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzekłbym nawet, że to może być czarny latawiec...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych