Skocz do zawartości
W tym tygodniu będzie mieszane w technicznych aspektach forum, więc może się zdarzyć, że będzie ono działać dziwacznie lub wręcz stanie się całkowicie niedostępne. Proszę nie wpadać w panikę :)


Zdjęcie

UFO czy TR-3B i pare innych


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tesseract.
 • Postów: 145
 • Tematów: 27
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Każdy kto kiedykolwiek interesował się problemem U.FO. słyszał z pewnością o tajemniczych latających trójkątach. Stanowią one jeden z bardziej znanych kształtów nieznanych obiektów które według licznych relacji świadków od ponad 60 lat są obecne w przestrzeni powietrznej wielu państw na ziemi. Co ciekawe niezwykły kształt trójkąta zaczął się pojawiać stosunkowo niedawno biorąc pod uwagę dość długą i bogatą historię U.F.O. A mianowicie środę 29 listopada 1989 roku odnotowano w przeciągu kilku zaledwie godzin 125obserwacji na potencjalnie małym terenie państwa jakim jest Belgia. Żaden ze świadków nie opisywał dobrze znanego nam kształtu jakim jest spodek ale trzy światła ułożone na kształt trójkąta. Fala obserwacji trwała nadal w kwietniu1990 roku wykonano jedno z najlepszych zdjęć w Petit- Rechain w prowincji Liege które pokazuje na wysokości 150 metrów obiekt w kształcie trójkąta. Po analizie zdjęcia potwierdzono jego autentyczność.

Przełom w obserwacjach nastąpił kiedy dwa F-16:AL 17 i AL 23wysłane aby przechwycić tajemniczy obiekt dostrzeżony na radarze. Trzy próby z dziewięciu podejmowanych zakończyły się ,,sukcesem?? udało się namierzyć iprzez kilka sekund utrzymać radar skierowany na cel tzw. lock-on. Wszystko to zostało potwierdzone przez pułkownika De Brouwera który udostępnił materiały prasie i badaczom. Później fala obserwacji przeniosła się na Francję, Niemcy iWielką Brytanię a trwała aż do 1994 roku. Poniekąd dzięki takiej ilości obserwacji w 1991 Komitet Badań Energii i Technologii przy parlamencie europejskim starał się o utworzenie centrum oceny meldunków o U.F.O niestety okazało się, że bezpodstawna nagonka mediów na autorów tej propozycji wystarczyła aby zaprzepaścić niewątpliwie ten nowatorski pomysł.

Liczne doniesienia o Niezidentyfikowanych obiektach latających a w tym wypadku niezwykłych trójkątów każą postawić nam sobie pytanie czy aby na pewno nie jest to przejaw naszej ziemskiej choć niewątpliwie utajnionej technologii. Jedną z bardziej znanych hipotez w kręgu osób zainteresowanych tą tematyką jest historia o tajnym projekcie sił powietrznych USA a mianowicie TR-3B. Niestety doniesienia te nie są poparte żadnymi konkretnymi dowodami, ale warto się z nimi zapoznać. System napędowy ma stanowić w tym pojeździe pole grawitacyjne wytworzone za pomocą reaktora z zimną fuzją nuklearną. Pojazd ten zdolny jest podobno do osiągnięcia prędkości 9000km\h przy redukcji pola grawitacyjnego do około 89%. Dzięki takim niespotykanym właściwością załoga potrafi znieść przyśpieszenie rzędu 40G(przypominam zniesienie pola o 89% co daje rezultat około 4.2G).Napęd tego pojazdu jest zupełnie bezgłośny natomiast wyloty dysz są umiejscowione narogach pojazdu dla lepszej stabilizacji. Teoria wręcz fantastyczna i być może prawdziwa ale przez brak oficjalnych potwierdzeń ze strony Sił Powietrznych USA-nie ma żadnych szans na udowodnienie jeśli w grę wchodzi prawdziwy pojazd o nowatorskim systemie napędu z pewnością ma on klasyfikacje TOP SECRET. Jednak w obliczu takich doniesień sygnały od ostrzeżonych N.O.L-ach w kształcie trójkąta nabierają całkiem innego oblicza.Pragnę przytoczyć kilka ciekawych opisów tego typu N.O.L-a:

1.20Października2006Highland Illinois USA ?Świadek dostrzega na wysokości około 36 metrówlatający trójkąt który porusza się bardzo wolno słychać ciche syczenie. Ważne wpobliżu znajduje się baza Scott AFB (Air Force Base).

2.10Października2006Point McKenzie Alaska USA- Obiekt na wysokości do 180 metrów porusza się dosyć wolno, czerwone światło w środku białe na rogach. Wielkość porównywalna do samolotu pasażerskiego 747 nie słychać żadnych odgłosów napędu. Co ciekawe w pobliżu znajduje się baza Elmendorf AFB a na jej terytorium bardzo duża antena FLR-9.Antena ta służy do przechwytywanie sygnałów o wysokiej częstotliwości np. potencjalnych komunikatów między wrogimi państwami. Tego typu anteny wykorzystywane były z powodzeniem w Wielkiej Brytanii podczas zimnej wojny.

3.30Września2006 PaducahKentucky USA- Bardzo wolny N.O.L o charakterystycznym kształcie dla wszystkich innych. Zastanawiające jest to, że pojawił się 26 dni po tym jak był widziany w tym samym miejscu w pobliżu jedynego w USA zakładu wzbogacania uranu!!!!.

4.15Maj2005 Carolina PuertoRico ? Ogromny bezgłośny N.O.L emitujący ciepło, stwierdzono wpływ na samochód który przestał działać jak również wykonano zdjęcie.

5.13Maj2005 KirklandWashington USA- Dwukrotnie obserwowano obiekty na wysokości 60 metrów,jeden ze świadków był związany z liniami lotniczymi. Trójkąty były wielkości samolotu 747.

6.12Styczeń2005Lancaster Kalifornia USA- N.O.L na wysokości do 20 metrów! poruszał siębardzo wolno i bezgłośnie. W pobliżu znajduje się Edwards AFB i Palmdale AfPlant Nr 42

7.2Październik2004Bristol Tennessee USA- Bardzo ciekawy przypadek trójkąt w odległości90metrów od obserwatora. Świadek doznaje słynnego missing time!!!

8.5Lipiec2004Peterborough Ontario Canada- N.O.L w pobliżu zakładów nuklearnych. Bardzowyraźny kształt trójkąta obserwator dostrzega wiele szczegółów obiektu i jest wiarygodny.

9.23Maj2001 AllenPark Michigan USA- Wolny trójkątny obiekt dostrzeżony przez dawnego pracownika zakładów lotniczych na wysokości nie większej niż 500 metrów. Nie stwierdził on żadnego dźwięku napędu pojazdu.

10.5Styczeń2000Illinois USA- Bardzo interesujący przepadek któremu poświęcę więcej miejsca w moim opracowaniu. Na początku pragnę zaznaczy, że relacja ta pochodzi z przetłumaczonego artykułu zawartego na stronie www.ufoevidence.org. I jest jego skróconą wersją na potrzeby mojego artykułu.Niezwykłe obserwacje N.O.L-a w kształcie trójkąta dokonane przez oficerów policji i cywilnego świadka które zostały oficjalnie potwierdzone.Pierwsza osobą od której zaczyna się cała historia jes tMelvern Noll który dostrzega na niebie jasne światło. Okazuje się, że światło kieruje się w jego kierunku po pięciu minutach zauważa, że białe światło to w rzeczywistości część większego obiektu dostrzega coś co przypomina jak sam określa okna nie słychać żadnego dźwięku N.O.L porusza się bardzo wolno. Świadek określa wysokość obiektu na nie więcej niż 150 metrów. Noll udaje się na najbliższy komisariat policji. Z komisariatu kontaktuje się z oficerem Edem Bartonemktóry sceptycznie nastawiony wysłuchuje Nolla po ostrzeżeniu go że jeśli robi sobie żarty poniesie konsekwencje wyrusza w teren. Po krótkim czasie zauważa stacjonarne światło w pobliżu miasta Summerfield. Po krótkiej obserwacji w pobliżu miasta dostrzega kształt trójkątai podaje przez radio centrali o obserwacji obiektu i o tym w którym kierunku się przemieszcza. Dostaje odpowiedź że oficer Dawid Martin z miasta Shilohwidzi coś na niebie w tym momencie i traci N.O.L-a z oczu. Na tym cała historia się nie kończy kolejny policjant przejmuje pałeczkę i po krótkiej jeździe dostrzega trzy białe światła jak również zielone i czerwone na końcu N.O.L-a.Odsuwa okno i stwierdza, że nie słychać żadnego dźwięku choć trochę podobnego do silnika jakiegoś odrzutowca czy innego samolotu po chwili obiekt przyśpiesza i oddala się w kierunku zachodnim. Zdumiony zamieszaniem panującym w radiu inny posterunkowy Craig Stevens dostrzega niespodziewanie na wysokości około 200midentyczny obiekt i kontaktuje się z centralą próbuje wykonać zdjęcie, ale zła pogoda wpływa na bardzo złą jakość zdjęcia. Ostatnim ze świadków jest anonimowy policjant, który również dostrzega dziwne światła zaraz po tym jak obiekt oddala się od miejsca obserwacji poprzedniego świadka. A te wszystkie wręcz nieprawdopodobne,ale potwierdzone obserwacje w pobliżu Scott AFB.

Dzięki dostępnym dokumentacją sporządzonym przez poważnych badaczy N.O.L-i wyłania nam się bardziej klarowny obraz tajemniczych trójkątowi dochodzimy po woli do wniosku, że może być to jednak przejaw pozaziemskiej inteligencji. Świadczyć może o tym niewątpliwe potencjalne dość częste obserwacje w pobliżu baz wojskowych jak również zakładów nuklearnych. Takie doniesienia znamy już z historii tego tajemniczego fenomenu. Sama autentyczność tych obserwacji nie podlega wątpliwości w trzydziestu trzech wstępnie przeanalizowanych przypadkach w pięciu obserwatorami są policjanci w dwóch ludzie związani z lotnictwem w różnoraki sposób. Nie mogą to być również pomyłki związane z samolotami, ponieważ obserwowane N.O.L-e poruszały się w większości przypadków na wysokości nie większej niż trzysta metrów!.Charakterystyczna jest także prędkość, która była w ponad 90% spraw bardzo wolna. Znamy również przypadek przechwycenia N.O.L-a opisywany na wstępie gdzie był zdolny do ogromnych przyspieszeń. W wielu przypadkach mówi się o trzech trójkątnie ułożonych białych światłach a czerwonym w środku. Jedyny problem leży w rozwoju naszej technologii im bardziej będą zaawansowane nasze samoloty tym trudniej będzie je odróżnić od prawdziwego N.O.L-a.

Z powyższego opracowania mam taką nadzieję można wywnioskować, że mamy do czynienia z rzeczami niewątpliwie realnymi jak i tajemniczymi. A odpowiedź poznamy tylko dzięki badaniom na szeroką skale, które będą wolne od jakichkolwiek uprzedzeń
 • 0

#2

22z.
 • Postów: 555
 • Tematów: 28
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczegolnie zainteresowal mnie pierwszy filmik, tym bardziej, ze jakosc bardzo dobra. Widac wyraznie, ze plynnie sie porusza (tak jakby dzialal na zasadzie magnetyzmu albo czegos podobnego, a nie wykorzystywaniu ukladow mechanicznych (wiatrakow lub silnikow spalinowych) ). Wydaje mi sie, ze one sa "ziemskie". Kiedys dawno temu (przed II WS) ludzie obserwowali UFO, ale bylo to cos "innego", nie pasujacego do techniki tamtych czasow, a teraz mozna smialo twierdzic, ze "my" zbudowalismy te trojkaty. Zreszta osiagniecia technik wojskowej przewyzszaja ta zwykla o 50 lat
 • 0

#3

uduchoviony.
 • Postów: 128
 • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, pierwszy filmik to CGI. Dobre wykonanie aczkolwiek końcówka spala cały filmik... :rotfl: Obiekt na drugim filmku to balon, kiedyś był o tym szum, jest nawet nagranie ukazujące wspomniany obiekt z bliska. Jak znajdę to wstawie linka.
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u